-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Dla dziewczynki, do ogłoszeń [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1538/sasza.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9409/sasza3.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5771/sasza4r.jpg[/IMG]
-
Nie wiem, czy taki rodzaj dramatyzmu figa33 miała na myśli, ale... i idę spać. Dobranoc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174671-A-liczny-rudzielec-Lisek-wrA-ciA-z-adopcji-co-robiAE"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8751/lisban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174671-A-liczny-rudzielec-Lisek-wrA-ciA-z-adopcji-co-robiAE"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/328/lisban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174671-A-liczny-rudzielec-Lisek-wrA-ciA-z-adopcji-co-robiAE"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1653/lisban2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174671-A-liczny-rudzielec-Lisek-wrA-ciA-z-adopcji-co-robiAE"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3951/lisban3.jpg[/IMG][/URL]
-
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A poza tym to są ludzie, co mają krzywe iksowate nogi a jednak ktoś ich chce. -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to jest to tylko drobny mankament urody... Kto by tam na takie pierdoły zwracał uwagę przy szukaniu psa... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']No właśnie dlatego robię:crazyeye: bo wpłata powinna już być..:mad::mad::mad:.[/QUOTE] I jest... to ja zawaliłam, bo zapomniałam zajrzeć na konto... przyszła dwa dni temu. Bardzo przepraszam! -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Super! A kiedy Olek się do hoteliku wybiera? -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Sonia - Kangur mojej mamy ma takie same iksy. Troszkę się naprostowały dzięki kurzym nogom, choć może to złudzenie... Ale tak czy inaczej radzi sobie na tych iksowatych nogach bardzo dobrze i póki co nie ma żadnych problemów z tym związanych. -
Mirka i Martin - szczęśliwe zakończenie dramatu - mają domki!!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Widać, że się dzieciaki rozkręcają! -
Jestem, przeprszam, chorowałam ostatnio. Przypominam, że Sasza ma 63 złote u mnie na koncie, więc allegro jest z czego opłacić.
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A ja nieśmiało zapraszam na playdogowy bazarek.... link u mnie w podpisie, jakby ktoś przeoczył... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dzięki Martini, też mam nadzieję, że Olek szybko znajdzie dom... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dzięki! Nie chcę być upierdliwa, ale w następnych ogłoszeniach może by tak wykorzystać obrazki, które Olkowi zrobiłam? W końcu po to one są... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ogromnie się cieszę, że coś się "przetkało" w Myszce. Teraz to już będzie tylko lepiej, wierzę w to. Alinko, słów mi brak, żeby wyrazić jak wielkie wrażenie na mnie robi Twoje podejście do problemów z Myszką, wiele osób dawno by się poddało, albo raczej olało problem, zażądało zabrania Myszki w cholerę i adoptowało innego, bezproblemowego psa. Wiem, dla Ciebie to, co robisz, jest oczywistością, bo biorąc psa wzięłaś go z całym dobrodziejstwem inwentarza. Dla wielu ludzi niestety takie oczywiste to nie jest. I dlatego cieszę się ogromnie, że Myszka trafiła właśnie do Ciebie. Trzymam kciuki za postępy! -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Gustowne zdjęcia Gustawa: jakby były potrzebne większe, zapraszam na priv. [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7552/gustaw1a.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6381/gustaw3a.jpg[/IMG] -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Gustowne banerki dla Gustawa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179381-Gustaw-szorA-ciak-sA-odziak-spA-jrz-w-te-oczy-Mielec"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6171/gustawban1a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179381-Gustaw-szorA-ciak-sA-odziak-spA-jrz-w-te-oczy-Mielec"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1383/gustawban2jpg.jpg[/IMG][/URL] -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja zrobię, zabieram się właśnie za Gustawa, obrazki jakieś poczynię, banerki... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Emi - zatkało mnie... Niech się ten tymczas dla grubej Buby znajdzie szybko, bo kurcze... Niesamowita z Ciebie baba, wiesz? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Przyszło 20 złotych od Szarotki, z adnotacją, że to za luty. A Olek młody jest, zdrowy to szybciutko wróci do siebie.