-
Posts
7589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzika_Figa
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Da się... Oczka jak latarki! -
[quote name='obraczus87']Ja sie za bazarki nie biorę. Od środy mam bardzo utrudniony dostep do neta ;( [/QUOTE] Ależ Ty tu nie masz nic do rzeczy - ja robię biżu, ja prowadzę bazarek, ja zbieram kasę u siebie na koncie i potem po rozliczeniu grzecznie wpłacam na konto Budryska... To było takie moje "głośne myślenie"... że chyba tak właśnie powinnam zrobić.
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Oho, będzie ciężkie rozstanie... -
[quote name='Sylwia K']dziewczyna chce zaadoptowac Sasze, ale chce otrzymac psa ZDIAGNOZOWANEGO (tylko tyle i aż tyle -moim zdaniem mądrze podchodzi do sprawy) a ja nie dam rady tego osiągnąć...[/QUOTE] Ciekawe, że dopiero teraz nam o tym piszesz... Wcześniej twierdziłaś, że chwilowo nie mogą bo mieli wypadek... nie było mowy o tym, że domagają się zdiagnozowania... Jak mamy pomóc, skoro o niczym nie wiemy?
-
Obarczuś zgadzam się w całej rozciągłości! Zaraz spytam Sama- wiesz-kogo ;) czy zgodzi się prowadzić wątek
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Dzika_Figa replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ola, on cały dzień będzie sobie latał u pani Asi po ogrodzie z innymi psiakami. I na pewno będzie głaskany, tulony i miziany. -
Na pierwszą, pokaż się wszystkim Sylwia, może wrzucisz w pierwszy post obrazki i aktualne zdjęcia? A może oddasz komuś wątek, skoro nie życzysz sobie, żeby kontakt był na Ciebie...
-
Funia ma rację - on wymaga DT ze specjalnym nadzorem - będzie próbował uciekac i szukać swojego człowieka... A pieniądze nie wiem skąd...
-
O widzisz Funiu, uprzedziłaś mnie... To prawda, jesli taka była reakcja jak na chwile został w obcym miejscu, gdzie krzywda żadna mu sie nie działa... To musisz zrobić wszystko, żeby się z nim nie rozstawać... Nie osądzam, nie chcę osądzać, bo nie wiem w jakiej jesteś sytuacji i widać, że psa kochasz... Ale postaraj się być tu częściej i pomóc ludziom którzy chcą pomóc.
-
Napisałam do Funi, oto co mi odpisała: Miejsc teoretycznie juz nie ma ......Są zajęte .Aczkolwiek wiesz jak to jest okaże się jak otworze czy wszystkie psiaki sie pojawią . Przeczytałam wątek ijestem zdruzgotana ,dla psa to tragedia . Ja oferuję miejsca w kojcach wewnątrz budynku , ale to budy .więc nie wiem ,czy dla niego to odpowiednie miejsce .Ja mogę mu zaoferować pełna miskę ,ciepła budę serce i spacery ale czy w jego sytuacji będzie to wystarczające ? nie wiem ,musicie zadecydować same ..... Jeśli napradę nie będziecie miały co z nim zrobić napisz ,zobaczymy moze gdzieś go ulokuję .Ale wiem też ,ze on musi być pod duzym nadzorem bo wykorzysta każdą nadarzającą sie okazję do ucieczki ,a to dla niego wyrok bo swojego pana będzie szukał do osttnich sił i to jest straszne .....Takie coś potrafi zrobić tylko człowiek psu nigdy odwrotnie [url]http://www.dogomania.pl/threads/1738...lik-w-Zamosciu[/url]
-
Darek - wysłałam Ci priv.
-
Zajączek-sunia, która już 2 razy traciła nadzieję- ma już dom
Dzika_Figa replied to eloise's topic in Już w nowym domu
No to się wstrzymujemy, jasne. -
No to zbieramy deklaracje, szukamy miejsca w hotelu, a najlepiej w domowym DT z kanapą... Będzie ciężko, ale damy radę!
-
Zajączek-sunia, która już 2 razy traciła nadzieję- ma już dom
Dzika_Figa replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Nie jest źle ze zdjęciami. Mało, ale fajne. Zwłaszcza po mojej obróbce, nieskromnie stwierdzę. Tekst jakis trzeba napisać i wrzucimy dziewczyne na allegro. Dałabym ja też ma mikropsy, tylko muszę mieć następujące dane: Imię: Zajączka Plec: Suka Wiek: Waga: Miejsce: Mielec Sterylizacja: Stosunek do dzieci Stosunek do innych psów: Stosunek do kotów: Dodatkowe informacje: Charakter: Kontakt: Wątek: (to wiem)