-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie to mieszanka czegoś z czymś ;) a w poprzednim pokoleniu stała koło kaukaza, tylko że nie ma długiej sierści, ale jest potężna, silna, a szczek zza kratek ma taki, że można pod siebie zrobic ze strachu ;) -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
hej nie wiemy nic ...... -
[quote name='tamb']Byłam dzisiaj w Sieprawiu i przeżyłam szok. Około trzyletni malamut trzymany jest w ciasnym kojcu a żeby nie wył, faszerowany psychotropami. Porusza się jak kilkunastoletni pies, potrzebna interwencja i pomoc. Pilne![/QUOTE] Matko, ci ludzie są jeszcze w stanie zrobić :-(:-(:-( Wiadomo czy suczka czy pies ?
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188041-Dla-Ciebie-Psa-Kota-na-Mielec-i-nie-tylko-do-04.07?p=14927915#post14927915[/url] Wystawiałam bazarek m.in. z rzeczami które zostały dla Jumki. Już pudelek od Isadory7 idzie na 9 i bluzeczka jedna za 10 :)
-
Gosia sprawdziła, przyszły 2 worki po 15 kg i dwa po 8 kg...... nie wiem, czy oni pomylili, czy jak, ale mówiłam Asi że tamte dwa s mniejsze jak rozpakowywałam ... Nie wiem czy Asia ma jeszcze dowód dostawy, taki co zostawiają kurierzy. Jeść mają jeszcze na długo, tylko szkoda, że mniej niż powinno przyszło :( A Foksik juz pojechał, napewno Lennonek będzie tęsknił, jego ukochany synek ..... choć Werusia mu została narazie :)
-
Kasiu w piątek odszedł Kierownik naszego schroniska (*) Dobry, kochający zwierzęta Człowiek, jestem pewna, że siedzicie razem teraz popijając kawkę i trzymacie na kolanach te wszystkie psie duszyczki, które już od nas odeszły. Tak sobie wyobrażam to szczęśliwe psie niebo :( :( :( Kasiu, Kierowniku pamiętamy (*) (*) (*)
-
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Kto Cię Werunia teraz będzie gryzł po długich nogach , z kim będziesz sie wylegiwać?? Najlepiej to ten domek Twój by Cię już znalazł :) -
Właśnie sie pakują, Państwo sa w hoteliku teraz, Asia mówi, że Foksik sie ładnie spisuje :) :) Nie bardzo pogadałam, bo wysiadł mi głos zupełnie :( :( ale juz za niedługo Foksikbędzie u siebie. Panie Damianie kolejna prośba, aby uniknąć "podsikiwania".Trzeba małego zabierać jak najczęściej, co godzinkę na polko i czekać aż się załatwi i wtedy Go nagradzać. Bo u nas niestety zapatrzony na Lennona, który siura wszędzie i po wszystkim znaczył po nim teren..... ale on jest bardzo mądry, to szybko ząłapie o co chodzi :)
-
Ale się cieszę, Oliwka dziękujemy :):)
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
kaskadaffik replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dopiero przeczytałam , że Aguś ma wracać...... Oczywiście że to Aga Twoja decyzja i nikt jej negował nie będzie..... choć chciałabym coś powiedzieć ale byłoby to zbędne.... Aguś wrócisz do koleżanki Saby, a Lucynka będzie płakać :) :) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
Ten Pan właśnie był w hotelu i oglądał chłopaków, Aresa strasznie się boi, zresztą mu sie nie dziwię ;) a Marsa ma jeszcze zobaczyć ale ja nie sądzę że będzie chciał Go...... to jest młody chłopak, chce psa żywego, dla bardzo szalonej suki... -
Pan Damian z Panią Ewą będą jutro koło 10, 11 w hoteliku, juz z Asią dogadane, ja nie wiem czy dam radę pożegnać Foksika.... Maleństwo Moje kochane, pojadę do pracy i juz przytulanki mojej nie będzie :( ale najważniejsze że będzie już w swoim domeczku !!! Panie Damianie apeluje do Pana i Pani Ewy, absolutnie Foxa nie spuszczajcie nigdzie, nawet na chwileczkę, na początku będzie przestraszony i jakby nie daj Boże uciekł, to nie sądzę by dało się go złapać !!!
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja też w sumie kocham i nawet se pogłaskac moge :) :) -
Żeby te biedaki zrozumiały że to tylko dla ich dobra i dały się zbliżyć bez strachu ....
-
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No właśnie , takie cudo szalone :) -
Ja tu część z bazarku jak coś zarobimy na biedaka przeznaczę, bo już zrobiłam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188041-Dla-Ciebie-Psa-Kota-na-Mielec-i-nie-tylko-do-04.07[/url]
-
Pan Damian nie miał nigdzie dojeżdżać :) Wysłałąm Mu wątek i napewno już czytał, bo pisał, że piesek rewelacja :) Tylko widocznie się nie zalogował jeszcze ... Pan Damian jest z Tych, więc pasowałoby nam kogoś do wizyty :) Julia Ty niedaleko mieszkasz, jakbys dała radę to byłoby super :) A z innej beczki Asia dzisiaj była z Foxem u weta, dostał kolejny zastrzyk i Doktor mówi, że jest dużo lepiej :) :) Najprawdopodobniej w sobotę będzie ostatnie ukłucie, bo już nie słychać żadnych szmerów :) :) :)