Jump to content
Dogomania

Magolek

Members
  • Posts

    10631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magolek

  1. Dzisiaj letnia relacja. Kolega z łąki - Rudy Co się stało Sabince?
  2. Napisałam do Nataszy wiadomość po rosyjsku przez facebook, z pytaniami, które tu napisałaś. Może jeszcze nie śpi i przeczyta.
  3. Nigdy nie robiłam, więc nie chcę się za to brać, bo jeszcze coś pokręce, ale wrzuć link to udostępnię i ludziom porozsyłam.
  4. Dziewczyny, ale na facebooku to nie jest wydarzenie, tylko link do albumu, może ktoś ma link do wydarzenia - jeśli takie było zrobione.
  5. Rzeczywiście nie jest dobrze, to naprawdę trudny przypadek i pewnie trzebaby pracować tylko z nim jednym przez cały czas. Mam nadzieję, że Magda da mu jeszcze trochę czasu. :)
  6. Mizianka dla dziewczynki i całej rodzinki. :)
  7. Mizianka dla Kseni i trzymam kciuki, aby najlepszy domek dla dziewczynki się pojawił. :)
  8. Dziękuję za konto, przelew zleciłam, pójdzie jutro. :)
  9. Witam, jestem na zaproszenie Ladymonia. Na dzień dzisiejszy mogę zadeklarować tylko 10 zł miesięcznie. Poproszę nr konta do przelewu. :)
  10. Jestem i ja u dziewczynki. Śliczny pycholek. Jak to dobrze, że do Gosi trafiła maleńka. Mizianka dla Dianki i całej ferajny Furciaczkowej. :)
  11. Znalazłam przypadkiem wątek Konika. Mam inne zobowiązania, więc mogę tylko symbolicznie zadeklarować grosik - 10 zł miesięcznie. Poproszę konto do wpłaty. :)
  12. Buziaczki dla Bigusia i pozdrowienia dla całej Furciaczkowej ferajny. :)
  13. Wszystkim mamom, wychowującym dzieci - i te ludzkie, i zwierzowe - chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  14. I poszaleć w wodzie z Zulką też można A po spacerku zasłużony odpoczynek - na waleta I jeszcze nasza kocica - tak pomaga pańci pracować :)
  15. Tak sobie leżę Fajnie w taki upał postać w cieniu drzewka Uff jak gorąco! Dobrze, że można chociaż nogi pomoczyć
  16. Dawno nie pokazywałyśmy się cioteczkom, więc trochę fotek dziewczynek wklejam. Panna Sabisia Szaleństwa panny Sabinki
  17. Jak tam nasze czarne Słoneczko się miewa? :)
  18. Młodzi, piękni, szczęśliwi - nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam serdecznie. :)
×
×
  • Create New...