-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
[quote name='Emigrantka'] Jezeli kogos interesuje to prosze bardzo: Kilka porow drobno posiekac, przelac wrzatkiem zem=by troszke zmiekly Kilka jajek na twardo posiekac Puszke kukurydzy Wrzucic do michy, dodac majonez i ... jesc :) Pychotkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/QUOTE] Ja znam w wersji z bananem zamiast jajka... I uwielbiam. Tylko banan musi być taki twardy, nie ciapa paskudna... No i trzeba go pocytrynić, coby nie ciemniał... Emi, a może wkleisz przepis ze zdjęciem tu? [url]http://www.dogomania.pl/threads/178038-PRZEPISY-NA-DANIA-WEGETARIAA-SKIE-KARMIMY-GA-ODN*****-do-30-04[/url] Na Mielec...
-
Przypomninam cichutko o użyciu obrazków, które zrobiłam - wydaje mi się, że jadnak mają jakieś działanie "rozbrajające" a często robię a potem w ogłoszeniach się nie pojawiają, bo ktoś zapomnina.
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Cóż, nie pozostaje Ci nic innego jak nauczyć się lewitować... wtedy brudna podłoga nie będzie problemem -
uff.. Co nie zmienia faktu, że potrzebne są zdjęcia i musimy chłopaka ogłaszać
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Najbardziej najbradziej, to ma przerąbane kanapa, ale o niej to tu nikt nie myśli... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za malutką! -
Banerek na szybko: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179901-PrzekrAE-t"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4167/przekret.jpg[/IMG][/URL]
-
Jej, jaki on słodki...
-
Zapisuję, bardzo pięknie piszesz o psie, ale to prawda, przydałoby się kilka konkretów na początku, dla leniwych i zmienić tytuł. Zdjęcia koniecznie - jak będą to porobię banerki i poobrabiam w photoshopie, żbey były śliczne i przyciągały uwagę. Bardzo mi przykro, że znalazłeś się w takiej sytuacji... Jeszcze jedno pytanie... Czy jesteś w stanie opłacić chociaż częściowo hotel na miesiąc (to jest około 300 złotych)? Bo skoro trzeba działać JUŻ to trzeba też brać pod rozwagę umieszczenie go w hotelu tymczasowo, zanim się coś innego znajdzie...
-
Ja gumtree nie umiem robić... raz próbowałam i nic mi z tego nie wychodziło. Musicie kogoś znaleźc zdolniejszego, a ja prześlę pieniądze
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A może właśnie mądre po ojcu i spolegliwe po matce? A dostajecie kangura na wymianę, czy nie? -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Hm, zależy jak na to patrzeć. Przed chwilą chciał narobić szczeniaczków kanapie...[/QUOTE] To chyba dobrze, nie? Ciągle zrzędzisz, że macie za mało kanap... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Dzika_Figa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To co, wymienisz Łucję i Mati na kangura? Matka będzie zachwycona... taka promocja...