Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [quote name='majuska']Może rzeczywiście Hesia, bo jak wołam Mania i Maja to im sie myli :) Tłuką się we dwie , Maja wywlokła wszystkie zabawki, żeby się popisać. Heśka była na spacerku, idzie bez smyczki przy nodze i od razu ładnie siku zrobiła:loveu:[/QUOTE] No i znowu przegrałam z Aśką, do bani jest być młodszą siostrą. Plakat Wam, oczywiście, zrobię.
  2. Andzike, przyznam szczerze, że dawno się pogubiłam w Twoich tymczasach. Stanęłam na Biszkopcie i nawet przegapiłam moment, kiedy znalazł dom... Obiecuję poprawę, będę tu zaglądac i kibicować i takietam. Oczywiście trzymam kciuki za zniknięcie guzków!
  3. [quote name='majuska']Potrzebna pilnie osoba do sprawdzenia domku w Brudzeniu pod Płockiem dla Merlina!![/QUOTE] oho! trzymam kciuki!
  4. [quote name='Kana']Czy jest tu jakiś tekst do ogloszeń? Jest jest. Za sekundę wklejam. EDIT: Słodki pyszczek, piękne rude futro, puchaty ogon. Taki jest Ruduś. Taki jest z zewnątrz. A co kryje w środku? Ruduś to pies z charakterem. Indywidualista, który chodzi własnymi drogami. Trochę jak kot. Wolny i niezależny. Nie zaprzyjaźnia się z ludźmi tak od razu, trzeba zdobyć jego zaufanie, a nawet wtedy na głaskanie przychodzi, jeśli ma ochotę. Jest dumny, dostojny i pewny siebie. Nie jest wylewny, żywiołowe okazywanie uczuć to nie jego styl. Ruduś ceni sobie swobodę, kontakt z naturą i zwykłe radości radości psiego życia. Na jego miłość trzeba sobie zapracować., ale naprawdę warto, bo to wspaniały pies! Bez cienia agresji, spokojny, posłuszny. Bardzo grzecznie zachowuje się w samochodzie - podróże nie są mu straszne! Ruduś niedowidzi, ale zupełnie nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Świetnie sobie radzi - jest żywym dowodem, że psu wzrok nie jest niezbędny do życia. Wystarczy, że pozna teren wokół siebie i już potrafi się bawić w berka, przeskoczyć płotek... jak każdy normalny pies! Ma około 7 lat, jest zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony. Bardzo chętnie zamieszkałby w domu z ogrodem, może być w towarzystwie suczek. Nie wzgardzi oczywiście kanapą w bloku i długimi spacerami. Tym, czego Ruduś potrzebuje najbardziej jest człowiek. Wreszcie własny (nie do podziału z mnóstwem innych psów) i skupiony tylko na nim. Pokochaj Rudusia i jego kocią naturę! Kontakt : 500 893 485 lub [email protected] Zdjęcia Rudusia tutaj: https://picasaweb.google.com/Dzikafiga/Rudus#
  5. Jakoś dam radę Cię rozszyfrować ;-) Dzięki za wpłatę!
  6. [quote name='Becia66']wiedziałam że cię sprowokuję ...:roflt: tylko czemu tak na spokojnie ? Dzika_Figo, chciałabym drugie zdjęcie z pierwszego postu, gdzie Lusia choć nie z bliska ale w całości jest na tle mojej historycznej już, czerwonej kurtki.[/QUOTE] Spokojnie, bo ostatnio bliska mi filozofia Zen. Dużo czasu spędzam grabiąc żwirek w kociej kuwecie - to mnie wycisza :evil_lol: Proszę, oto banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203113-Tragedia-Lusi-wyrzuconej-ze-szczeniakiem-na-mr%C3%B3z"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7461/lusiaubecicopy.jpg[/IMG][/URL] Jeśli w dalszym ciągu nie spełnia Twoich oczekiwań, pisz śmiało, będę poprawiać.
  7. [quote name='Becia66']chyba będę musiała rzucać kostką które banerki wkleić bo jak tu 2 psiaki wyróżnić... Na razie Lusię pominę bo mi się jej zdjęcie w banerku nie podoba...:eviltong:[/QUOTE] Powiedz, które by Ci się podobało, to Ci zrobię banerek na zamówienie!
