Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_0vLHTtGLwj0/TEalROoemRI/AAAAAAAAAWo/cQyRpeTMMEE/P7200267.JPG[/IMG][IMG]http://http://lh5.ggpht.com/_0vLHTtGLwj0/TEalROoemRI/AAAAAAAAAWo/cQyRpeTMMEE/P7200267.JPG[/IMG]
  2. [URL="http://http//lh5.ggpht.com/_0vLHTtGLwj0/TEalROoemRI/AAAAAAAAAWo/cQyRpeTMMEE/P7200267.JPG"]http://http://lh5.ggpht.com/_0vLHTtGLwj0/TEalROoemRI/AAAAAAAAAWo/cQyRpeTMMEE/P7200267.JPG[/URL] dwa jamniki do oddania suka ciemniejsza ok 5 lat i pies ok 2 lat SUka zostanie wysterylizowana..
  3. tekst z naszych plakatow: [COLOR=red]C[B]zekaja latami zamkniete zapomniane... Niektore z nich nie doszywaja swojej szansy... Czy tylko szczeniaki maja prawo Kochac i byc Kochane??? Przyjedz do schroniska i sprawdz czy gdzies ukryty w boksie nie siedzi i nie czeka na CIebie Twoj czworonozny przyjaciel... Nasze psy sa rozne , duze male rasowe i kundelki.... Grzeczne ulozone psiska i zwariowane urwisy.... Maja rozne kolory futra,rozne dlugosci lap.. Ale wszystkie je laczy jedno - Czekaja na NOWY DOM I Pana ,Ktorego obdarza wiernoscia i miloscia psa....[/B][/COLOR]
  4. Nasze ogloszenia: Szczenie porzucone w rowie przy lesie ze zlamana koscia udowa z przemieszczeniem [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/images/smiles/015.gif[/IMG] [URL]http://allegro.pl/item1159166300.html[/URL] leon [URL]http://allegro.pl/item1151656831.html[/URL] tango niewidomy mis:) [URL]http://allegro.pl/item1148994484.html[/URL] OWCZARKOWATE: [URL]http://owczarki.eu/psiak/505[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/506[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/507[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/518[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/517[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/515[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/514[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/516[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/513[/URL] [URL]http://owczarki.eu/psiak/518[/URL] METAMORFOZA: [URL]http://owczarki.eu/psiak/512[/URL] ALEGRATKA: [URL]http://ale.gratka.pl/szukaj/?u=1081970[/URL] FOrum i stronki z fotami: [URL="http://myszkow.info.pl/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=4463"]http://myszkow.info.pl/mo...thread&tid=4463[/URL] [URL]http://myszkow.info.pl/pieski_do_adopcji.html[/URL] [URL]http://www.saniko.pl/schronisko_myszkow.html[/URL]
  5. Schronisko w Myszowie funkcjonuje od 30 lat poczatkowo jako azyl dla 10-15 psow . A 10 lat temu przeksztalcilo sie w schronisko dla 40-50 psow w tej chwili jest ich 103 ,czyli o 50-60 za duzo:( Od lutego br . pracuje w tym schronisku , obowiazki mam jak kazdy pracownik dodatkowo upiekszam psiaki (kompie czesze obcinam czasem gole) dodatkowo zajmuje sie akcja promocyjno-adopcyjna( plakaty , okoliczne gazety oraz portale internetowe allegro alegratka, staram sie by psiaki w typie rasy trafilay pod opieke odpowiednich fundacji i organizacji) Jednak i to nie przynioslo wiekzych rezultatow adopcji nadal jest jak na lekarstwo, anie przemyslanych adopcji stosunkowo duzo oddawanie psow po miesiacu a nawet 5 latach to normalne niestety:(
  6. Witam serdecznie szczeniackzi sa naprawde mikro makro takich malenst jeszcze nie widzialam.. W schronisku jest obecnie 100 psow i 11 kotow (biarac pod uwage ze kociarni nie mamy!!!!) Antka niestety juz nie ma... strona nie byla aktualizowana jakis czas zaraz odesle linki gdzie nasze psy sa oglaszane .... Dzekuje Violet za pomoc:*
