-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
Moja tylko jedna - żeby użyć któryś z obrazków ze strony 17. Myślę, że pozwalają zapamiętać psa.
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa'] Zobaczcie-Olek w wersji jasnej.. [url]http://img19.imageshack.us/i/img0173kx.jpg/[/url][/QUOTE] a kto to? bo w konsternację popadłam... -
Pigwa i Myszka -Teraz Krakowianki!! Mają domki!!
Dzika_Figa replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='alinka6']Dziękuję za kciuki:) Pozdróż do Warszawy uświadomiła mi jedną bardzo fajną rzecz, że mój piesek mnie kocha!!!!!!!!!!! Pokazała mi to:)[/QUOTE] Alinko, cieszę się jak głupia! Teraz będzie już tylko lepiej! -
konkrety: trzeba się skontaktować z dzieczyna zainteresowaną adopcją Saszy (ja nie mam konta na NK) trzeba z nią porozmawiać dowiedzieć się czy i na ile są skłonni partycypować w kosztach diagnozy i leczenia trzeba się dowiedziec ile kosztuje zdiagnozowanie Saszy Trzeba zrobić allegro cegiełkowe (zrobię, ale najpierw się jeszcze z kimś skontaktuję, kto może mi pomoże) niestety, same z gatunku "trzeba"...
-
Kocham Cię, wiesz? Zrobię Ci za to kolczyki, w ramach jawnego przekupstwa. Jestem za poproszeniem moda o zamknięcie tego i założneiem nowego, bo tu mamy 22 strony niczego... a tam będzie można zacząć od konkretów...
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Imię: Olek Płeć: samiec - wykastrowany Wiek: 11 miesięcy Waga: ok 15 kg Stosunek do innych psów: pozytywny Stosunek do kotów: nieznany Stosunek do dzieci: nie przepada Olek to młody pies po przejściach. Jako ośmiomiesięczny szczeniak trafił do schroniska i bardzo źle się tam czuł. Miał szczęście w swoim nieszczęściu - został zauważony i dzięki temu jego życie się zmieniło... W tej chwili Olek ma rok i przebywa w domu tymczasowym. Początki były trudne - Olek bał się ludzi. Ale to już przeszłość. Olek jest młody, pojętny, szybko się uczy i bardzo się stara. Robi ogromne postępy z dnia na dzień ! To wesoły, energiczny psiak, optymista, zawsze usmiechnięty i z merdającym ogonkiem. Jest nauczony czystości, umie chodzić na smyczy, reaguje na swoje imię. W domu nic nie niszczy, jest cichy, nieszkodliwy, posłuszny. Tego i owego jeszcze musi się nauczyć, ale to tylko kwestia czasu. Olek szuka odpowiedzialnego, kochającego i pełnego zrozumienia domu - takiego na zawsze. Chętnie zamieszka z innym psem, z którym będzie się mógł bawić. -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']aa no to fajnie ;) W takim razie Dzika_Figo jak dasz rade to pisz, moze uda mi sie kogos innego poprosic , zobacze ;) Bo wymienianie wody w akwarium to wiem ze ciezka robota hehe :D Ja mam takie 54l ;)[/QUOTE] Ja mam jakieś 75... i jeszcze mi do łba strzeliło nawozy na dnie poumieszczać, teraz się zamuliło i muszę czekać, aż opadnie. A ryby biedne w wiadrze... Olek zaraz będzie miał nowy tekst. Tylko mi szybko napisz, co fajnego umie... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Jak mu te uszyska kłapią jak podskakuje... -
[quote name='siekowa']Zdjęcia będą jutro. Fajny z niego psiak, ma około 5 lat. Umie nawet dawać łapkę i siadać na komendę. :)[/QUOTE] siekowa, znaczy rozumiem, że nie ma dramatu, nie wyje, nie usiłuje Ci zjeść drzwi i uciec przy każdej okazji?
-
Dizękuję! To czekamy na Twoją decyzję
-
[quote name='Leyla']SYLWIO K mi też właśnie... Nie mam czasu na wyszukiwanie linków. podaj ten link jeszcze raz albo tej pani mój nr tel. Pewne rzeczy się nie zgadzają..... Zacznij się zachowywać normalnie ,bez uszczypliwości. Może napisz całe moje nazwisko- Jędrzejczak ,bo ja się mogę podpisać pod tym co robię. [B]I jeśli będzie trzeba znajdę sposób na pobranie zeskrobin!!!![/B][/QUOTE] Dzięki Ci wielkie!
-
Kosu ja Cię błagam, na klęczkach, Ty załóż Saszy nowy wątek a ten zamknijmy bo mi się rzygać chce!!! :modla::modla::modla:
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dada, masz 100% racji, bardzo słuszne, bardzo konstruktywne uwagi! Napiszę dziś Olkowi nowy tekst... Pewnie w środku nocy, ale napiszę... Rany, jeszcze banerki, obrazki... I wodę w akwarium muszę zmienić... -
Uff, czyli pies istnieje realnie... już naprawdę w to wątpiłam... czekamy na zdjęcia
-
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
Dzika_Figa replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
A ja się dziś wezmę za obiecane banerki... -
[quote name='koosiek'][B]Swin[/B], ja bym Cię jednak prosiła o fotkę psiaka z dzisiaj...[/QUOTE] Dokłądnie. Nieważne, czy pies wygląda teraz dobrze czy źle - TAK TERAZ WYGLĄDA i takie zdjęcia powinny być w ogłoszeniach...