Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Florentynkowa Czarna Perła jest fajna. No i chyba czasem jakiejś babie się czarnej perły zachciewa (czy to tylko mnie) i taką frazę wpisuje w wyszukiwarkę na allegro...
  2. mamonabank, a czy Wy macie ze suką allegro?
  3. no właśnie... my tu czekamy...
  4. Prześliczne... i pięć sterylek, pięć misek żarcia codziennie, pięc szczepionek... pięć.... masakra. Wystawię lalki jak będziecie mieć więcej zdjęć.
  5. Może w pierwszym poście napisz, że zbieramy....
  6. zapisuje sobie Twoją słodką kluchę
  7. Przepadła jak Chanel... do doopy to wszystko...
  8. Proszę, banerek w dwóch wersjach. Zupełnie odjechanej: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194722-Kud%C5%82aty-Sproket-szuka-domu"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1225/mopzjajamiban1.jpg[/IMG][/URL] i nieco normalniejszej: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194722-Kud%C5%82aty-Sproket-szuka-domu"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6536/mopzjajamiban2.jpg[/IMG][/URL]
  9. właśnie... żeby chociaż jeden telefon....
  10. [quote name='go-ja']A ja myślałam, że Lapsik pójdzie do domku i wstrzymałam się z deklaracją. Przeleję zaległość w poniedziałek :)[/QUOTE] No niestety nie poszedł... dzięki!
  11. to już nie wiem - naprawiać czy lepiej nie psuć?
  12. no to dooooopa - zaraz przerobię
  13. Odnowiłam Kropkę - bo rozumiem, że dalej czeka... [url]http://allegro.pl/sliczna-slodka-i-bielutka-kropka-i1320350340.html[/url]
  14. Może tym razem ktoś "kupi" Ksenię? http://allegro.pl/slodka-ksenia-kiedys-miala-dom-i1320088548.html
  15. [quote name='majuska']Ja widzę tylko ostatni obrazek i miniaturkę, reszty nie...ale może to tylko u mnie tak:roll:[/QUOTE] nie strasz.... jak tak jest, to Aska będzie mi te zdjęcia imageshackowała po kolei - może z picasy nie wyświetla?
  16. Skutku - powodzenia! [url]http://allegro.pl/skutek-uboczny-kudlaty-rudasek-czeka-na-dom-i1320088547.html[/url]
  17. allegro... jak mam coś zmienić to piszcie śmiało. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1320089199[/url]
  18. [quote name='majuska']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: splułam monitor Dorobić mu ogłoszenia na Krosno?:cool3::diabloti:[/QUOTE] Taaa najlepiej z tytułem Florentynkowym ;-)
  19. a teraz? [url]http://allegro.pl/emilka-nie-pozwol-jej-znowu-marznac-i1320086534.html[/url]
  20. najpierw to Figa mnie musi nauczyćje wrzucać na allegro, bo nie umiem. Dobra, to zgapiam od Ciebie.
  21. [quote name='Florentynka']Mam hasło na banerek "Mop z jajami!!!"[/QUOTE] Nie omieszkam wykorzytać ;-) Allegro mopa: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1320086801[/url]
  22. Może tym razem ktoś się wzruszy naszą kruszynką? [url]http://allegro.pl/show_item.php?future_item_id=80616229[/url]
  23. Odnowiłam, podmieniłam zdjęcia. Coś zmienić? [url]http://allegro.pl/skrzywdzony-wojtus-czy-jeszcze-komus-zaufa-i1320086258.html[/url]
  24. [quote name='ULKA12']Niestety prawie zerowe zainteresowanie Sproketem. Włożyłam mu do budy słomy , ale nie wiem czy to dobry pomysł przy jego owłosieniu :-) Dzika Figo zrobiłabyś banerem dla Sproketa taki jak dla Pucka, że zbieramy na kastrację, skoro i tak siedzi u mnie to niech chociaż czas będzie wykorzystany właściwie:diabloti:[/QUOTE] Ulka zrobię, jasne. Tylko się uporam z allegrami.
×
×
  • Create New...