-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
[quote name='mamanabank'] Puszka nie, kurczak nie, ciastko nie, woda nie (tylko na siłę), rosół z marchewką TAK :-)[/QUOTE] Rosół rządzi :diabloti: [quote name='mamanabank']A to zaklęcie zostawimy na rano Dzika, dziękuję za komentarz na allegro, się odwdzięczę, tylko muszę pomyśleć![/QUOTE] Tylko może jednak nie wstawiaj mi negatywa... :roll:
-
Łatek z rowu ma ciepły domek na zimę i resztę życia !!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to super, że wszystko dobrze. Teraz Ci mogę Maldinko z czystym sumieniem przekazać wyrazy współczucia z powodu tego Łatusiowego numeru, wczoraj bardziej martwiłam się zabiegiem. Zdecydowanie, miejsca w niebie macie obydwoje zaklepane. Poza opieką nad Łatkiem możecie sobie być niegrzeczni ile wlezie, i tak Wam nie przepadną! -
Też kiedyś takie coś dostałam. I mail od amerykańskiego żołnierza z Iraku z propozycją wspólnego zbicia fortuny - to zresztą jakieś znane oszustwo, kilka lat temu czytałam o tym artykujł.
-
Łatek z rowu ma ciepły domek na zimę i resztę życia !!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Oj biedny Łatuś... nie wie, dziadyga jeden, że jak się nosi pieluchę, to już na bójki trochę za późno...? Trzymam kciuki za zabieg, w tym wieku to przecież ryzykowne. Oby wszytsko było dobrze!!! -
[quote name='Florentynka']I na to liczę. W nosie mam telefony - niewypały od amatorów pluszaków. [B]Siostraaaaa, allegro mi z tym zrobisz?[/B] Ja bym pojechała tym , a oprócz tego zrobiła tradycyjną kampanię, znaczy z grzeczniejszym tekstem.[/QUOTE] No to masz [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1681369904[/url]
-
Strasznie fajnie ma na Nelka. Choć o ten szampon truskawkowy też bym się obraziła! Takie fajne spacery, fajne psie towarzystwo... zazdroszczę. [quote name='majuska']Jak to kurna po całym dogo trza szpiegować...Pakunia orzeszka mi tu będą obgadywać:shake::mad:;) Nelka jest przesłodka i tyle atrakcji ma wiecznie, zazdroszczę jej normalnie, ja nie poszaleję na tych wakacjach:roll:[/QUOTE] Spoko, odchowasz miot raz dwa i będziesz se mogła brykaż do woli!
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Dzika_Figa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='wapiszon']Noooo ;):cool3::evil_lol: A dla niewiedzących lubię Dziką Figę za cięty język i celne repliki. I oczywiście za dobre serducho ( ale pojechałam ;) )[/QUOTE] Raz mnie lubisz, raz nieznosisz, a ja zawsze jak zakładam kocie majty, myślę o Tobie. Nie bez odrobiny wyrzutów sumienia ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kolczasty']Na allegro były, ktoś wystawił... Ale już chyba poszła bo pisało, że aukcja zakończona :shake:[/QUOTE] Oj kolczasty, mieszasz się w zeznaniach... Przecież właśnie allegro nawet nie zdązyłysmy wystawić, jak Buba przyjechał i zdecydował, że bierze. A może Ty zazdrościsz Bubie, że Ci taki towar przed nosa sprzątnął, co? :diabloti: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Dzika_Figa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to ja też się tu zjawiam na nowo. Wapiszonie, a czemu Ty mnie tak nienawidzisz? Bez te majtki? -
Witaj, fajnie, że się odezwałaś! A ja bym chciała wiedzieć, czy Twoj TŻ (towarzysz życia, tak się tu skrótowo pisze) jest tak samo zakochany w Pucku jak Ty i tak samo zdecydowany na adopcję...
