-
Posts
3314 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lilmo
-
POrzucony koło Poznania Foksik - już w domu. Pozostał dług hotelowy.
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Tez jutro wezme sie za małego:roll: Lilmo jak napiszesz pierwsza to wklej linki do ogłoszen,zeby sie nie zdublowały. Jakie miasto pisac w ogłoszeniach/to wymog/.[/QUOTE] Dobrze nie ma problemu :) Wrzuciłam Foksika na wątek "Foksteriery w potrzebie", może to przyciągnie więcej osób na wątek, bo malutko nas tutaj. Jestem w trakcie robienia ogłoszeń, więc niedługo wymienię strony, na których już są :) -
[COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Biedny Foksik znaleziony został na parkingu leśnym, niedaleko Żabinka, w sobotę 25.10.09. Piesek jest bardzo wychudzony. Futerko jest bardzo rzadkie, bardzo kiepskiej jakości (na zdjęciu piesek jest już po kąpaniu). Oczka są zaropiałe a skóra w niektórych miejscach rozdrapana.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Foksik nie przejmuje się zupełnie swoimi problemami zdrowotnymi i jest w doskonałym humorze. Bardzo ciekawski, przyjacielski w stosunku do ludzi, psów a nawet dorosłych kotów. Wydaje się być całkiem łagodny ponieważ w czasie posiłku można go głaskać i dotykać miseczki. Lubi jeździć samochodem. Wydaje nam się, że potrafi zachować czystość w mieszkaniu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Dobrze chodzi na smyczy. Nie wiemy ile ma lat. Może weterynarz oceni wiek podczas badania.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]To na razie wszystko, co wiem o Foksiku. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Mam nadzieję, że znajdzie się dobry właściciel.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Dotychczas szczęście nie dopisywało biedakowi.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Nie może zostać w obecnym miejscu, a nie mamy innej opcji.[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Szukam pilnie tymczaku dla Foksia.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Bardzo pilnie![/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Wszelkie koszty utrzymania i weta pokrywamy.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana]Ratujcie. W schronisku sobie nie poradzi i nikt mu nie pomoże.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#2d2d2d][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [B][FONT=Verdana]Kontakt [/FONT][/B] [B][FONT=Verdana]Tel. [/FONT][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]664 912 248 lub 660 498 460[/FONT][/COLOR] [B][FONT=Verdana]Mail: [/FONT][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR][B][FONT=Verdana][/FONT][/B] Wątek Foksika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172085[/URL] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://img194.imageshack.us/i/zdjecia002.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4320/zdjecia002.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/B]
-
malutka sunia-szczeniaczek ze schronu ... ma dom
Lilmo replied to grzybkowa's topic in Już w nowym domu
Grzybkowa widzę, że kolejne cudo u Ciebie :loveu: Jest przepiękna :loveu: Napewno błyskawicznie znajdzie domek :) -
Stara jak świat, chora... BABCIA z WYROKIEM z Olkusza - MA DOM!!!!!
Lilmo replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Weronko odwiedzam Cię! -
Baba Pola - nie będzie samotna. Odeszła za Tęczowy Most!!!
Lilmo replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądamy, zaglądamy ;) -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
Lilmo replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Isiu tęskniłam za Tobą :loveu: Piękna z niej panienka. Zdjęcie z językiem jest rozbrajające. Pozdrawiam :Rose: -
POrzucony koło Poznania Foksik - już w domu. Pozostał dług hotelowy.
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Supergoga dane kontaktowe w ogłoszeniach dać na Ciebie czy na kogoś innego ? Postaram się pomóc, ale nie wiem czy dam radę jeszcze dzisiaj, jakby dzisiaj się nie wyrobiłą to zrobię jutro. Widzę, że Rita60 także oferuje pomoc w ogłaszaniu, więc mam nadzieję, że wspólnymi siłami coś działamy. -
Awa biszkoptowa labka - wróciła do właścicielki na stałe.
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tayga na tamtą listę wpisywała Awę w pierwszych dniach, gdy trafiła ona do niej. Było przypuszczanie, że Awa może być w ciąży skoro dość długo się błąkała, ale skoro nie ma żadnych nowych wiadomości na ten temat to przypuszczam, że taka sterylka już nie jest potrzebna. Dziewczyna odpowiedzialne za tamten wątek już wysłała PW do Taygi, więc pewnie wyjaśnią sobie tę kwestię :) -
[quote name='leni356'][B]Jest pani chętna do adopcji Joko. [/B]Domek został już sprawdzony i jest na 5+. Tylko czy mała bidulka już jest do adopcji?? Jak wizyta u weta?[/QUOTE] Ale nowina! :mdleje: Trzymam mocno kciuki, żeby doszło do tej adopcji, bo szkoda byłoby zmarnować szansę na tak dobry domek :kciuki: :kciuki: :kciuki:
-
Awa biszkoptowa labka - wróciła do właścicielki na stałe.
