Rzeczywiście nie jest dobrze, to naprawdę trudny przypadek i pewnie trzebaby pracować tylko z nim jednym przez cały czas. Mam nadzieję, że Magda da mu jeszcze trochę czasu. :)
Znalazłam przypadkiem wątek Konika. Mam inne zobowiązania, więc mogę tylko symbolicznie zadeklarować grosik - 10 zł miesięcznie. Poproszę konto do wpłaty. :)
Wszystkim mamom, wychowującym dzieci - i te ludzkie, i zwierzowe
- chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki.
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: