-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Dzisiaj je widziałam..... Rzeczywiście sunia jest przeurocza........i oczywiście każdy ma karteczke:pies agresywny;(
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Rumi.']niestety nie znam, na wątku podano tylko iż znalazł domek[/QUOTE] Acha..... ...... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']jesuuu ja chętnie jakiś bank zaadoptuję :errrr: sorki nie mogłam się powstrzymać :scared:[/QUOTE]Hehehe mi takie psikusy robi automatyczna klawiatura i za nic nie moge tego dziadostwa wylaczyc.....hmmmm zreszta to nie byłoby takie złe ;) Ps. Banki zawsze są w potrzebie ...... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='danyww']No i znowu benek :-([/QUOTE] Nie mogłam koło niego przejść obojętnie.... Taki kochany psiak:( już jest na bankach w potrzebie..... -
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
magdola replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy już go ktoś zgłaszał, ale bedąc dzisś w schronie nie mogłam przejść obojętnie.....Tak strasznie płakał i szczekał: "Weź mnie do domu" :(:(:( [IMG]http://i46.tinypic.com/bgyzbl.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/v7f9t3.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/w0e50.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/zmaw07.jpg[/IMG] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Tutaj obaj (jeden po lewej stronie, drugi na podeście) : [IMG]http://i49.tinypic.com/29f2j2e.jpg[/IMG] Tu wszystkie trzy "w kupie": [IMG]http://i47.tinypic.com/ehb3oj.jpg[/IMG] Tu dwaj chłopcy razem i "ten trzeci" przodem: [IMG]http://i45.tinypic.com/2agi1v.jpg[/IMG] Tu widać proporcje chłopaków: [IMG]http://i47.tinypic.com/2wfsec1.jpg[/IMG] A na zakończenie coś innego: [IMG]http://i46.tinypic.com/bgyzbl.jpg[/IMG] -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Rumi.']Piesek Hunter znalazł dom ;)[/QUOTE] super ! A mozesz napisac jakieś szczegóły? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
psiaki zdecydowanie nie są duże. Wg mnie to typowe Sredniaki. W klubie sięgają tak do kolana, moze minimalnie wiecej...cieżko było stwierdzić, a głowa oczywiście do połowy uda..... Oba są na wielkość takie same. Niestety nie wiem który jest który, ale sie domyślam bo troszkę sie różnią, a żaden nie miał obrony z numerem. [URL]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/1447[/URL] Ten bodajże boi sie, nie ma ochoty na kontakt z człowiekiem. Siersc jeszcze w stanie nie najgorszym, tzn nie widać koltunow, ale nie chciał podejść do krat i widzialammgo z odległości kilku metrów. Jest dość watly, tzn. szczupły, z tego wnioskuje, ze to ten 10 miesięczny. Wogole nie konfliktowy, bardzo spokojny... jakość nie najlepsza, ale aparat nie mój, bo mi dzisiaj bateryjka padła, a sierota ze mnie i nie sprawdziłam wczoraj:( Tutaj w oddali psiak: [IMG]http://zapodaj.net/19315ce4035c9.jpg.html[/IMG][IMG]http://i48.tinypic.com/2dh61iu.jpg[/IMG] [URL]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/647[/URL] Ten drugi (wnioskuje, ze to ten, bo innych podobnych nie widziałam) wg mnie jak najszybciej musi znaleźć jakiś dom. Poryczalam sie jak go zobaczyłam..... Te koltuny.... Siersc już dość długa, koltun na koltunie. Myslalam nawet ze ma powiększone jądra, ale po bliższym przyjrzeniu okazało sie ze to jeden wielki skoltuniony dred:( jest dość masywny i wg mnie bardziej szorstkowlosy niż ten młodszy, ale to moze być wynikiem stanu włosa......mod razu podbiegl do krat szczekajac i szczekają głośno, myśle, ze byłby świetnym strozem, nie konfliktowy. Jak kucnelam i do niego mówiłam to uspokoił sie i patrzył tymi swoimi pięknymi bursztynowymi oczami..... Nie medal ogonem jak inne psy, chyba jest zrezygnowany, a w takim stanie w jakim jest teraz to szanse na adopcje ma 0. Zrobilam im fotki, tylko nie wiem czy mam kable do aparatu, bo to nie mój...... [IMG]http://i48.tinypic.com/258z2av.