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja mam pytanie. Czy Awa miała robione USG? Tayga wpisała sunię na wąteku sterylkowym do sterylizacji aborcyjnej. Poniżej link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=147384[/URL] Jako, że ze świnki sterylkowej w pierwszej kolejności pieniążki idą na s. aborcyjne to pewnie dziewczynom z tamtego wątku zależy na informacji czy w przypadku Awy będzie to konieczne. Dogo wariuje w ostatnim czasie z tymi linkami, ale podałam na tamtym wątku "nowy" link do tego, więc może też ktoś tutaj zajrzy i się dopyta. -
Oto link do watku Awy, która wpisana jest na liście na sterylkę aborcyjną: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148149[/URL] Tutaj na wątku zgłaszała ją tayga, u której Awa jest na tymczaise. Nie wiem czy to będzie jeszcze konieczne. Zaraz zapytam na jej wątku czy miała robione USG. Jeżeli nie będzie potrzebna sterylizacja aborcyjna to i tak będziemy chyba prosić o wpisanie Awy na listę normalnych sterylek.
-
Kudłaty :loveu: A ja myślę, że z niego to taki cwaniak :evil_lol: Wie, że trzeba do aparatu robić smutne miny, żeby łatwiej oglądających chwycić za serca :evil_lol: Mówie Wam, on wygląda na niezwykle mądrego psa, więc napewno sobie to dobrze wykombinował ;)
-
POrzucony koło Poznania Foksik - już w domu. Pozostał dług hotelowy.
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
O mateńko, kolejny psiak i to porzucony w tak paskudny sposób :shake: Naprawdę załamać się można. Rzeczywiście chudzina z Foksika i futerko nie najlepsze. Ciekawa jestem czy to wynik jakiejś choroby skórnej czy po prostu niedożywienia. Śliczny psiak z niego, typowy foksterier, więc nie powinien długo czekać na dom. Jak długo może zostać w tym miejscu, w którym teraz przebywa ? -
Greta - tajemnicza i piękna, przeżyła koszmar. Wróciła do domu!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Supergoga, przesłałam link. Greta jest przepiękna, napewno będzie na nią wielu chętnych. Z tym, że ona potrzebuje wyjątkowego domu, ale wierzę, że i taki się wśród tych chętnych znajdzie. -
[quote name='max45']Serce mi rośnie z radości :multi: To, że tam bylam to przypadek, bylam nawet trochę zla bo wybieralam się gdzie indziej. W Puszczykowie spędzilam 20 min. Nieprawdopodobne!! [/QUOTE] Jak to inaczej nazwać, jak nie przeznaczeniem? :loveu: Ja także przyłączam się do podziękowań! Gdyby nie Ty,to niewiadomo jak potoczyłyby się losy tego psa. Wiadomo jak sporadycznie dochodzi do adopcji starszych i chorych psów. Całe szczęście, że Riko ma tak kochającą rodzinę. Bardzo, bardzo się cieszę z tak wspaniałego zakończenia tej historii. Kamień z serca. Riko, a Tobie życzę dużo zdrówka i jeszcze wielu lat u boku swojej rodziny!
-
Powiem szczerze, że boję się jeszcze cieszyć. Po historii Giganta chyba pozostanie mi uraz na zawsze. Myślę, że póki, co nie puszczajmy jeszcze kciuków, bo dopiero teraz są one chyba najbardziej potrzebne. Mam jednak wielką nadzieję, że Bora trafiła do wspaniałych ludzi i pierwsze wieści z nowego domu będą jak najbardziej pozytywne.
-
Bardzo się cieszę z tak szczęśliwego zakończenia! :multi::multi::multi:
-
Super wiadomość! No to trzymamy kciuki! :kciuki:
-
SZARIK mały, niepozorny... los się do niego uśmiechnął, MA DOM!!!
Lilmo replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście bardzo ładny kolega, ale ja i tak jestem wielką fanką Szarika :loveu: On mimo, że taki zwykł szaraczek, to w tej swojej zwykłości jest taki piękny, dlaczego nikt tego nie dostrzega? :-(