  7. W goree!!! mam nadzieje ze lada moment beda jakies info!!
  8. W goree... kochany musisz Zyc !!!!
  9. [URL]http://allegro.pl/item1175934247_cegielka_chow_chow_charytatywna.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175934141_cegielka_chow_chow_charytatywna.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1177561861_unikatowa_cegielka_chow_chow.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1177561790_unikatowa_cegielka_chow_chow.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175935047_chow_chow_charytatywna_poezja_i_dobrac_norwid.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175935308_chow_chow_charytatywna_ptaki_z_muszelek.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175935275_chow_chow_charytatywna_ptaki_z_muszelek.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175935242_chow_chow_charytatywna_sep.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175935123_chow_chow_charytatywna_kangurek.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175935375_chow_chow_charytatywna_1000_e_sposobow_na_milos.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175935401_chow_chow_charytatywna_kiega_imion.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175935470_chow_chow_charytatywna_saga_dziedzictwo_1_9.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175934890_chow_chow_charytatywna_zaba.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1175934964_chow_chow_charytatywna_pudelek.html[/URL]
  10. [URL]http://allegro.pl/item1177561861_unikatowa_cegielka_chow_chow.html[/URL]
  11. [URL]http://allegro.pl/item1177561790_unikatowa_cegielka_chow_chow.html[/URL]
  12. [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/templates/subSilver/images/ranks/icon/icon8.gif[/IMG] [B]Blagam o pomoc chow chow w ciezkim stanie!![/B] [URL="http://club-chow.pl/viewtopic.php?f=27&t=878&start=10"]http://club-chow.pl/viewt...&t=878&start=10[/URL]
  13. Ja jeszcze pomyslalam ze psiak jest tak anemiczny bo w tym rowie tracil krew (np. krwawil z nosa) stracil duzo krwi do tego w schronisku nie chcial jesc ograniz byl na skarju wycienczenia , i z tad brak krwi... ja czekam na info chocby wsrodku nocy!! Przelewam 30 zl ... CHLOPAKU MUSISZ ZYC!!!!
  14. Jestem i ja .. prosze o pw z nr konta wplace cos ... dzielna szunia:)
  15. Byl z wlascicielami wieczorem nad woda , bigal bawil sie nagle przewocil sie , nie zdorzyli dojechac do weta:(( Podejrzewam zawal :((
  16. Aresik niestety wczoraj odszedl za Teczowy Most:(:(:(:(:(:(:( [*]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/293/0b4eeef89d3f3d8dmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. WItam serdecznie zwracam sie z goraca prozba o pomoc w znalezieniu domku dwom psiakom bullowatym ze schroniska na slasku w ktorym pracuje (na pw napisze dokladnie miejscowosc). Leon - to piesek ok 1,5 roczny mix jak by troche z labradorem. bardzo przyjazny umie dawac lapke w stosunku do innych psow nie wykazuje agresji choc sa takie ktore mu nie odpowiadaja, gdy do nas trafil na plecach goraca plame zalaczam zdjecie po leczeniu.. umie chodzic na smyczy .. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/288/17b895de801e5c7fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/204/0d9c40b21040a67dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/204/0d9c40b21040a67dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/147/e521784dd91bb577med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/288/a2d7b92bce0a77d9med.jpg[/IMG][/URL] Kiler- to pies ok 2-3 letni trafil do nas calkiem nie dawno wogole nie zaczepia innych psow , agresywnie reaguje na wode ze szlalfu. napeweno bedzie potrzebowal wlasciciela znajacego sie w rasie ... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/292/412c1403d0d676d5med.jpg[/IMG][/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/292/412c1403d0d676d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/293/09f3c33816f59a5cmed.jpg[/IMG][/URL] Bardzo prosze o pomoc w oglaszaniu tych dwoch pieknych psiakow u nas w schr0onisku napewno nie maja szans na adopcje ze wzgledu na to ze w naszej miejscowoasci 3 tygodnie temu amstaff pogryzl 3 osoby.... kontakt do mnie 603272806 gg 6996452
  19. WItam serdecznie zwracam sie z goraca prozba o pomoc w znalezieniu domku dwom psiakom bullowatym ze schroniska na slasku w ktorym pracuje (na pw napisze dokladnie miejscowosc). Leon - to piesek ok 1,5 roczny mix jak by troche z labradorem. bardzo przyjazny umie dawac lapke w stosunku do innych psow nie wykazuje agresji choc sa takie ktore mu nie odpowiadaja, gdy do nas trafil na plecach goraca plame zalaczam zdjecie po leczeniu.. umie chodzic na smyczy .. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/288/17b895de801e5c7fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/204/0d9c40b21040a67dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/204/0d9c40b21040a67dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/147/e521784dd91bb577med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/288/a2d7b92bce0a77d9med.jpg[/IMG][/URL] Kiler- to pies ok 2-3 letni trafil do nas calkiem nie dawno wogole nie zaczepia innych psow , agresywnie reaguje na wode ze szlalfu. napeweno bedzie potrzebowal wlasciciela znajacego sie w rasie ... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/292/412c1403d0d676d5med.jpg[/IMG][/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/292/412c1403d0d676d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/293/09f3c33816f59a5cmed.jpg[/IMG][/URL] Bardzo prosze o pomoc w oglaszaniu tych dwoch pieknych psiakow u nas w schr0onisku napewno nie maja szans na adopcje ze wzgledu na to ze w naszej miejscowoasci 3 tygodnie temu amstaff pogryzl 3 osoby.... kontakt do mnie 603272806 gg 6996452
  20. Ludzie o ktorych pisalam zaadoptowali wczoraj kundelke z odgryzionym uszkiem .. A szkoda bo bylby to wspanialy dom dla Niufka....
  21. z tego co wiem jedna bernardynka ma juz nowy domek i mieszka na farmie ale wiem to z innego zrodla wiec moge sie mylic!!
  22. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185054-Jasper-Haszczak-na-łańcuchu-zagłodzony-bez-szans-na-poprawę-!!!!-POMÓŻMY-MU[/URL] Bardzo prosimy o pomoc
×
×
  • Create New...