[quote name='ULKA12']Niestety prawie zerowe zainteresowanie Sproketem. Włożyłam mu do budy słomy , ale nie wiem czy to dobry pomysł przy jego owłosieniu :-) Dzika Figo zrobiłabyś banerem dla Sproketa taki jak dla Pucka, że zbieramy na kastrację, skoro i tak siedzi u mnie to niech chociaż czas będzie wykorzystany właściwie:diabloti:[/QUOTE]
Ulka zrobię, jasne. Tylko się uporam z allegrami.