Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. Uzupelnilam jamniczki i czekam na nr konta veta.
  2. [quote name='Hałabajówka']Dobrą miałaś nadzieję...Dexter jedzie do nowego domku 17 grudnia, będzie miaszkał z super ciepłą rodziną i małą sunią 1,3 kg ;)[/QUOTE] Hurrrrrrrrra!
  3. W wojtyszkach jest jeszcze takie cudo: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/webkit-fake-url://88AF5DCD-8C46-4332-8305-A96C89FE9A01/imagejpeg[/IMG] [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=459738537396644&set=a.101357639901404.3153.100000815060204&type=1&theater[/url]
  4. [quote name='Cudak']Co się dzieje?[/QUOTE]Aira miała operacje [quote name='Figunia']9.12 przelalam 50 zl. na jamnisie. 40 zl - deklaracja plus dodatkowo 10zl (skromniutenki Mikolaj...) Trzymam kciuki za Inez, szczeniaki i ...Halabajowke!!! Oby to nie bylo nic powaznego...[/QUOTE] otrzymalam [quote name='Hałabajówka']Nigdy nie rozumiałam jamników........i tu się nic nie zmieniło...:razz: Inez tak jak pisałam przestała jeść nie wiadomo czemu na spacery też nie chętnie chodzi aczkolwiek to można usprawiedliwić śniegiem po pas. Jeden dzień antybiotyk, rozkurczowe, przeciwzapalne, omacana, osłuchana....nie je Drugi dzień ten sam zestaw lekarstw przy czym nie wymiotowała ani nie miała rozwolnienia, piła normalnie....jeść - nic!! Dzień trzeci ja już w nerwach o co chodzi....i ją ze strzykawki cuda wianki a ona nic....... Czwarty dzień...wkurzona już na nią i na siebie jadę na badanie krwi....wynik jak na 12 letniego psa SUPER trochę podwyższony mocznik i leukocyty ale minimalnie....dalej nie je mimo antybiotyku i reszty lekarstw Piąty dzień USG na nim nic... Dzisiaj pojechała na kroplówkę ale jeszcze zbadaliśmy jej krew na cukier i RTG czy to jakiś guz nie jest...cukier w normie RTG czyste..... Zostawiłam ją na kroplówce....wet zrobił sobie przerwę i jadł kanapkę z salami (wiem to z rozmowy telefonicznej) a ona do niego w zebry i salami zjadła i kawałek sera a psiego żarcia nic :crazyeye: taka numerantka jest no!!!!!!!!!!! Obyło się bez kroplówki zostanie u weta do jutra i zobaczymy czy to tylko taki przebłysk czy zacznie jeść jak pies. Jutro ją odbieram mam nadzieję że już wszystko będzie ok bo Mika za nią tęskni. Poproszę weta o fakturę i podeślę Ci Magdola numer konta lecznicy i dane to zrobisz mu przelew co ? Bo ja się pogubię już z tymi szczeniakami.... 4 są już za TM a 6 jest na kroplówkach...jak 2 uratujemy to będzie sukces....jakieś w ogóle dziwne to parwo bo na surowicę nie reaguje, jak da objawy to po 24h jest po zamiatane więc wszystkie są już zakute nawet te które są ruchliwe...bo wszystkie były z jednego miejsca zabrane więc pewnie są wszystkie chore...[/QUOTE] Postaram sie jak najszybciej, ale na razie cały cza sprzy suni jestem....
  5. Potwierdzam wpływ 190 zł, ale uzupelnie przy okazji, bo teraz mam psi szpital w domku;)
  6. [quote name='tobciu'][B]Magdola - skarbniczko suniek, będę rozliczać bazarek wieczorem. Konto na które mogę wysłać bazarkową kasę dla Miki i Inez - to jest to co już mam ?[/B][/QUOTE] Oczywiście :)
  7. [quote name='Cudak']Lepiej nie zapeszać, bo z następnym kotem, czy psiakiem mnie może za drzwi wystawić :evil_lol: ale póki co, to tylko pomarudzi, najczęściej dzień-dwa jest obrażony, a potem jest ok ;) więc [B]magdola[/B] możesz też spróbować ;)[/QUOTE] U mnie to nie przejdzie, uwierz mi;) jeszcze gdyby Aira byłaby bardziej tolerancyjna to jakoś by było .... Poza tym na razie udaje Greka odnosnie kota:diabloti: A nasz 16 m2 pokój nie jest w stanie przyjąć większej ilości zwierząt niż 2:D i jeszcze muszę ogarnąć swoje uczulenie, bo na razie ogólnodostępne leki przeciwhistaminowe Na mnie nie działają..... Ale poczekam jeszcze ;)
  8. magdola

    Purizon

    [quote name='Jara']Dostałam 0,5kg Purizonu z drobiem od zooplusa. Karma fajnie pachnie, pies je naprawdę chętnie, ale granulki są małe i je po prostu połyka. Dostała dopiero pierwszą porcję, na długo i tak nam nie wystarczy żeby powiedzieć czy jest ok.[/QUOTE] U nas ok. Duzo wolniej idzie niż inne karmy, wiec jest ekonomiczna;) pies żywy i wesoły, kooo ok i małe ilości. Jednak Acana Pacifica lepiej smakowala.
