-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Wstrzymaj się chwilę - podlinkujesz a tu znowu wszystko zwariuje i będziesz podlinkowywać w nieskończoność. Może jak się ten dogo burdel ustabilizuje to podlinkujemy.[/QUOTE] Tak, zwłaszcza, że jak tylko chciałam się zabrać to dogo siadło. A teraz chodzi jakby mogło a nie chciało, albo chciało a nie mogło... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']a czy mogą być potencjalne parówki, małe, długie, na krzywych łapkach, tyle,że jeszcze szczeniaki i bez nadwagi, Szanowna Komisjo zerknij. Zgłaszam kandydaturę Rudego i Dusi, rodzeństwa. Wkleję zdjęcia dopiero jak pozwolicie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/173752-RUDY-szczeniak-rudzielec-do-adopcji[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/173756-DUSIA-A-liczny-szczeniak[/url][/QUOTE] Też mam wrażenie, że wyrosną z nich piękne parówy i jestem za -
Maleńka pogryziona Fibi czeka na pomoc.Ma dom.
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że szybko się przekona, że "ten wielki potwór" wcale nie jest taki straszny. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Zabieram się za podlinkowywanie banerków na nowo... -
Tirsa się wreszcie doczekała ...ma domek!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Podnoszę dziewczynkę, może ją ktoś znajdzie w tym bałaganie -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
E, ja mam subskrybcje swoje w ustawieniach albo panelu kontrolnym (bo to się różnie nazywa). Jest okropnie ale nie AŻ tak źle, przynajmniej w moim przypadku... -
Maleńka pogryziona Fibi czeka na pomoc.Ma dom.
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
to ja trzymam ! -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[B]ihabe[/B] czy Ty zamierzasz tym wzorcem się posługiwać podczas obrad Szanownej Komisji Parówkowej? Bo jeśli tak, to już mnie strach blady ogarnia... EDIT Melduję, że wysłałam PM do osób podejrzanych o dużą łaciatą sukę -
Maleńka pogryziona Fibi czeka na pomoc.Ma dom.
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Cholera, w takiej chwili wczoraj siadło dogo... Trzeba czekać na majuske, bo becia wyjechała. Tylko czy majuska tu dotrze? Też myślę, że nie powinno być żadnych "ale" i dom wymarzony -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']no tak i wyszło na to, że ihabe cos tam powiedziała i juz jest w komisji:evil_lol:[/QUOTE] A co, myślałaś że możesz się tak sobie odzywać bezkarnie, nie ponosząc konsekwencji?:diabloti: [quote name='Florentynka'] Dzika_Figo - w ramach pokuty wyślij proszę PW do osób podejrzanych o wrzucenie dużej okrągłej i łaciatej suki... z prośbą o przywrócenie...to była parówa! [/QUOTE] Wyślę, dobra... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Paskud jest śliczny :loveu: Troche jak Berneńczyk w wersji serdel :cool3: -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Statusu, nie imuunitertu, ale ok To kandydatury do Szanownej Komisji Parówkowej (siebie nie proponuję, bo mnie tu pewnie juz nikt nie lubi) Florentynka, majuska, ihabe... Ktoś jeszcze? -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']ok. mam straszne wyrzuty sumienia:oops: że toniecie w tych parówach, czy mogę jakoś pomóc...?:roll:[/QUOTE] kup mi ponton :diabloti: I zaoffuję: Florentynka, dawaj ten przepis na krem orzechowy... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Ja nie miałam intencji krzyczenia, tylko "podkreślenia" wypowiedzi, żeby była widoczna między wklejanymi psami. I oczywiście byłam otwarta na dyskusje na temat indywidualnych przypadków i dalej jestem. Ale przez internet to często wychozi nie tak jak się chce, niestety. Dupa, teraz mi głupio a kila osób pewnie sobie brzydko o mnie mysli. Niesłusznie. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[B]Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni[/B], może trochę mnie poniosło. Ale ja już durnieję od tych parówek, a tu mi jeszcze się między nimi ewidentne nieparówy plączą... -
Maleńka pogryziona Fibi czeka na pomoc.Ma dom.
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Beciu dorwę Florentynkę, żeby jej odświezyła allegro, bo chyba juz się skończyło... A następny bazarek robię na Orzeszki i psiaki z Boguchwały. Tylko to za jakiś czas, bo chyba nie przejdzie tak jeden po drugim.... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Nie-parów niestety też... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
[B]Staramy się to wszystko ogarniać stopniowo razem z Florentynką. Nie jest jednak łatwo, zwłasza, że niektóre osoby najwyrażniej nie rozumieją co to jest parówka. Ja chciałabym oczywiście pomóc wszystkim psom, ale tak się nie da. [/B] [B][SIZE="4"][COLOR="Red"]Ten wątek jest dla PARÓWEK, czyli (upraszczając) małych, grubawych piesków na koślawych łapkach. [/COLOR][/SIZE][/B][B]A Wy tu wrzucacie coraz większe psy.[/B] [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]PARÓWA to nie jest po prostu gruby pies.[/COLOR] [SIZE="4"][COLOR="SeaGreen"]Proszę o usunięcie postów z tymi ONkowatymi i innymi dużymi psami, które potrzebują po prostu zrzucić kilka kilo. Wrzucanie ich tutaj w niczym im nie pomaga, a zaśmieca wątek[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]