-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Maupa4'] U nas drogi - o ile to można nazwac drogi - już zaklejone i załatane ... teraz ulewy robia miejsce dla kałuż. Ślicznie te łatki i zaklejki wymywa ... :siara:[/QUOTE] to u nas nie robią sobie z tego dziurawego faktu nic... pewnie wyznają teorię [I]po co łatać coś co za parę miesięcy i tak będzie do łatania...[/I] :diabloti: Gronio zawsze pięknie opalony ;)
-
[quote name='Bila']A kaczory się konsumuje czy nie, bo nie wiem:roll:[/QUOTE] A myślisz że płeć ma znaczenie? W tym wypadku jest równouprawnienie :diabloti: w magicznym m. sezon na bez... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/311/06343493cfb1101amed.jpg[/IMG][/URL] i kałuże... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/311/79c8e52a0ff83ce7med.jpg[/IMG][/URL] i nieustająco zapasy... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/306/0f72a5fc7158fff1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/306/ffefc0ba155c8932med.jpg[/IMG][/URL] i wypasy... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/311/8613bf8e7f7b1854med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="silver"]różowa rogz'a... dotarła, dziękujemy M[/COLOR] :Rose:
-
[quote name='Bila']Można, dlatego te kaczusie nie są u mnie:evil_lol:[/QUOTE] i u mnie też nigdy nie będzie... jak już to wolę wersję przetworzoną-sklepową a nie biegającą. A nawiasem zawsze miałam i nadal mam problem z kontaktem - kompletny brak zrozumienia i porozumienia z ptactwem... Ori & CO... wszystko w swoim czasie ;)
-
[quote name='Maupa4']HA ... wymiękacie ... A ja proszę bardzo foteczki ... I to jak zwykle w ilościach hurtowych ... a co tam ...[/QUOTE] [quote name='Bila']Ja wymiękam:lol::lol:, Nie wiem, jak Luiza:cool3::roll::razz:?[/QUOTE] ja nigdy nie wymiękkam... :diabloti: siakoś z wiekiem robię sie bardziej przekorna... :lol: a jak komuś przeszkadzają miliony fot to niech lepiej poprzegląda sobie książkę... telefoniczną.
-
[quote name='Bila']:eating::sabber:Pieczona kaczuszka z jabłkami[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-136.gif[/IMG][/QUOTE] to T masz konsumpcyjne podejście do drobiu? a tak do kochania/pogadania to ptactwa mieć nie można :crazyeye: [quote name='Bila']Ni mom weny:diabloti:[/QUOTE] boszeee... zmobilizuj się! :mad: dla M i dla mnie.
-
[quote name='Maupa4']Ale wyhaczaja ... czyste podłogi, białe białe kocyki i zieloniutką trawę .... :placz: Nie lubią czy co ??? :hmmmm: Eeeee ... pierwszego miejsca w moperingu to ja nie dam sobie odebrac :mad:[/QUOTE] nigdy nie wiadomo co kogo "boli" ... a skąd wiesz że masz 1-sze miejsce? może gdzieś na świecie ktoś leci na mopie non-stop...? :eviltong: Cześć Bila :multi: wklejaj nam swoje foty :razz: no chyba że się boisz krytyki :evil_lol: muszę coś nacykać ;)
-
:hmmmm: nie poddawaj się :diabloti: wklejaj dalej :razz: może... dojdziesz do perfekcji w zadowalaniu "opinii dowalających się do wszystkiego niemerytocznego" bo tylko tak mogą... zważ, że celowo aby nie jątrzyć nigdzie w poście nie użyłam, traumatycznego dla niektórych, słowa "drób" :grins: Witanko! no to wkleję sobie jedno zwyczajne fot... a co mi tam... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/21fde387e8264500med.jpg[/IMG][/URL] a i polecam AA [url]http://www.anseladams.com/aboutAAG.html[/url] lub AL [url]http://www.nytimes.com/library/photos/leibovitz/bourgeois.html[/url] albo JN [url]http://www.jamesnachtwey.com/[/url] ... dział zwierzaki domowe [url]http://www.yannarthusbertrand.org/index_new.php[/url] i wiecie co jest ważne? trzeba szczerze coś lubić i szczerze chcieć ;) podobnie jak ze wszystkim w życiu... a żeby mieć czysto w domu to nie trzeba być zaraz mistrzynią świata w mopowaniu... ;)
-
Cześć Laski :lol: no wiecie to raz na czas same sobie już nie wystarczamy :eviltong: a może tak czasem my tu na wątku M dla M... ;) ... i żeby nie było to ja czasem-często wykazuję się fotowo/filmowo :oops: [COLOR="silver"]Marto :razz: co zrobiłaś z nowym a już raczej starym aparatem [/COLOR]:scared:
-
[quote name='Maupa4']To tak jak u nas z tymi białymi kocykami - codziennie wracamy do punktu wyjścia ... :mdleje:[/QUOTE] na tym właśnie polega życie ;) miliony powtarzających się czynności miłych lub mniej miłych - ważne że się chce :lol: całe życie nie można mieć codziennie coraz to "nowych" wyznań - ale całe życie trzeba pamiętać o "starych" wyzwaniach...
