Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Jakie fajne zdjęcia!!! Dzięki za deklarację Gazzy - uzupełnię potem.
  2. Dziekujemy bardzo! Tak, konto takie, jak Doga i Lapsa.
  3. oho ! wielkie dzięki, konto oczywiście to samo.
  4. Oj z pewnością coś już drgnęło i będzie tylko lepiej!
  5. I co Ubocze? Pasowałby Ci do Misi? :diabloti::razz:
  6. Dziękujemy Moniko za wpłatę! Uzupełniłam Rudusiowe rozliczenie.
  7. Uzupełniłam rozliczenie, mam nadzieję, że prawidłowo...
  8. Belu, pomoże, kazda złotówka pomoże! Dziękujemy bardzo! Konto takie samo jak dla Doga - zaraz Ci prześlę.
  9. Ola - wpłynęła wpłata od Ciebie, to zaksięguj.
  10. Pokaż co zrobiłaś, bo ja nie zrobiłam nic.... Jakiś kryzys mam wiosenny, czy cuś... Na samą myśl o komputerze dostaję mdłości... Sama chyba rozumiesz, że w takich warunkach nic się nie da zrobić - lepiej przeczekać...
  11. Kochani! Trzymajcie się jakoś... Poldziu, nie stresuj swojej ukochanej Pani - wracaj do zdrowia! Trzymam za Was kciuki, myślę ciepło i wierzę, że będzie dobrze.
  12. Leć Lapsiu na pierwszą - niech Cię ktoś wypatrzy
  13. No to melduję, że jestem. Jakiś obrazek mu zrobić czy co?
  14. Danych do ogłoszeń nie posłałam, bo byłam umówiona z amensalizm, że mi da znać, jak się przetka. Nic, czekam cierpliwie, wiem, to kupa roboty z tymi ogłoszeniami... Pomysł z dziennikiem super - popieram!
  15. Pani Tereso! Ogromnie dziękuję! Czy wie Pani może, ile jesteśmy winni za Lapsowy zabieg? amensalizm nie odzywa się... zaczynam myśleć o wykupieniu ogłoszeń na innym bazarku, bo nie wiemy nawet, ile mamy czekać...
  16. No... brzmi bardzo dobrze! Żeby tylko tych pierogów ze śmietaną za czesto nie dostawał, bo się chłopak spasie!
  17. Poldziu...no co to za numery? Trzymajcie się kochani!!!
  18. Uzupełniłam rozliczenie. Wszystkim dziękuję za wszystko!
  19. Wspaniale! Oby Cekinka szybko zrozumiała i przestała się bać - przy Zenku, mam nadzieję, przyjdzie jej to łatwo...
  20. Aktualne, aktualne, póki co jeszcze nie zniknęłam z dogo zabrawszy wszystkie pieniądze :diabloti::evil_lol: (i pewnie nieprędko to zrobię, bo po opłaceniu hoteliku niewiele tego zostało - szkoda zachodu:eviltong:) i nikt mnie jeszcze nie musiał zastąpić :razz:
  21. no najwyraźniej... pisałam do amensalizm, ale nie odpowiada...
×
×
  • Create New...