  9. [quote name='Anty']Sprawdzone: do adopcji ok.4 miś chłopiec nagi(do podgalania) Warszawa pies pod opieką fundacji umowa adopcyjna. [URL]http://tablica.pl/oferta/grzywacz-chinski-szuka-domu-ID1Xlzw.html[/URL][/QUOTE]Juz nie ma ogłoszenia.
  10. Najpiękniejsze maluszki pod słońcem.....Ps. Kupię dożywotni zapas Zyrtecu:diabloti: hihihi
  11. [quote name='jamnicze']Jaka malinka :loveu: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9720a.jpg[/URL] Albisia już w nowym domku ze szczęśliwymi ludzikami :p[/QUOTE] Ja to wiem, ale nie chciałabym zeby jej historia sie powtórzyła,.... Wierząc w to, ze "moze nie będzie mńie uczulac" nie jest dobrym rozwiązaniem, co było widać :angryy: Ciesze sie, ze malutka juz w szczęśliwym domku..... Ironia losu.....
  12. Whiteterier, musisz zrobic fotki w mojej kolekcji zimowej;):diabloti:
  13. [quote name='Cudak']Ja tam o żadnego tymczasa nie pytałam o zgodę...i żyję (jeszcze) :D[/QUOTE] Tylko pozazdrościć :)
  14. [quote name='Cudak']Wierc, wierć, albo bierz bez pytania :P[/QUOTE]Za duże ryzyko....bez pytania:D
  15. Ile kalendarzy dzisiaj poszło???? :D próbowałam namówić znajomych....próbowałam.....
  16. Cudak ja bym je wszystkie wzięła ale TZ.....:angryy: Juz mu trzy dni wiercilam dziurę w brzuchu o Biga... Na dwa jakieś wymyślone koncerty mu pozwoliłam iść w zamian..... I mi sie flaki przewracaja, ze ja w domu a te wszystkie........ech......
  17. [quote name='Zuza i Noddy']Korzystałyśmy z jakiejś sieci, która była niezabezpieczona, ale od jakiegoś czsu często znika dostęp do internetu i już mamy zamówiony nasz tylko jeszcze czekamy na montera.[/QUOTE] To my czekamy na Was :)
  18. [quote name='Cudak']A w życiu go nie oddam! Niedawno go ponad 30 km od domu znalazłam! Musiał się na gapę zabrac i wysiąść na stacji paliw... Nie było tego włóczęgi z 2-3 tyg, a tu na tablicy.pl ogłoszenie jakieś dziecko dało z jego zdjęciami (po odmrożonych uszkach go poznałam), ale bez nr tel... Jeździłam, szukałam, zostawiałam swój nr gdzie się dało i w ten sam dzień ktoś go złapał i zadzwonił :) Wychudzony, wymęczony wrócił, ale już doszedł do siebie i mam nadzieję, że będzie się teraz bardziej domu pilnował :)[/QUOTE] Bo te białe to słyszałam, ze inne jakieś :diabloti:
  19. [quote name='whiteterrier'] Krzywy, krzywy, ciężko go na pysiu obciąć :D[/QUOTE]ja gole.... I zawsze jest równo :diabloti: Bralas NeoAzarina ?
  20. [quote name='Cudak']Białe prywatne ;) Tymczasowe, prócz tego, że apetyt większy, dają radę. Mają budki styropianowe w stajni postawione, ale i tak do domu się pchają... :) Dzisiaj im serduszka drobiowe kupiłam - wyżerkę miały :)[/QUOTE] To ja chce to prywatne :diabloti: Oddam czarne w zamian:evil_lol: a tak poza tym to ta mała, czarna....wiesz ktora.... Jest dwa razy większa niż moja.... Nie miałam ostatnio możliwości zrobienia fotki, ale ..... Klucha sie zrobiła, ze hej ;) albo jestem przewrazliwiona:) ciesze sie, bo jest kochana w nowym domku:)
  21. [quote name='Asiaczek'] Oł jes! I rozmnożymy pannę jorkównę z jakimś ładnym baskiem, hahaha... pzdr.[/QUOTE] Oj, zapomniałam ze pisze sie jork:oops:, ale z baskiem? Super! Będzie basek z wlosem:diabloti: hahahahah usmialam sie jak wyobrazilam sobie dlugowlosego basenji.... Śliczny byłby ;) hmmmmm to co Asiaczku:cool3: hohihi
  22. [quote name='Angi']moja mama miała tabletki na kaszel, były świetne.. jednak nie pamiętam nazwy . :/[/QUOTE] A ja mam chyba jeszcze ulotkę, jutro poszukam... Ale cudny portrecik....... A ja mam coś fajnego ;) dla whiteteriera;) albo dla innych "whiteterierozakreconych"... Ale było trudne :D A poza tym krzywo ostrzyzony pysio:p, ale to chyba zboczenie:)
  23. Mam typowo niezsocjalizowanego psa/suke:p . Bardzo duzo pracy wlozylam dzieki radom przyjaznej niezależnej hodowczyni;) Alta, teraz juz Cie nie zgubię i na pewno sie odezwę, bo na razie w pn ja mam lekarzy a we wtorek Aira ma zabieg..... Nasze problemy nie są wielkie, ale są, i nie będę zasmiecac wątku;) założe swój własny wątek :)
  24. Zapisuje, zeby nie zgubić wątku, poczytam, moze znajdę coś na mojego psiaka.....
×
×
  • Create New...