-
[quote name='Bila'] Inni zdążyli już wykąpać się w stawie, skonsumowaćc to i owo:angryy:, dostać 4 razy głupawki podczas spotkania z ukochanym kumplem, by wrócić do domu ociekając, kazać się wytrzeć, [B]poawanturować się, że śniaaaaaaaaaaaaaaaadanie...[/B] Dopiero po spełnieniu wszystkich powyższych warunków biszkoptowa gadzina zasnęła:roll:[/QUOTE] :diabloti: no niektórzy to potrafią wymagać i walczyć o swoje - czy chcesz nam powiedzieć że sypiasz z wrogiem... i mega egoistą? :evil_lol:
-
[quote name='Maupa4']Dzień Dobry Cóż jedna (Bibi) i druga (Zuzia) to terierki a [B]Kaśka to zimnokrwista klacz[/B] ... [url]http://images8.fotosik.pl/306/7c8191313f54874amed.jpg[/url] Inna "skala problemu" i ze wzgledu na charakter i ... wagę ... :diabloti:[/QUOTE] Dzień Dobry... Deszczowy :diabloti: no bo im coś mniejsze tym bardziej zyglowate a jak większe tym spokojniejsze ;) a do tego to Kasia zdążyła już wyluzować :multi: dzięki genom "doświadczeń" swoich prehistorycznych przodków leśnych :evil_lol:
-
[quote name='Maupa4']Własciwie to waga nie ma nic do delikatnosci ... pewnie tylko to że 750 kilo z [B]większą[/B] delikatnością wdepcze w ziemię niż np 450 kilo ... :hmmmm:[/QUOTE] "750" będzie szybciej/lepiej wdeptywać a więc prawie bezboleśnie :diabloti: ja tam wolę 750 kilo delikatnej i łagodnej Kasi... niż 3,5 kilo york terierki Bibi... :evil_lol: widać tą delikatność i czułość w oczach? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/306/83d6f4592e96f5fcmed.jpg[/IMG][/URL] o west terierce Zuzi :oops: już nawet nie... :look3:
-
[quote name='Maupa4'] Jak ja się cieszę, że moje wolą odleżynki. Beba dzis na porannym spacerze załatwiała wszystko w locie ... niby zawsze robi to w locie ale dziś był mega lot ... :mad:[/QUOTE] tak "z namaczaniem" to i moje nie lubią - ani odgórnym ani oddolnym, mokrej trawy też nie lubimy - ma być klimat umiarkowany ani tropiki ani lodowce ani kraina deszczowców ;)
-
[quote name='Bila']Ale ja mu pięknym za nadobne. Idę sprawdzić, czy mam jakiś szampon:diabloti:[/QUOTE] no wiesz :crazyeye: czasem ktoś musi odpuścić ;) bo będzie "wojna domowa na knucia" :diabloti: no ale z drugiej strony :hmmmm: ile razy można ciągle ustępować jednostronnie? dobra tak na wszelki szukaj tego szamponu...