-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ojej nie ten sam chłopak :crazyeye: -
[quote name='ma_ruda']Fraszka nie żyje. Pożegnałam ją wczoraj. Jeszcze nie potrafię napisać co się stało; na tak tragiczny finał nie byłam przygotowana.[/QUOTE] O Boshe!!!!! ma_ruda trzymaj sie :( jestem z Tobą, myslalam, ze to "my" będziemy pierwsze..... A tak trzymalam kciuki, kochana teraz jest jej lepiej, już nie cierpi, i była mocno kochana przez Ciebie. Nie wiem co napisać bo niedługo tez będę to przeżywać.....:( jestem z Tobą...... Bądź silna, zrobiłas dla niej wsystko..... Jestem z Ciebie dumna....pomimo moich łez..... Fraszko dla Ciebie [*] biegaj szczęśliwa po zielonych łąkach za Teczowym Mostem razem z moja Lilma.....
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Na facebooku jest grzywka naga do adopcji lub pilnego dt, skrajnie wyniszczona, z grzybica, [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151191427343856.476946.190286013855&type=3[/url] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak'][B]Magdola [/B]zgłosiła się na nowego skarbnika :) może już rozsyłać nr konta. Moje rozliczenie wygląda tak: I Stałe deklaracje: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/126986-Ryjonek"][B]Ryjonek[/B][/URL] 10 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/7121-kaerjot"][B]kaerjot[/B][/URL] 50 zł [B]Cudak[/B] 5 zł [B]z miau łącznie [/B]50 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134966-Figunia"][B]Figunia[/B][/URL] 40 zł _______________ razem stałych deklaracji 155 zł II wpłaty na konto [B]Lupi[/B]: pozostało 165,55 zł ze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Potrzebne-na-transport-i-STAŁE-DEKLARACJE-NA-DT-dla-suczek!!!"]wspólnego wątku psów z działki[/URL] (z tego 60 zł z miau stałe deklaracje za lipiec) Figunia - 20 zł (zapłacone za lipiec) Figunia - 40 zł (zapłacone za sierpień) Kaerjot - 50 zl (zapłacone za lipiec) Kaerjot - 50 zł (zapłacono za sierpień) Ryjonek - 30 zl (zapłacone od lipca do września) Ryjonek - 20 zł (górka do stałych deklaracji ;-) ) Figunia - 35 zł Figunia - 40 zł (za wrzesień) Ryjonek 30 zł (za IV kwartał) Kaerjot- 50 zł (za wrzesień) __________________________________ razem 530,55 zł wydatki [B]Lupi[/B]: -250 zł zapłata za DT za sierpień, zostało na koncie [B]Lupi[/B] 280,55 zł III Konto [B]Cudak[/B] (wpłaty): 296 zł (bazarek [B]tobciu[/B] wrzesień) 110 zł stałe deklaracje z miau (sierpień, wrzesień) 20 zł (moja deklaracja od lipca do października) wydatki: -150 zł przelałam 10.09 na jedzenie dla suniek na konto [B]Hałabajówki[/B] -250 zł przelałam 24.08 za DT za lipiec na konto [B]Hałabajówki[/B] zostaje: 26 zł na moim koncie Mam nadzieję, że nic nie pominęłam i nie pomieszałam?[/QUOTE]Cudak, dajcie mi chwilke, bo jestem w trakcie zakładania osobnego konta typowo dogomaniackiego, więc dziś, albo jutro powinnam mieć..... -
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
magdola replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Pytaj cioteczko, pytaj..... -
U nas bez większych zmian, częste siuski w domu, częste spacerki.....
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magdola replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
A ja zapytam znajomej, która wspominała o małym szczeniaczku do adopcji..... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Czyli, Ciocie już były... Wiesz, ja nie bardzo wiem, jak zgłasza się piesku na tym SOS czy innych stronach. Jeszcze nigdy tego nie robiłam a mam takie "szczęście", że zaraz coś robię nie tak, i jestem (w najlepszym razie) ignorowane. Bardzo cieszę się, że zgłosiłaś się na skarbnika, skoro Lupi ma takie kłopoty.[/QUOTE] Sprobuj, moze Ci sie uda, gdyby nie to ja sie w tygodniu postaram ogarnąć ;) [url]http://jamniki.eadopcje.org/[/url] Kurcze Figunia dasz radę, zaloguj sie, znaczy zarejestruj i dodaj ofertę. ;) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magdola replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][SIZE=4]Bardzo pilnie potrzebuję wizyty przedadopcyjnej w miejscowości KOZIELICE (rejon Szczecin, Stargard) znacie kogoś?[/SIZE][/QUOTE] Ja proponuje do mgro lub Lupi , niestety ja niezmotoryzowana a PKP tam nie dojeżdża :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magdola replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane, Ponawiam prośbę o zagladanie, podnoszenie i pomoc.... Dwie starsze sunie jamnikopodobne, z klatki w pseudo....obecnie przebywają w PDT, potrzebna jakakolwiek pomoc, jak najbardziej BDT i ciepło.... One tyle przeszły, a nadal kochają człowieka..... Proszę..... Chociaż zagladnijcie..... Staramy sie ogarnąć, ale nas mało i już nie dajemy rady.... Każda złotówka i jakakolwiek pomoc na wagę złota...... