-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No, na spacerze kłapnął w stresie, podobno nic poważnego. Niby wszyscy wiedzą, że chłopak nie jest wściekły, ale jakoś wyszło że musi iść drogą formalną - w przeciwnym razie mama Oli musiałaby się poddać serii zastrzyków, bardzo nieprzyjemnych. A Olek korzysta - obserwuje swoje psie koleżanki i uczy się być psem! -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Szarotko, pojedzie, ale sprawy sie pokomplikowały. Olek użarł mamę Oli i została zarządzona dwutygodniowa obserwacja obydwojga pod kątem wścieklizny... za cztery dni chyba koniec... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']Olek z dnia na dzień lepiej sie zachowuje, ciągnie juz na smyczy, nie boi sie jej, przyzwyczail sie. Wie tez ze jak na spacer to w kagancu, ladnie czeka az mu zaloze ;) Adhd jest potrójne, i rano i wieczorem, czasem tak szaleja ze nie mozna spać, energia te psy rozwala hehe ;) dzis znowu zostali sami na kilka godzin i bardzo grzecznie, nawet zadnego siku nie bylo, juz sie nauczyl ze te sprawy to na dworze, mądre z niego psisko![/QUOTE] Myślę, że ogromne znaczenie ma tu obecność Twoich foksic. Dzieki nim Olek w mig wszytsko łapie i wie, czego się od niego oczekuje. Kawał dobrej roboty dziewczyny odwalają. -
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Trzy banerki, pokombinuję więcej jak wstanę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178507-Skubi-mix-boksera-i-astka-na-mrozie-w-boguchwalskim-przytulisku-bA-agamy-o-dom"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9523/skubiban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178507-Skubi-mix-boksera-i-astka-na-mrozie-w-boguchwalskim-przytulisku-bA-agamy-o-dom"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9098/skubiban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178507-Skubi-mix-boksera-i-astka-na-mrozie-w-boguchwalskim-przytulisku-bA-agamy-o-dom"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/5784/skubiban2.jpg[/IMG][/URL] -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No to porządny z niego psiak. On naprawdę załuguje na super dom, widać, że się chłopak stara, pewnie obserwuje foksie i robi to co one, bo widzi, że one dobrze na tym wychodzą, to chyba warto. :evil_lol: -
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']TO u Was też są kolejki? :)[/QUOTE] i to jakie... w życiu tak ślamazarnej poczty nie widziałam jak tu, o urzędach wszelkich już nie wspominając... Najpierw się stoi jedno pół dnia, żeby się poddać kontroli jak na lotnisku i móc wejść do budynku, potem drugie pół już we właściwej kolejce... Zabieram się za banerki -
Skubi boguchwalski boksero-astek ma swój domek!!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zrobię dziś banerek. Przepraszam. Wczoraj większe pół dnia spędziłam w kolejce w urzędzie... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
melduję, że karma zamówiona. Bieganinę wczoraj miałam, ani sekundy mnie na dogo nie było... -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Tirsa też mi potrzebna -
Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
po takim czasie? Ech... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Emi kochana, litości, powiedz tak i zamawiam. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
też uważam, że Dog Chow jest ok. Zwłaszcza, że nie tylko nim samym ma Olek żyć. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Emi, tu masz cennik Orijen .... Obawiam się, że nas nie stać. [url]http://www.krakvet.pl/advanced_search_result.php?keywords=Orijen&search_in_description=1&x=6&y=4[/url] -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
to niech się jeszcze Emi wypowie... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
no mamy upatrzoną na krakvecie taką o: [url]http://www.krakvet.pl/purina-chow-puppyjunior-15kg-p-962.html[/url] i witaminki takie: [url]http://www.krakvet.pl/biofaktor-calitix-preparat-witaminowo-mineralny-ps%C3%B3w-150tab-p-1933.html[/url] Razem 111, 90 złotych. Wysyłka darmowa. Puszki zamówimy, jak już będzie w hotelu, skoro póki co Ola mu gotuje :loveu: Podeślę jeszcze tylko Oli kilka groszy na kurze łapy i inne Olkowe gotowania. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
hehe Ola, pisałyśmy to samo równocześnie... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka']Co, martwic mi sie nie wolno? :mad:[/QUOTE] Wolno, wolno, jasne że wolno. Ja Ci tylko chciałam delikatnie zasugerować, że w przypadku Olka nie bardzo jest o co. Są inne bidy o które bardziej się trzeba martwić. Zrelaksuj się, bo jeszcze nerwicy dostaniesz i co wtedy? :evil_lol: Co bez Ciebie zrobimy? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ponieważ pobyt olka u Oli się przeciąga, proponuje kupienie mu karmy z wysyłką do Oli. Czego nie zje u Oli, Ola zawiezie z nim do hoteliku, więc nic się nie zmarnuje. W końcu nie możemy Oli narażać na dodatkowe, nieprzewidziane koszty... Krótko mówiąc: Zgadzacie się na zakup karmy teraz, na adres Oli i późniejsze jej przewiezienie do hoteliku ??? Proszę o szybką odpowiedź. -
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
Dzika_Figa replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Porobicie im nowe foty? To ja porobię megacukierkowe, takie ociekające lukrem obrazki... i drugie w zupełnie innym stylu, żeby różnym ludziom dać szansę się zakochać. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Emi, z całą pewnością jeśli (a to mało prawdopodobne) przed wyjazdem do hotelu znalazłby się dla Olka dom, to ten dom zostałby prześwietlony na wszytskie strony, sprawdzony, poinformowany dokładnie jakie trudności mogą być z Olkiem. Byle komu Ola by go nie oddała. Tylko do super pewnego, świadomego i doświadczonego domu. I oczywiste jest, ze jeśli tylko 4 lutego miejsce w hoteliku będzie, Olek natychmiast tam jedzie. Ola tylko napisała, że w razie (oby nie!), gdyby miejsce zostało zajęte, ona Olka nie wyrzuci na ulicę (bardzo miło z jej strony :loveu: ). Musiałaś chyba czegoś nie doczytać, albo co. Na razie pobyt u psiaka u Oli jest narzucony odgórnie, nikt tu nie zawinił (no, z wyjatkiem mamy Oli, która, jak twierdzi Ola, sama się podstawiała :evil_lol:, winy Olka nie rozpatrujemy - Olek jest usprawiedliwiony i niczemu niewinny) Tak więc wyluzuj troszkę, jakoś damy radę. Wiem, nie tak miało być... ale cóż. Jest jak jest i jakoś sobie z tym musimy poradzić. Bo kto jak nie my? :diabloti: