Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Jest cudna i niewiele większa od szczotki do butów
  2. Allegro Saszy zkończone, sprzedanych 11 cegiełek. Myślę, że poczekam kilka dni z wystawieniem następnego, a nuż...
  3. Coraz bliżej niedzieli... Trzymam kciuki za Saszę
  4. Muszą znaleźć! Może zrobić jeszcze to allegro wspólne z tekstem Florentynki...?
  5. Miło wreszcie dziewcyznkę zobaczyć. Na jednym zdjęciu oczka zielone, na drugim niebieskie, na obu piękne. :p
  6. To jeden banerek w dwóch wersjach kolorystycznych przystojniak lisek już ma. Zrobię mu jeszcze coś potem. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174671-A-liczny-rudzielec-Lisek-rozpacza-uwiAE-ziony-PomA-A-cie-ogA-aszaAE"][img]http://img191.imageshack.us/img191/1146/lb2.jpg[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174671-A-liczny-rudzielec-Lisek-rozpacza-uwiAE-ziony-PomA-A-cie-ogA-aszaAE"][img]http://img30.imageshack.us/img30/3940/lb3h.jpg[/img][/URL]
  7. super, zwłaszcza porównanie do szczotki do butów
  8. Cos wymyślę dziś wieczorkiem moim. Napiszę tak, żeby wyszło że razem albo osobno ale wtedy Myszka koniecznie do domu z psem, bo mi się wydaje że ona potrzebuje psiego wsparcia... dobrze mi się wydaje?
  9. Podklejam sobie banerek Pigwy na nowo... Zastanawiam się... Słuchajcie, wiem, że moż ebyć ciężej, ale próbujmy dzieczynom znależć wspólny dom... bez Pigwy Myszka ma baaardzo kiepskie szanse, z ta łapką i strachem...
  10. No właśnie. Bo od reguły, że ludzi się nie gryzie, są pewne wyjątki. I Tirsa o tym wie, bo jest mądrym pieskiem. Pochwaliłaś ją za ten czyn bardzo bardzo mam nadzieję?
  11. ... nawet nie wiem, co napisać...
  12. Jej, jak ona słodko łypie tymi oczyskami :diabloti: No przepiękna jest :loveu:
  13. Otóż to, niesttey droga Figo, przelewając nam haracz za bazarek, jednoczesnie niechcący podałas swój numer konta. I teraz Cię mamy w garści.
  14. i merda kikutkiem ogonka
  15. :loveu:JEST PIĘKNIE, CUDOWNIE WSPANIALE, ale...ZMIENIĆ! jest literówka w Dusi... Dlaczego nikt mnie nie sprawdził dokładnie zanim było za późno? Podeślę Ci do podmiany...
  16. Uff... Oby dziewczyny jak najsyzbciej do P. Basi trafiły. Myszka sie tam na pewno rozkręci i ośmieli.
  17. Wiem, ale wierzę, że los się do Timurka uśmiechnie
  18. więc tak 1 BALBINA 3 GRUBCIO 6 LANA 7 BUNIA 24 FRANIO 29 KARMELKA 54 NUGAT 66 ZUZIA 68 DUSIA 70 MERDZIK 77 BRONIA 78 BIANIA Właściwie każde portfolio wrzucałam na wątek danego psa do weryfikacji, pisząc, że to na allegro, korespondowałam też na priv z większością osób odpowiedzialnych. Myślę, że wystarczy krótki priv z informacją, że allegro ruszyło. Tak dla formalności.
  19. Otóż może poprawić, bo jest szansa, że więcej osób na wątek zajrzy
  20. Na moim koncie są w tej chwili 32 złote z allegro Saszy. Sylwio K! Rozumiem, że kroi się dom dla Saszy, że ma sie odbyć wizyta przedadopcyjna i mam nadzieję że wypadnie ona pomyślnie. Nie uwżam jednak, że oznacza to, że mozna już wątek Saszy porzucić. W moim odczuciu, skoro wątek założyłaś i jesteś osobą, która ma bazpośrednią styczność z psem, dostęp do psa itd, powinnaś troszkę prężniej go prowadzić, podrzucać, zapraszac innych, albo przynajmniej w ogóle na niego zaglądać.
  21. Dla Nugata. Możę akurat mu przyniesie szczęście... Niebawem ruszymy z parówkowym allegro [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1927/nugatallegro.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...