Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [quote name='majuska']Wracam w takim stanie, że nie mam siły już nic Aśce podskubywać...ale spokojnie jakoś to nadrobimy :)[/QUOTE] no to będzie chryja :diabloti:
  2. [quote name='Andzike']aikowo, napisz coś, bo mi głupio ;)[/QUOTE] czyli to to? ;)
  3. AAA! Wspaniale! Beciu, plecki Cię nie swędzą przypadkiem i czubek głowy?
  4. Widzę, że się wreszcie dorwałaś do komputera i nadrabiasz zaległości. Jak tam kurs? Podskubujesz Aśce stado w ramach ćwiczeń? Gjalpo chyba kuszący jest, co?
  5. [quote name='Soema']Nie sądzicie, że się powinno strzelać do tych ludzi? Nasi weci jeżdżą po wsiach, rozdają ulotki o sterylkach... my namawiamy, wspieramy jak jesteśmy w stanie... i tak jest tragedia :( z kolejnym dniem jest gorzej.[/QUOTE] Strzelać, albo usypiać. Bezdyskusyjnie.
  6. To jest TA królik i dlatego ma samicze imię ;) Dzisiaj TŻ stwierdził, że podczas naszej wizyty w ojczyźnie próbowała go ugryźć. Ja na to: "Ugryźć? Co Ty wygadujesz? No nie przesadzaj, mogła conajwyżej na Ciebie naryczeć i natupać, Lusia nie gryzie" :diabloti:
  7. Jestem pewna, że coś Ci rośnie, tylko nie chcesz się przyznać ;) Widać, że szczęśliwa!
  8. kurde, no, wreszcie! Trzymam kciuki!!!
  9. [quote name='Andzike']Sterylizacja, sterylizacja i jeszcze raz sterylizacja :( No właśnie. Szkoda, że tak mało osób wspiera akcję sterylizacja...
  10. [quote name='Andzike']A ja marze o słoneczniku. TZ znów będzie marudził, że wszędzie są skorupki itp, paznokcie znów będę miała jak robol i na ustach ciemny odcisk od pestek, ale czekam na te słoneczniki przez rok cały i nikt mi ich nie odbierze ![/QUOTE] ech, nie mów nawet! U mnie truskawki tylko w plastikowym pudełku, a słonecznik suchy na wagę, naogół łuskany...
  11. Świetne, skadruje się niektóre tu i ówdzie i można ogłaszać. Też chcę truskawkę!
  12. Biedny dziadeczek, uwziął się na niego los a starość mu pomaga. Wrzucisz jakieś optymistyczne zdjęcie z dziś?
  13. [quote name='Florentynka']że zacytuję się sama, domagając się wyrazów współczucia...[/QUOTE] Przykro mi. Pewnie go porzuciłaś byle gdzie...
  14. [quote name='Soema']Jak noc.....? Napisze ktoś kilka zdań do ogłoszeń, poślę do Waderci. :)[/QUOTE] Ktoś napisze, ale dajcie jeszcze chwile Florentynce na zrobienie więcej zdjęć ;)
  15. Fantastyczne zdjęcia, widać, że się mała dobrze bawi! Banshee fajne.
  16. No nudy same, a ja tu czekam na mrożące krew w żyłach opowieści...
  17. No to czekam z niecierpliwością na kolejne doniesienia! Może będzie ciekawiej...
  18. zdziczałego, bo ma pyszczek taki smukły, dziki ;) Odezwałabyś się siostra, co? Chyba Was to straszne szczenię nie pożarło wszystkich?
  19. [quote name='yumanji']Ogorki zabijaja w tym roku.Nie slyszalas?[/QUOTE] Masz nieświeże wiadomości. To nie były ogórki. ;) No ale jak się boisz ogórków, to może truskawki? Jest sezon w końcu, nie?
  20. [quote name='yumanji']Tak,takim dla konia...[/QUOTE] A chleb nie tuczy przypadkiem? Ogórki! Są zdrowe, orzeźwiające i składają się prawie z samej wody!
  21. Też bym się powylegiwała pod brzozą... fajnie mu. Nie dziwię się, że mu niepsieszno do nowego domu.
  22. [quote name='yumanji']Nie przejmuj sie...ja tez nie mam propozycji matrymonialnych... U Nas juz prawie wakacje..Laps cale dnie spedza w ogrodku...przytyl chyba za bardzo,lasuch wstretny...nic nowego generalnie...[/QUOTE] A nie, wcale się nie przejmuję ;) Jeden chłop mi wystarcza To co, dieta? Będziesz go teraz karmić suchym chlebem? :diabloti:
×
×
  • Create New...