  8. [quote name='Becia66']Boższsze, gdzie go wkleić ? można tylko 2...[/QUOTE] Mogę się "poświęcić" i podmienić sobie Puszka na Melina, skoro Ty masz Puszka ;-)
  9. Nie znęcajcie się już nade mną! Zaraz pęknę z zachwytu nad Walusiem, a Wy mi jszcze dokładacie...
  10. Banerek Merlina: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203179-Boski-kud%C5%82acz-Merlin-(-w-typie-PONa-)-szuka-dobrego-domku!!!"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5531/merlinbanerek.jpg[/IMG][/URL]
  11. Dla Puszka: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203109-Puszek-prze%C5%9Bliczne-kud%C5%82ate-male%C5%84stwo"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8558/banerekpuszekcopy.jpg[/IMG][/URL]
  12. No to reklamujemy Lusię [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203113-Tragedia-Lusi-wyrzuconej-ze-szczeniakiem-na-mr%C3%B3z"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9071/banereklusia.jpg[/IMG][/URL]
  13. Elu bardzo dziękujemy! Na dniach zrobię nowe rozliczenie i będzie wpisane.
  14. [quote name='Becia66']Dzika_Figo, właśnie przyleciał do mnie wczoraj mój brat z NYorku i wraca w niedzielę z powrotem. Mogłabym ci Walusia zapakować....:cool3:[/QUOTE] Och! Oklej taśmą i wsadź bratu do walizki!
  15. [quote name='Becia66']a Waluś cudny, już pobieram ten banerek....[/QUOTE] Cudny, boski, uroczy! Kompletnie oszalałam na jego punkcie! Gdybym była w Polsce... ech...
  16. No wiem Beciu, wiem, wszystko co napisałaś, to święta prawda i dziś się zabiorę do lepszych
  17. Zachciało mi się trochę pobawić grafiką i takie jakieś mi banerki wyszły... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Przytulisko-quot-Cztery-%C5%81apy-quot-Boguchwa%C5%82a-prosimy-o-1-podatku"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4176/boguchwaabanczarny.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Przytulisko-quot-Cztery-%C5%81apy-quot-Boguchwa%C5%82a-prosimy-o-1-podatku"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5338/boguchwalabanbiay.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149096-Przytulisko-quot-Cztery-%C5%81apy-quot-Boguchwa%C5%82a-prosimy-o-1-podatku"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4809/boguchwaabannegatyw.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że są jakieś takie... "nie takie", w związku z czym obiecuję jutro zrobić normalne. Ale sobie podkleję, a co!
  18. Walusiu trzymam kciuki! [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1496018471[/url]
  19. Na ostatnim zdjęciu wygląda jak nieźwiadek! Coraz bardziej mi odbija na punkcie Walusia...
  20. A może jednak już zacząć...? WALUŚ - taki brzydki że az piękny! (albo NAJPIĘKNIEJSZY BRZYDAL NA ŚWIECIE!) Laik powie, że Waluś jest brzydki. Że nieproporcjonalny, koślawy, ma brzydką sierść, nieciekawy kolor, wygląda byle jak i jest zaniedbany. Nie interesują nas takie opinie. Szukamy kogoś, kto popatrzy na Walusia i pomyśli "jaki piękny!" Kogoś, kto oszaleje na jego punkcie i da mu najlepszy dom na świecie. Bo Waluś na to zasługuje. Jest młody, ma około 3 lat a nacierpiał się już za całe swoje życie. Do przytuliska trafił w opłakanym stanie. Wychudzony, zabiedzony, obszarpany i do tego z chorą skórą. Został odpchlony, odrobaczony, dostaje leki i witaminy. Walusia da się wyleczyć, ale w warunkach schroniskowych jest to bardzo trudne. Dlatego po cichu marzymy, że znajdzie się ktoś, kto Walusia pokocha takim, jaki jest, razem z jego skórnymi problemi i zapewni mu szybszą i skuteczniejszą kurację w domowych warunkach. Kogoś, kto zrekompensuje Walusiowi wszystkie nieszczęścia, jakie go w życiu spotkały. To wspaniały, uroczy pies! Bardzo pocieszny, rozczulający i słodki. Uwielbia się przytulać, chętnie daje buzi i bardzo sobie ceni ludzkie towarzystwo. Niewielki, nie zajmie dużo miejca na kanapie. Nadaje się do każdego domu. Łagodny, przyjazny, dogaduje się z innymi psami.
  21. No ja mam w subskrybcjach na wszelki wypadek cały wątek o leczeniu nużycy przez kąpiele w boraksie (chyba?), podobno bardzo skutecznie... ale na co To Wam jak nie ma warunków? A Waluś jest słodki, zupełnie mnie rozwala jego brudny nochal i te uszyska poszarpane! Wygląda jak stary miś, taki wyświechtany, z wyłażącym wypychem i urwanym oczkiem, ale ukochany!
  22. Nowe zdjęcia Puszka dodane na allegro. Majuska, Twoja córka by sobie mogła niezłe portfolio zrobić, z tych zdjęć z psami, które publikujemy w ogłoszeniach :evil_lol:
  23. [quote name='Argat']Nie... (10 znaków)[/QUOTE] Dobra, to ja Ulkę spytam, jeśli chcecie. Prowadzi mały płatny DT w okolicach Częstochowy. Naprawdę dobrze opiekuje się psami, nic im u niej nie brakuje. Ceny ma rozsądne. Pytać?
×
×
  • Create New...