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-w-PDT-czy-mają-szansę-na-DOM[/url] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Nie miałabym sumienia trzymać ich w nieogrzewanym pomieszczeniu w zimę poza tym starszy organizm się średnio ogrzeje wiem po mojej 13 letniej suni którą kocykiem przed kominkiem trzeba przykrywać bo ma tak słabe krążenie że normalnie zimne ma stópki i uszy. Myślę żeby im kupić jeszcze taką budę materiałową jak dla kotów to będą mogły dodatkowo się ogrzać swoim ciepłem bo to pomieszczenie jest ogrzewane do 12 stopni tylko. Ale z zakupem muszę się chwilę wstrzymać bo funduszy brak ;( Może ktoś ma na zbyciu takie coś za niższą cenę? o czymś takim myślę [URL]http://allegro.pl/budka-dla-psa-nr-5-50x50x57-producent-i2614027461.html[/URL][/QUOTE] Cudak, takie coś to LIPA;( miałam, nie polecam, nie ogrzewa, bardzo sie deformuje.... Ale ja coś tam mam w piwnicy....jakieś stare legowisko polarowe, mogłabym komuś przekazać. Co do konta to moge chwilowo uzyczyc swoje, potem postaram sie założyć nowe specjalnie dgm to moge zostać skarbnikiem, ale musicie mi powiedzieć co i jak;)Poza tym czasem mnie nie ma na dgm kilka dni z powodu mojej suni, ale raczej staram sie zaglądać codziennie, chociaż na chwilke. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Może trzeba zwołać Ciocie Jamnikowe??? Ja wciąż czuję się na Dogo nowa i nie znam ludzi, ani panujących zwyczajów, więc nie mam też śmiałości zapraszać na wątek. Zwłaszcza, że wiele osób tego sobie nie życzy. Ale wydaje mi się, że tutaj naprawdę jest maleńko osób zainteresowanych suńkami. Tam, gdzie zlatują się Ciotki, zaraz pojawia się szansa na domek. Może więc spróbować Je zwołać...[/QUOTE] Ja już powiadomilam Ciotki Jamnikowe. Był chwilowy odzew, ale w tym tygodniu odpale kompa to postaram sie dać dziewczyny na SOS Jamnikom, chyba, ze Figunia Ty możesz tam je podeslac wcześniej? -
Wcześniej nie było, sami veci byli zdziwieni.....
-
[quote name='ma_ruda']Ja dzisiaj byłam u weta. Właściwie tylko po receptę (niestety prawie od początku uważał, że leczenie nie ma sensu; dzisiaj potwierdził swoją opinię, bo jego zdaniem pies się męczy:-( Wspomniałam o tym sikaniu w mieszkaniu. Możliwe, że przyczyną jest osłabienie mięśni zwieraczy. Gdyby apetyt miał być dowodem, że sunię nic nie boli, to byłabym spokojna- Fraszka niemal stale dopomina się o jedzenie. No ale to chyba "zasługa" encortonu. Zazdroszczę Ci pobytu nad morzem. Sama kocham polskie morze; z Fraszką udało mi się wyjechać chyba tylko 3 razy. W tym roku musiałam zrezygnować, bo w jej stanie podróż by ją pewnie zabiła. Nie wiem czego życzyć Lizie i Tobie. Domyślam się, ze tak jak ja wiesz, że Liza nie wyzdrowieje. Chyba po prostu musimy się cieszyć każdym dniem dopóki można wierzyć, ze następne będą też dobre. Nie, nadal prawie wcale nie pije. Ale je "bardzo mokro"- myślę, ze ziemniak, jabłko zawierają stosunkowo dużo wody, ryż gotuję tak, żeby wchłonął jej jak najwięcej. Fraszka nie sika więcej niż zwykle, tylko chyba rzeczywiście zwieracze nie wytrzymują. Pewnie też przekonała się, ze sikanie w mieszkaniu niczym jej nie grozi;). A ja i tak planowałam zmienić dywan:razz:. Niemniej wolałabym, żeby sikała na panele a najlepiej na balkonie, który zwykle jest otwarty i kiedyś korzystała z niego awaryjnie. Właśnie to mnie najbardziej dziwi, że nie korzysta z balkonu i w ogóle nie sygnalizuje potrzeby. po prost idzie spokojnie do pokoju i wybiera sobie dowolne miejsce- jak na trawniku.[/QUOTE] co do tego skłania to tak jak u mnie ;) tez żadnych konsekwencji, no ale....jak tu nie wybaczyć? Moi weci są naprawdę zdeterminowani i robią wszystko zeby przedłużyć jej życie bez bólu... Czasami nawet sami mnie przekonywali, zeby dać jej szanse... I zawsze po 2-3 dniach było ok...:( ale tym razem już nie będzie i dostałam polecenie rozpieszczania jej na maxa.... Do tego wszystkiego doszło wodobrzusze prawdopodobnie..... Na szczęście nie pracuje na razie i moge sie cieszyć każda minuta spędzone razem;)
-
Liza tez Załatwia sienostatnio często w domu. Jest duzy ucisk (na usg wyszło ze dla porównania nerka ma 4,5 cm, a nowotwór w najcienszym miejscu 10 cm) i momentami nie wytrzymuje. Byliśmy nad morzem, wszystko było super, wróciliśmy tez było ok, ale od kilku dni już nie wstaje (tzn, tylko na siku i jedzenie) ale je i lekarz powiedział ze to oznaka ze ja nic nie boli. I szykujemy sie na następne dni negatywnie....
-
Jeśli chodzi o karmy watrobowe to Hill's jest wg mnie jajlepszy! Niestety my przegraliśmy walkę.....prawie.....
-
Oj, nieeeee :( biegają szczęśliwy za TM [*] Przynajmniej odszedł kochany :(:(:(
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Rumi.']dopytam się, choć jak napisali na wątku z hodowca się kontaktowali... najlepiej jest dzwonić do dt w którym psiak jest ;)[/QUOTE] Szkoda, ze hodowca nie chce pomoc :( -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Oj to dobrze, ze już wykastrowany, a tak poza tym to wiadomo jaki przydomek hodowlany? ;) proszę o pw :)