Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. [quote name='SZPiLKA23']jaaaaaa no nie poznalam psa normalnie, ladnie na niej cwiczysz :D[/QUOTE] wreszcie jakoś wygląda :D
  2. wkleję troszeczkę dzisiejszej patologii...a co :eviltong: [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8465/dscf9462zl.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/741/dscf9463.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4117/dscf9466.jpg[/IMG]
  3. Benio se nie żałował ochłody jak widzę, no i dobrze :)
  4. Wg mnie też jest wszystko super, przede wszystkim to mi sie podoba, że to koniecznie Sonię chcieli pomimo różnych przestróg i zniechęcania, że to trudny pies. Nie boją się i wierzą, że wszystko będzie w najlepszym porządku. Domek jest z ogrodem, w okolicach Łańcuta więc niedaleko, będzie dobrze :)
  5. [quote name='Andzike'] U nas szybkie przejście z jesieni do tropików :) zaliczyliśmy pierwsze "piwo" pod parasolami z psami i zostałam pouczona przez przechodzącą obok knajpy Panią, że w taką pogodę psy powinny mieć dostęp do miski z wodą :D Aż mi się głupio zrobiło ;) Ale fajnie, że ludzie reagują i zwracają uwagę na takie rzeczy :)[/QUOTE] Myślałam, że Cię jakaś pani skarciła za piwkowanie z brzuchem:diabloti:
  6. [quote name='Becia66']W jakim stanie jego skóra ? i brudu dużo ?[/QUOTE] Beciu nie było dramatu na skórze, w uszach trochę "gnoju", brudu jakoś bardzo dużo też nie było. Jak jeszcze jedną kapiel mu się zrobi ( to już pewnie w nowym domu ) to jeszcze do końca usunie złuszczoną dziś skórę i będzie super ;) On strasznie dawał czadu w kąpieli, ledwo sobie poradziłam, później już był grzeczny :) A wogóle to umarłam ze śmiechu jak się sam siebie w lustrze przestraszył parę razy, a potem jak wychodziliśmy z klatki to łbem przydzwonił w szybę w drzwiach bo jej nie widział:diabloti:
  7. Myślałam o Szczepanie:diabloti:
  8. Tak właśnie wygląda wytrymowany szorściak, nie był cięty ;) Delikatnie tylko wyrównywane miał kłaczki tu i ówdzie :) Trymowanie wyrywa sporo martwego włosa, stąd jest go objętościowo mniej i krótsze włosy tylko zostały. Będzie mu lżej i chłodniej w upały dzięki temu :)
  9. Piękna....:loveu::loveu::loveu: Ale mlecze w GOKOMie obrodziły:evil_lol:
  10. Nelson w domu zachowuje się bez zarzutu, jest bardzo grzeczny, nieustanny towarzysz człowieka, miziak i kanapowiec, na koty kompletnie nie reaguje, nie zjada również niemowląt:diabloti: W samochodzie jeździ poprawnie :) [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5490/dscf9434h.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/563/dscf9437.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9162/dscf9438.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/169/dscf9442b.jpg[/IMG] Nelsi w mleczach: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4290/dscf9441m.jpg[/IMG]
  11. Taka wizyta w psim spa potrafi wykończyć każdego twardziela: [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/7374/dscf9448.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8146/dscf9447.jpg[/IMG] :diabloti:
  12. Ależ to dla nich ulga w obliczu tego upału, który tam teraz panuje..właśnie odwoziłam wypucowanego Nelsona, w przytulisku goraco, ale przynajmniej Figa z Beniem na wybiegu leżą sobie w cieniu, Dingo łazikuje , Terik ma boks z przewiewem......
  13. No to gratki Andzike, ja juz 2 lata mam nie pomalowane, w tamtym roku ze względu na brzuch, w tym na brak czasu:roll:
  14. Nelsi wykończony śpi w przytulisku...zaraz zobaczę czy mi jakaś fota wogóle wyszła, bo gościu niestety nie potrafi pozować, musi byc przyklejony do fotografa:evil_lol: Edit: no coś tam, wyszło.. Nelsi przed modelingiem : [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1972/dscf9422.jpg[/IMG] I po .... [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8483/dscf9423n.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2448/dscf9425.jpg[/IMG] Został wykąpny i wyodżywkowany, potem wytrymowany i troszkę podcięty, aby wyeksponować klatę i umięśnione pośladki:diabloti: ...wyczyściłam mu też uszka, pachnie teraz truskawkową odżywką:lol: A tak się prezentuje w pięknych okolicznościach GOKOMowskiej przyrody: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6452/dscf9443n.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Dzika_Figa'] Powiedziała ta, co swojego szorściaka przerobiła na sznaucera z wystawy...[/QUOTE] Szorstkość to nie tylko wygląd zewnętrzny...szorstkość to również charrrakter :diabloti:
  16. Nie znacie się w-o-g-ó-l-e !! Szorściaki są najfajniejsze :D
  17. Napiszesz Karolciu wszystko napiszesz, tylko wcześniej dawaj znać, że mamy kciuki za Ciebie trzymać ;)
  18. OJ no poszalałaś karolciu :) ...czy TY dzisiaj miałaś jakiś egzamin może??
  19. Moje niedobre dziecko wykończyło dzisiaj mojego starego, który dyplomatycznie pojechał w południe na delegację, potem mnie a na koniec pod wieczór moje starsze dzieci, które z nią zostały jak pojechałam z moim pseudo-terierem do naszej wetki..darła się ponoć non stop 40 minut i nic nie pomagało...w momencie jak weszłam do domu i wzięłam ją na ręce zamilkła i się uśmiechnęła....i zapadła cisza.....zapaliła mi się żaróweczka:roll::hmmmm:..ona chyba nie chce, żeby mamusia się od niej oddalała na dłużej:crazyeye::flaming::grab:
  20. Bardzo fajnie Beciu tylko, że on ma już wątek :D [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226090-Porzucony-Sprite-czeka-na-super-dom[/url]!!!
  21. Oj no to poczekajcie jak się mały urodzi, popatrzycie na buźkę i od razu będzie wiadomo jakie imię do niego pasuje ;)
  22. :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  23. :tort::drink1:No to zdrówka dla Was na tą rocznicę:lol: Ale ten czas leci.....
  24. Agula, nie mam siły..no idiotyczne, w stylu, że wziąlbym go w piątek pasuje pani, albo mix czego to jest i czy będzie bardzo duży, no i że jemu zdechł pies..i takie tam.....
×
×
  • Create New...