-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Maupa4']No to dawaj zdjęcia ... a nie że tylko ja wklejam, wklejam, wklejam i końca tego wklejania nie widac ...[/QUOTE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/48515d359736c0a1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/11de76c250458d79med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/36157d14abeb17b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/a9b1396c16461af8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/3f45408bdfed8588med.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Maupa4']Bo co już światło w tunelu to okazuje się że znowu napstrykałyśmy ... :roll: ... bez opamiętania ... :oops:[/QUOTE] bleble... :diabloti: po to chyba wymyślono aparat fotograficzny ;)
-
[quote name='Bila'][IMG]http://http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-478.gif[/IMG][IMG]http://http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-478.gif[/IMG]A u nas kosmicznie leje, więc my tak robimy[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-478.gif[/IMG][/QUOTE] słodko-ziewający animek - bezcenny - mówi wszystko :lol:
-
[quote name='Maupa4']Zazdroszczę im tego że mają swój pozytywny dom na dzikiej poskromnionej swojej wsi ... ... i tego, że nie bali się spełnic swoich marzeń ... :)[/QUOTE] bo Ci ludzie mają pomysł na życie i chce im się go realizować... psy, konie, dom czy jego otoczenie wymaga pracy i realnego własnego zaangażowania pod wieloma względami... nie da się oszukać samego siebie - o wszystko trzeba dbać.
-
[quote name='Maupa4'] Boszeee ... też zazdroszczę ... ... ale pozytywnie zazdroszczę ... [/QUOTE] a czego Ty możesz zazdrościć? :crazyeye: swój pozytywny dom masz i masz dziką a poskromioną swoją wieś :razz: A na Dobry Wieczór pokażę Wam białego bulwo-jump'a ;) w lepszej formie oko już tak nie dokucza. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/297/fea141fcd9bb4674med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Bila']MAupa z jednym yorkiem???? To mi jakoś niekonweniuje:shake:[/QUOTE] no nigdy niewiadomo :diabloti: życie i poziom szaleństwa czasem nas zaskakuje ;) [quote name='Maupa4']Konweniuje ... wszystko konweniuje ... Jeden yorasek ... w własciwie yoraskowa [B]blondyneczka z balejażem[/B] ... :siara:[/QUOTE] no to będziecie dwie... farciary nie ma to jak naturalny balejaż :lol: ale... kolorystyczna prowokacja? ale mimo że może i konweniuje to nie będziecie chyba obie na różowo? [quote name='Maupa4']Aha ... chciałam zgłosic że mamy nowe zdjęcia ... drobiu ... :cool3:[/QUOTE] a konie i zachody słońca to nam Karol zrobiła?
-
[quote name='Maupa4']Oooo ... ja, ja :multi::multi: ... ja bym chciała miec yorka ... :multi: Jednego yorka ... :oops: [B]Zważywszy na: moje traumatyczne wspomnienia[/B] z mojego baaardzo odległego dzieciństwa a związane z fox[B]terierem[/B] ... obecną pełną niespodzianek koegzystencję z pseudo boston [B]terierką[/B] to uważam że kiedyś w baaardzo odległej przyszłości [B]zdecydowanie powinnam miec yorasa[/B] ... :siara:[/QUOTE] do 3 x sztuka ;) :diabloti:
-
[quote name='Maupa4'] Ale wyluzowalismy troszeczkę bo ... bo "specjaliści" twierdzą, że łysy pies to ... zdrowy pies ... [/QUOTE] dokładniej... żeby był zdrowy to łysy musi być jeszcze i mega różowy :diabloti: no to tu masz tylko połowę "sukcesu" :razz: [quote name='Bila']NA pewno by mi to taniej wyszło:evil_lol:[/QUOTE] no nikt nie kocha już mega psów :placz: drogie mega materacyki, drogie tony pochłanianej karmy - yorki zaleją świat :diabloti: z powodów czysto ekonomicznych...
-
[quote name='Bila']A co za idiot to wymyślił o tej agresji i socjalizacji przez ogródek:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:?[/QUOTE] a mało to idiotów, mimo że ich nie sieją - no sami rosną tam i siam :diabloti: im większy "samopas psa" tym widać dla niektórych specjalistów lepiej :hmmmm: a może raczej łatwiej, "opieka" przebiega łatwiej :razz: tzw samo-opieka...
-
[quote name='Maupa4'] ... chciałam Wam je wcisnąc na ... wywczasy ... :cool3: ... wszystkich hurtem ... :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Maupa4']Ale jakbyście były chętne to ... na wakacje sa Wasze ... no dobra - na weekend są Wasze ... :roll:[/QUOTE] pewnie... pitu pitu... ble ble ble :eviltong: [quote name='Bila']Potem się okaże,że na jeden dzień, potem, że na pół dnia, a na końcu to na kwadrans:lol::cool3:.[/QUOTE] kwadrans? :crazyeye: Marto ale w obecności i pod czujnym okiem M :razz: [quote name='Maupa4']Ale widzę że pouciekałyście .... :placz:[/QUOTE] bo to jest zbyt kusząca i prowokująca ta [I]anielska propozycja[/I] - boimy się że niepodołamy :placz:
-
[quote name='Maupa4']No jak tak mówisz ... ja tam anielstwa w ich oczach nie widzę ... :niewiem:[/QUOTE] ... a trzeba tylko chcieć :eviltong: [quote name='Bila']Witanko:loveu::loveu:[/QUOTE] Witanko Bila :loveu: [quote name='Bila']Cudne Świrołapy, białe jak anioły, grzeczne jak anioły i kochane jak anioły:loveu::lol:[/QUOTE] ....wygląd, zachowanie i charakter anielski... ba nawet nawalają się anielsko... święta prawda Marto :fadein:
-
[quote name='Maupa4']A kto powiedział że oni ... aniołki ?!? :crazyeye:[/QUOTE] nikt i nic wyjątkowo nie powiedział :diabloti: ... w oczach to można zobaczyć :razz: nawet zamkniętych ;) [quote name='Maupa4'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/292/e1e2641d98a5c59a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]