-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
Dzika_Figa replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mogę się dowiedzieć, jakiego dnia każdego miesiąca najlepiej by było, żeby wpływały pieniądze? To zrobię zlecienie stałe. Na razie wpłacam chłopakowi za grudzień i styczeń hurtem -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
A ja jestem wegetarianką i taka kombinacja napawa mnie przerażeniem. -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
Dzika_Figa replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
SUPER :multi: Uszatek jedzie do hotelu!!! Ja też, oczywiście, proszę o nr konta -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
Dzika_Figa replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
deklaruję 10 złotych miesięcznie. Nie wiem jak mi się to uda, ale muszę... Jeszcze dwie, trzy osoby i gotowe! -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Dzika_Figa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Beciu, tort był drobiowy, z kremem rybnym ;-) Bleeee -
Rudolf już w nowym domku! Szczęścia mały...
Dzika_Figa replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
to ja trzymam kciuki mocno mocno... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No, chcoiaż jest w stałym kontakcie... A nuż się uda któremus z nich upchnąc inego pieska zamiast Myszki? Moż eposzukać na wszelki wypadek czegoś podobnego, żeby mieć w zanadrzu na szybko... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no i wszystko zepsułaś. usuń to natychmiast! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
sucha karma jakowaś pewnikiem... Słuchajcie, proponuję bazarek tortowy. Przepis na tort za złotówkę (albo pięć) - zysk na parówy Na terenie Krakowa i okolic możliwość wykonania tortu na zamówienie... Co Ty na to siostra? -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
A dla tych, co zielonego nie lubią, plakat kabaretu psie siostry: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172296-Dwie-siostrzyczki-w-schronisku-od-zawsze-Orzechowce"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9024/psiesiostry4.jpg[/IMG][/URL] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jej! Ty zacznij robić torty dla psów na zamówienie... -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Trzy banerki, takie same niemal. Coś mi dziś zielono...Popracuję jeszcze nad inną kolorystyką. Macie jakieś życzenia w tym względzie? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172296-Dwie-siostrzyczki-w-schronisku-od-zawsze-Orzechowce"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4715/psiesiostry.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172296-Dwie-siostrzyczki-w-schronisku-od-zawsze-Orzechowce"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2593/psiesiostry2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172296-Dwie-siostrzyczki-w-schronisku-od-zawsze-Orzechowce"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/554/psiesiostry21jpg.jpg[/IMG][/URL] -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Beciu, jesteś podła i bezlitosna. :diabloti: Myślę, że teraz Majuskę trzeba wysłać na urlop, dla odmiany, a Ty sobie poradzisz, widać, że masz mnóstwo energii i optymizmu... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Czekaj na zdjęcia i zobaczymy.... -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Dzika_Figa replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
ojej... i taka historia... trzeba dziewczynkę wrzucić na następne allegro. -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Florentynkę zwołaj, od tekstów to ona jest... A ja się dziś wezmę za banerki... wczoraj nie dałam rady, miałąm cieżki dzień i zaryłam nosem w kanapę... -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
zgłaszam się na watku, majuska mnie tu przygnała:diabloti: zrobię dziewczynom banerki jakieś -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Zuziaczka -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No właśnie. Fakt, że Pani się chce tłuc po psa na drugi koniec Polski jak dla mnie świadczy, że jej zależy... Zobaczymy, jak zareaguje na pytania. Dom z innymi psiakami to dla Myszki dobrze... Poczekamy sobie spokojnie na odpowiedź Pani... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ale kobieta jest świadoma wszytskich niedogodności i zdecydowana na Myszkę? Wiesz, strach strachem, ale nie można też wszystkich traktowac z góry jak potencjalnych nieodpowiedzialnych idiotów... Może wprost napisz Pani, że masz obawy i dlaczego, poproś o zdjęcia jej psiaków, jakieś informacje... Jak nie ma nic na sumieniu to powinna bez problemu odpowiedziec na wszystkie pytania, przynajmniej ja bym odpowiedziała...