Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Nie dałam rady wczoraj z tym allegro. I dobrze, bo dzis fajne nowe zdjęcia.
  2. Ale Ty się trzęsiesz nad tą Sarenką! Troszkę Ci się nie dziwię, bo sama mam ochotę, ale wychodzę z założenia, że jeśli Andzike ją tym strasznym ludziom oddała, to chyba jednak aż tak straszni nie są :diabloti:
  3. [quote name='jostel5']No,jaka,skubaniutka,sprytna...;) Idę....:)[/QUOTE] Haha! Udało się!
  4. Kochamy wałeczka! To Ty nic nie piszesz!
  5. [quote name='jostel5']Herezje opowiadam,wiem,ale to taka mała prowokacja...:) Narożnik Andzike jest święty i też [COLOR="red"][B]będę go bronić własną (obfitą ;)) piersią[/COLOR][/B] jak niepodległości,gdyby chciała się go kiedykolwiek pozbyć! I nie zgadzam się z Tobą,że to najsłynniejszy narożnik na dogo....! [B]To jest najsłynniejszy narożnik w Polsce,a kto wie,czy nie w Europie...![/B] Obejrzałam sobie Twojego Gjalpa .....mmmmmmmmmmmmmmmmmm......! Marzenie![/QUOTE] A nie potrzebujesz Ty czasem biustonosza na tą pierś? Mamy taki bazarek...
  6. Ale fajnie, po takim czasie wiadomości. A ja już nawet zapomniałam, że oni pojechali obywdwoje zagramanicę...
  7. Dziś nocą odnowię Zorce allegro, z namiarami na Andzike i nowymi zdjęciami
  8. Kup Pan Pucka! WAWA [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1564619438[/url] KRAKÓW [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1564619561[/url] Warszawę przez dupowatość byłam zrobiłam na 7 dni a teraz się nie da już zmienić, ale nie szkodzi, odnowię.
  9. 100 % kanapowca! Szybciutko mi ją obserwuj i pisz jakiś super tekst!
  10. Fajnie widzieć taką szczęśliwą kluchę we własnym domu
  11. [quote name='Becia66']wcale nie zarósł, cały zad i nogi chore :shake:.[/QUOTE] a jakoś tak lepiej wygląda...
  12. Też miałam problem z rozszyfrowaniem zdjęcia, ale w końcu, nie znalazłwszy lustra, uznałam, że ten zadek to Nelkowy ;) Bardzo się cieszę, że Sarenka trafiła do takiego fajnego domu. Widać, że była wyczekiwana, że jest tam chciana, kochana i potrzebna. A to przecież najwazniejsze, nie?
  13. Wygląda o wiele lepiej, ślicznie zarósł, tylko zawsz ma taki smutny pyszczek...
  14. [quote name='Florentynka']Ja też jestem...cholera, mam pomysł na bazarek, ale szybko się nie wygrzebię. Chyba, żeby magnetyczny powtórzyć - znaczy zrobić II edycję. Jak Dzika_Figa poprowadzi i tak dalej, to można robić, blachy mam.[/QUOTE] to robimy, poprowadzę i przygotuję wszystko.
  15. [quote name='majuska']Po Labka zgłosił się właściciel :) Psiak zwiał z Mogielnicy ( podobno ktos z gości nie domknał bramki na ogrodzie i psisko poszłooooo ) ale na szczęście już wszystko sie wyjaśniło i jednej tęskniącej sierotki mniej :)[/QUOTE] Ufff, no całe szczęście!
  16. Myślę o Was od rana, dziewczyny! Wiem, że będzie ciężko, ale dacie radę! Czekam na jakieś wieści...
  17. Miałam pytanie z allegro o wiek Pauli, odpisałam, że trzy lata mniej więcej i poleciłam kontaktowac się telefonicznie w razie jakby co. EDIT: ojej, a tu jakieś cudowne telefony... To ja mocno trzymam kciuki!
  18. I oby nam coś z tego urosło! Najlepiej fajny domek dla Rudusia!
  19. [quote name='Florentynka']Ja sobie po nie przyjadę do tych Żelisławic, jeśli tylko się da kupić surowe![/QUOTE] A lodówę samochodową masz?
  20. Jaka bidulka! Majuska, to już wiesz na co robić ten cyckowy bazarek. Bez dyskusji.
  21. Melduję się u Blanki/Viki, i witam serdecznie nowych właścicieli! Strasznie się cieszę, że tak ekspresowo znalazła dom!
×
×
  • Create New...