-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
[quote name='Sylwia K'] na dogomanii jedna informacja jak dociera do drugiej cioteczki to potem wychodzi od niej często w ubarwionej czy zwyczajnie zmienionej wersji... [/QUOTE] Czy masz na myśli te informacje o Saszy, które nam łaskawie przekazujesz zależnie od swojego widzimisię?
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Olku, Dada_M przelała Ci dziś 20 złotych za luty i marzec - Ola, zapiszesz? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']porobiłam troche ogłoszeń:[/quote] trochę? ja większości z tych portali kompletnie nei znam... cholera, muszę kogoś poprosic o szkolenie z ogłaszania, bo póki co to dupa w tej dziedzinie jestem więc się nie pcham... -
Co do mojego bazarku... Żeby go wystawić, muszę zrobić biżuterię najpierw i wysłać ją do Florentynki, oczywiście, bazarek może trwac juz w czasie, kiedy rzeczy będą podróżować pocztą - zdjęcia robię sama. Tak czy inaczej, nie wiem, czy uda się ze wszystkim zdążyć przed marcem... Rozważam "założenie" pewnej kwoty, która by mi się potem zwróciła z bazarku...
-
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
Dzika_Figa replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Witam, Emi mnie tu przygnała... Dziewczynka przesłodka, dom się musi zaleźć. Nie wszystkim ludziom przeszkadza zepsuta łapka. Zrobię bannerki i obrobię zdjęcia do ogłoszeń. -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Dzika_Figa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witam... słów mi brak na to, co się w Zamościu dzieje... zatkało mnie... Hero, jesteś gdzieś? Ja Ci miałam banerki robić... Link do wątku na który woła Was Ingrid jest w moim podpisie. -
[quote name='Isadora7']Teoretycznie może... jak nie ma aparatu. Ale sądzę że swin vel swinx dysponuje SONY DSC-S600 którym było robione to zdjęcie. No a jak kumpla czy kumpeli to zapewne jak pożyczył to nie pyknął jednego.[/QUOTE] W praktyce, o ile wiem, zainteresowanie grafiką często idzie w parze z zainteresowaniem fotografią... W dzisiejszych czasach prawie każdy ma aparat. Nawet jak nie cyfrowy, to dla grafika żaden problem zeskanować "papierowe" zdjęcia...
-
Emi - podpisuję się czterema łapami i ogonem gratis!
-
Dla Budryska. Postawiłam na jak największą zawartośc informacji w banerku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179955-BUDRYSEK-pilna-operacja-1200-1800zA-do-03-03-Albo-operacja-albo-A-mierAE-z-gA-odu"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1121/budrysek1copy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179955-BUDRYSEK-pilna-operacja-1200-1800zA-do-03-03-Albo-operacja-albo-A-mierAE-z-gA-odu"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8428/budrysek2copy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179955-BUDRYSEK-pilna-operacja-1200-1800zA-do-03-03-Albo-operacja-albo-A-mierAE-z-gA-odu"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8504/budrysekcopy.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak grafik komputerowy może przez trzy lata nie zrobić żadnych zdjęć ukochanego psa?
-
Mam takie same odczucia... Wysłałam Ci priv i maila, z konkretami - żadnej odpowiedzi. Mnóstwo osób sugerowało zmianę tytułu wątku i bardziej konkretne info w pierwszym poście - a nic nie zrobiłeś - to by zajęło 3 minuty... Banerków możesz robic miliony, ale nie zrobiłeś nawet pół...