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/51ztaq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/v78ifo.jpg[/IMG] Tutaj jeszcze jedno cudo podobne do sznaucerka: [IMG]http://i49.tinypic.com/2m5jfk8.jpg[/IMG] -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Kurcze, co sie dzieje ostatnio?????:angryy: -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jutro będę mogła chyba rozesłał konto...... -
[quote name='pauli_lodz']taaaaa..cena to był główny atut karmy. jak mam wydać 250 na worek to wolę wszędzie dostępnej acany czy orijena rybnego kupić, niż karmę widmo nie wiadomo skąd :/[/QUOTE] To jest prawdopodobnie tańszy odpowiednik Orijena, specjalnie produkowany dla Zooplusa, ale pewnie po komentarzach podnieśli ceny :( szkoda, to zostajemy przy Acanie.....
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Anty']Dorosła suczka z hodowli Sealsa do adopcji po zaakceptowaniu domu [URL]http://tablica.pl/oferta/dorosla-suczka-chinski-grzywacz-z-rodowodem-ID1ApjT.html#ea0517db;r:;s:[/URL][/QUOTE] Jest szansa, ze sunia zostanie w hodowli. Poza tym domek tylko i wyłącznie w okolicach hodowli :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Figunia, czekamy aż [B]magdola[/B] założy konto, chyba, że przelałabyś od razu na konto [B]Hałabajówki[/B], u której są sunie?[/QUOTE] Ja od zeszłego tygodnia czekam na kuriera, i chyba jutro założe u konkurencji...a nie chce mieszać i podawać teraz swojego konta a potem zmieniać,....... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='AniaGucio']Dzisiaj pojawił się jeszcze taki piesek:[URL]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/1608[/URL][/QUOTE]Widziałam go na stronie, ale byłam przekonana, ze on bardziej jamnikowaty jest? Jutro spojrze na żywo.... Oby tylko nie padało.... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='magdola']Znalazłam takie cuda na stronie Szczecińskiego schroniska: [URL]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/1447[/URL] [URL]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/647[/URL] W pn dowiem sie czy nadal tam jest.[/QUOTE] Oba są w schronie. Ten pierwszy ma 10 miesięcy, drugi ok. 2 lat. Jutro będę w schronisku to jak mi sie uda to im fotki porobie, ale będzie cieżko bo oba są na wybiegu, więc zmierzyć tez sie nie uda, ale coś wymyśle.... -
Nie wiem...nie wiem co napisać...... ma_ruda trzymaj sie..... wiesz, nawet tak chyba jest lepiej.... Tylko dlatego, ze odeszła i już nie cierpi, ale z drugiej strony ja tez chce być w "tym" momencie, a nie wiadomo co los zadecyduje.........
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
magdola replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez Cię pamietam kochany [*] bawisz sie z moja £ilma [*]? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='Saththa']azeby ic ktoś tak przeklnął do 100 pokolenia![/QUOTE] Krew człowieka zalewa @&€)@&)?!)&@!!!!!!!!!!!! -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']chyba że osoba, która go oglądała ma słabe pojęcie :niewiem: magdola a Ty będziesz osobiście w schronisku? może dałoby się go zmierzyć w kłębie?[/QUOTE] Jeśli będzie w grupowym boksie to nici z tego.... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
magdola replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Znalazłam takie cuda na stronie Szczecińskiego schroniska: [URL]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/1447[/URL] [url]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/647[/url] W pn dowiem sie czy nadal tam jest. -
[url]http://trademark.markify.com/trademarks/ctm/purizon/010042901[/url] I co? Jak karma?