-
[quote name='wadercia']ah no tak trzeba bedzie tekst zmienic...[/QUOTE] Spoko wadercia, ja zrobię. Florentynka jest moja siostra (podrzucona co prawda, ale zawsze) i tradycyjnie jej tymczasom robię fullwypaśne allegra ze wszystkimi wyróżnieniami - taki sposób okazywania sypatii. Ty zrób jakiemuś psiakowi z Sandomierza, jak cos musisz robić ;) EDIT: nawiasem - w kwestii bazarku ogłoszeniowego - totalnie nie jestem w stanie teraz puścić przelewu, bo Matkę odcięli od internetu(długa i skomplikowana historia) - mogę Ci podesłać psiaki a wpłacić jak będę mogła bezpośrednio na konto akcji wraz z karnymi odsetkami, które sobie sama grzecznie naliczę?
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Spoko, spoko ,o domki się nie trzeba martwić bo to przecież wszystko rodowodowe, z wypaśnej hodowli:eviltong:[/QUOTE] Po matce championce :diabloti: -
"Słitaśne sceniacki" - Gucio i Maja już w domach stałych :)
Dzika_Figa replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nie ma to jak na złość komuś wyadoptować psa byle gdzie... Ręce opadają. -
Takie coś spłodziłam wstępnie. Wierzę siostrzyczko, że to umiejętnie potniesz i pozmieniasz, albo napiszesz coś o wiele lepszego. Biszkoptowe diablę, pluszowa pirania, tornado na słodko... Wszystkie te określenia oddają tylko część osobowości Banshee. Ta śliczna, urocza suczka, ma w sobie niebywałe pokłady słodkości, energii, inteligencji i szaleństwa. Bardzo kreatywna w znajdywaniu nowych rozrywek, wszędzie jej pełno i wszystkiego musi spróbować. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do świata, kontaktowa i radosna. Obecnie mieszka z kilkoma dorosłymi psami i świetnie się z nimi czuje, choć one czasem mają dość jej brykania. Na koty nie zwraca szczególnej uwagi. To pewna siebie, odważna suczka, trochę bezczelna, ciągle sprawdza na ile może sobie pozwolić. Potrzebuje konsekwentnego i zdecydowanego opiekuna, który będzie potrafił wyznaczyć granice i nie da sobie wejśc na głowę. Jest bardzo inteligentna i skłonna do współpracy, chętnie uczy się nowych rzeczy. Potrafi już zasygnalizować potrzebę wyjścia na spacer, na widok smyczy lub miski siada i grzecznie czeka. Bardzo dobrze zachowuje się w samochodzie, ładnie chodzi na smyczy, przychodzi na wołanie. Rozsądny i konsekwentny opiekun bez większych problemów wyhoduje sobie z tego diablęcia wspaniałą, mądrą, posłuszną i uroczą sukę. Jeżeli boisz się, że coś złego może się stać Twojej kanapie, nie wyobrażasz sobie życia bez swojego telefonu komórkowego i nie jesteś w stanie pogodzić się z myślą o stracie nowych butów, to nie dzwoń. Oszczędź sobie, małej Banshee i nam zbędnych rozczarowań. Jeżeli natomiast uważasz, że żaden przedmiot nigdy nie jest ważniejszy od żywej istoty i że przesadne przywiązanie do dóbr materialnych jest niezdrową przywarą, której warto się oduczyć - czekamy na Twój telefon. Nie możemy niestety zagwarantować, że Banshee zniszczy akurat te wyżej wspomniane rzeczy - może zniszczyć coś zupełnie innego, a może też nie zniszczyć niczego. Z pewnością da się ograniczyć destrukcję, zapewniając młodej damie alternatywę w postaci fajnych zabawek, towarzystwa i rozrywki i odpowiednio zabezpieczając to, czego się stracić nie chce. Wiek szczenięcy jest krótkim i bardzo intensywnym okresem w psim życiu. To czas poznawania świata, szaleństwa, zabaw i eksperymentów. Pies szybko z niego wyrasta, poważnieje, uczy się, co wolno, a czego nie. Szczenięce psoty uczą pokory i cierpliwości a po latach wspomina się je z rozrzewnieniem.