Karmelek jest u nas już 8 miesięcy. I bardzo za niego dziękujemy. Ma w sobie bardzo dużo miłości i kocha wszystkich ludzi. Np. wczoraj byli u nas goście, to każdemu wchodzi na kolana, wtula się, przymila, coś niesamowitego. Jest przyjazny do wszystkich, trochę szczeknie jak ktoś wchodzi i od razu się przymila i cieszy. Bardzo pogodnie nastawiony do świata, co dziwne po tym, co przeszedł.
Jedyne ślady, jakie zostały po jego przeszłości, to reakcja na krzyk i gwałtowne zbliżani się do niego. Wtedy kładzie się na pleckach łapkami do góry i cały jest wystraszony, ale bez cienia agresji.
Jak mi się uda to wkleję dzisiejsze poranne fotki.
U Pańcia:
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7929/zdjcie0035s.jpg[/IMG]
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1147/zdjcie0039g.jpg[/IMG]
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/506/zdjcie0040.jpg[/IMG]
Zmiana pozycji:
[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3554/zdjcie0042m.jpg[/IMG]
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/426/zdjcie0045x.jpg[/IMG]