Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Zapraszamy na Balbiniasty bazarek gdzie można kupić super zabezpieczenie lodówki ;-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196839-Magnetyczny-bazar-zam%C3%B3w-portret-swojego-psa!-Na-Balbin%C4%99-do-3.-XII-godz-22-00?p=15780097#post15780097[/url]
  2. [quote name='Becia66']Dzika_Figo może spróbuj z tym [B]briardem[/B]...To jest tak, że kupa osób nie zna tej rasy ale tak pięknie i dostojnie brzmi...[/QUOTE] Racja. Już dowalam w tytule.
  3. Chanel, cholero jedna, to już dawno przestało być śmieszne! Ba, nigdy nie było... Wracaj!
  4. Wszystkich, którzy mają problem z upilnowaniem swojej lodówki serdecznie zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196839-Magnetyczny-bazar-zam%C3%B3w-portret-swojego-psa!-Na-Balbin%C4%99-do-3.-XII-godz-22-00?p=15780113#post15780113[/url]
  5. Bazarek na Balbiniastą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196839-Magnetyczny-bazar-zam%C3%B3w-portret-swojego-psa!-Na-Balbin%C4%99-do-3.-XII-godz-22-00?p=15780113#post15780113[/url]
  6. Zmieńmy, ale nie na Kropek... to brzmi idiotycznie...
  7. Do końca 5 dni... to nie wiem. I podmianiłam już na Tekturkę, tylko miniaturka tradycyjnie ta sama... nie lubi mnie to allegro
  8. No to w samą porę! Niech szybko wraca do siebie!
  9. Znowu? Tak mało u niej adopcji a ciąle psów przybywa...
  10. Kropka podmieniona na Tekturkę. Matka mówi (niehc ona lepiej napisze, po cos jej to konto zakładałam), że Kropka to widać szczęśliwe imię i że może powinnyśmy Terryego przechrzcić na Kropka... Nie wiem, może?
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/196745-Sandomierska-Kropeczka-ju%C5%BC-w-swoim-domeczku[/url]!! oto wątek Kropki w nowym domu. Wkótce zdjęcia
  12. Będzie Tekturka wobec tego. P.S. Brokułysą fajne, ale zostały zmienione na grzyby, bo pieszczotliwie powiedziałam do TŻ "grzybie" i mu się pomysł na obiad zmienił ;-)
  13. Podmienię nocną porą, teraz muszę do sklepu, brokuły mężowi kupić ;-) Faceci to mają zachcianki...
  14. Uff, kamień z serca, że paczka doszła. Ja się do allegro przyznaję. I do tego że Kropa miała dwóch obserwatorów. No ale kto wie, czy figa33 tez cichcem jej nie wystawiała ;-) Super, cudownie, że wreszcie się ktoś na małej poznał! A przedwczoraj Sandomierska Kropka poszła do domu! I nie ma żadnych Kropek do adopcji! ;) EDIT: i na kogo ja mam to allegro teraz podmienić? :roll:
  15. Chanel, wracaj! Dom czeka na Ciebie!
  16. O, super! Bardzo proszę też o fotki Lapsia. Co do Rudusia, to oglądałam ostatnio jego zdjęcia i zauwazyłam, że chłopak ma bardzo brzydkie żółte zęby, nawet z przodu. Yumanji, czy uważasz, że przydałoby się czyszczenie?
  17. No to czekamy teraz na zdjęcia ;)
  18. A to jego się w ogóle da jakoś ostrzyc? Przecież jest dobry taki jaki jest! [B]I niech on nie siedzi do wiosny lepiej![/B]
  19. [quote name='wtatara']dziewczyny nie chcę sie wtrącac ale moje obserwacje są takie- nie zalezy to chyba od wyróznienia , czy pogrubienia.Dużo zależy od zdjęcia i tytułu[/QUOTE] No właśnie to samo mi wychodzi. Zdjęcia w miniaturkach dobre, tytuły też mi się wydają interesujące... Ale może się mylę? Terryego jakoś nikt nie chce programowo... nie wiem... przebrać go za yorka do zdjęć? On ma super zdjęcia, miniaturkę śliczną w apaszce z uśmiechem, Skarba w tutule... :shake: Może zrobić loteryjkę psią? Zebrać chętne domy i rozlosowac psiaki - niepsodzianki... :roll:. już mi najdziwniejsze pomysły przychodzą do głowy
  20. O Balbinkę nikt nie pyta bo ona przecież już ma dom zaklepany od dawna i widocznie to po niej widać :evil_lol: (całe szczęście, że jestem daleko od Florentynki... do stycznia jej chyba przejdzie...:diabloti:)
  21. to o 2 zł więcej. Ale w sumie nie wiem, czy pogrubienie coś daje. Przejrzałam statystyki wyświetleń wszystkich "moich" psów i są różne wyniki niezależnie od tych pogrubień i podświetleń. Tylko te z wyróżnieniem mają wyraźnie więcej... ale to już za drogo... Dla przykładu - Terry, Emilka, Wojtuś i Kropka, wystawieni tego samego dnia, aukcje zwykłe: Kropka - 162 wyświetlenia, 2 obserwatorów Terry - 41 , nikt nie obserwuje :-(:shake: Wojtuś - 34 :crazyeye::shake: Emilka - 51 :shake: Poprzednim razem wystawiałam wszystko pogrubione i wyniki wcale nie były lepsze.
  22. Mamonabank, może taka suczka do tego domu w Wawie? [url]http://allegro.pl/sliczna-slodka-i-bielutka-kropka-i1320350340.html[/url] Jest w DT, warunek spełnia... Może by tak tytuł wątku zmienić? Choć na DT jak już musicie być ostrożne...Bo biedna Mamba dalej w schronisku...;-) Czyli suczydło szęśliwe, happy end i w ogóle! Bardzo się cieszę!
  23. [quote name='malawaszka']Ojciec Sznaucer, Matka Bogini!!! Tytuł ogłoszeń :lol:[/QUOTE] Serio? Zmienić? Bo chwilowo jest Pies marzenie - Casting na dom!
×
×
  • Create New...