-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] a może kwotę opłaty wykropkować? i w rozmowie dyplomatycznie pokazac, że datek jest "mile widziany", ale nie wymuszamy sumy? przykładowo, bo tak naprawde to uważam, że nie ma mocnych, to jeden z tematów, który ma tyleż osób za, co i przeciw, więc tak naprawde decyzja jest uznaniowa. sa argumenty i za i przeciw.[/QUOTE] OOOoooooo W końcu ktos mądry zabrał głos. ja jestem za. -
[quote name='Dogo07']Takie płatki kukurydziane jak dla ludzi, do mleka ?[/QUOTE] Tak jest napisane....
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
magdola replied to ata's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia, :) Byłoby miło :) A tak na marginesie możemy uzyskać 10 % na psy z wygranej kasi :) Pomóżmy jej i zagłosujmy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177075-KONKURS-proszAE-o-GA-OSY-pomogAE-psiakom/page3[/url] -
[quote name='leni356']Dziękujemy w imieniu Finiego! Na pewno mu będzie wszystko smakować - same rarytasy[/QUOTE] Ja się sama zastanawiam czy się tam nie stołować:diabloti: Ale nie wpadłam nigdy, żeby psu płatki dorzucić:crazyeye::oops:
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Cioteczki pieski mogą dostać kasę, trzeba pomóc dziewczynie wygrać. Ona przekazuje 10 % z wygranej na bidy. Wg mnie to uczciwe. ja zagłosowałam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177075-KONKURS-proszAE-o-GA-OSY-pomogAE-psiakom/page3[/url] Zawsze to kilkanaście lekarstw, sterylek, lub innych potrzebnych rzeczy...... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Likuniu to może wzięłabyś Kurczaka - sunię z zapaleniem płuc - ale leczonym? słodka jest! Zdjęcia są tu na wątku! - Jako Chester![/QUOTE] Jestem za. Popieram. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Magdola, jak cos sie wyklaruje, to pisz jak najwczesniej. Zorganizowac transport do Szczecina, to bedzie nie byle co( [/QUOTE] Jasne, że dam znać. Na razie sama nie wiem nic. wiem tylko, że mały jest już wyciągnięty ze zchronu i czeka na transport, tyle, że tak się zmienił po ostrzyżeniu, że jest jakis domek niby.......teoretyczny -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33'] Znowu dlugo odpisuje, ale w miedzyczasie rozmawialam z naszymi dwoma wetami. W sprawie ryzyka zlapania zapalenia pluc. Teoretycznie minimalne ryzyko istnieje, ale jest to juz dosc dlugo leczone ( na poczatku zle), zaden pies nie zlapal tego od Kurczaka, wiec obaj stwierdzili, ze normalny, zdrowy pies nie powinien zlapac. Spytalam, czy dolaczyliby Kurczaka do swoich, domowych psow. Powiedziali obaj, ze tak. Teraz to wysle, a pewnie znowu pojawilo sie duzo postow )[/QUOTE] Zobaczymy jak będzie za parę dni bo Puszek może do mnie jednak przyjechać i Kurczak zostanie tam gdzie jest :( -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Często są to starsi ludzie - niebogaci ale oddani swoim pupilom![/QUOTE] Taaaa właśnie :) -
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
magdola replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Trzeba jednak wierzyć w moc ogłoszeń - ludziom jednak żal takich biedaków..[/QUOTE] Ciekawe jaki on duży jest??? -
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
magdola replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
1. Bardzo tęsknie za Bakusią 2. Bakusia ma na imie Kajusia :loveu: - Kaja 3. Uwielbia śnieg:cool3: Bardzo lubi bawić sie z sąsiadem goldenem Buddym , on leży na plecach a ona po nim skacze:diabloti: Dobrze że po sterylce bo kto wie co by sie z tego związku "wykluło":evil_lol:. W domku jest traktowana jak księżniczka:) Muszę przygotować "papiery" adopcyjne :-( Bo niunia już nie jest moja:placz::placz::placz: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07'][B]Magdola[/B] ale plaskate to do Osy, ona sie zajmuje pomocą takim psiakom. Właśnie Koci Świat, i to do nich trzeba podsyłać psiaki a nie od nich :p.[/QUOTE] Ja tylko chciałam je "światu" pokazać :) Że nawet takie śliczne, małe "rasowe" są biedne :( Szukają domu, może więc ktoś je wypatrzy...... Mam nadzieję, że nie zaśmiecam ;) -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']Cetkowana, kochana jesteś. Nie wiem jednak czy Len może być taki zachłanny. Już jedno ubranko z polaru otrzyma od Danka1234. A z czego to ubranko? Jak długo mam podawać to żółtko i len? Nie chcę przedobrzyć.[/QUOTE] Żółtko 2 razy w tyg., len bodajże do każdego jedzonka po trochę:) I tak cały czas.....:D -
[quote name='vega17']oki bo ja nie komputerowa:)[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/133241-PROBLEMY-z-AVATAREM-SYGNATURAE-ZDJAE-CIEM-W-PROFILU/page35[/url] post #341
-
[quote name='vega17']siwetnie dziala, jestescie wielkie[/QUOTE] A Ty nie chcesz sygnaturki? Podeślę Ci linka z instrukcją....
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
A takiego pół kudłatego psiaka to gdzie by można umieścić? W typie papillona. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Magdola, dowiem sie najszybciej jak sie da :-)z tym zarazaniem to nie wiem na pewno, ale inne psy, ktore z nia mieszkaja nie sa chore.. .[/QUOTE] Ja muszę mieś pewność .... Jednego psa w zeszłym roku straciłam :( Wiem, że będzie ciężko dać gwarancję, ale ja po prostu wolę być pewna. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
magdola replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ja poprosze z rożna:diabloti: I bannerek bo umiem wklejać :multi: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sie nauczyłam bannerki wklejać:multi::bigcool::bigcool::bigcool: