Na moim koncie są w tej chwili 32 złote z allegro Saszy.
Sylwio K! Rozumiem, że kroi się dom dla Saszy, że ma sie odbyć wizyta przedadopcyjna i mam nadzieję że wypadnie ona pomyślnie.
Nie uwżam jednak, że oznacza to, że mozna już wątek Saszy porzucić.
W moim odczuciu, skoro wątek założyłaś i jesteś osobą, która ma bazpośrednią styczność z psem, dostęp do psa itd, powinnaś troszkę prężniej go prowadzić, podrzucać, zapraszac innych, albo przynajmniej w ogóle na niego zaglądać.