-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Kociabanda2 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
no ja przy Was wymiękam :P Nie dałabym rady z tyloma psami na raz :) Koty to co innego, ale one nie wymagają wyjść na spacery :) -
[quote name='anita_happy'][URL]http://www.allegro.pl/item1083842738_maly_piesek_z_pragi_warszawskiej_szuka_szczesci.html[/URL][/QUOTE] O rany! Dzięki!!!! Bąbelek ma ogłoszenie na allegro! :multi:
-
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
Kociabanda2 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
bosko... :( -
Dzwoniła do mnie wczoraj wieczorkiem Pani Wioletta. Wspominałam Wam już kilka stron wcześniej, że Pani śledzi wątek Stefanka :) Pani Wiola też się zastanawia na adopcją i chyba też przyjedzie w weekend zobaczyć naszego rudzielca osobiście :) Pani Karolina z Ursynowa będzie u Stefanka w sobotę około 18.00. Z Panią Wiolą mamy się dziś umówić telefonicznie. Pani z Gliwic na razie się nie odzywa. Ależ domków nagle myśli o Stefanku :) Może tym razem się uda... ? :)
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Kociabanda2 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']hehe cztery koty , cztery :D:D[/QUOTE] no nieźle :D małe zoo :) U mojej mamy (kiedyś i u mnie, ale się wyprowadziłam dwa lata temu i nazbierałam już własnych bid) jest 8 kotów, ale nie ma psów. Psy są jednak bardziej absorbujące i trzeba mieć dla nich więcej czasu. Tak przynajmniej wynika z moich osobistych doświadczeń. Dlatego jestem w stanie ogarnąć 8 kotów, ale 2 psy już mnie chwilami przerastają :P Z pięcioma na pewno nie dałabym sobie rady :D -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Kociabanda2 replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to mocno trzymam kciuki, by operacja się udała! Bądź dzielny Idolku! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
O rety! :D To dopiero poważne przygotowania :) Fajnie :) -
stary ślepy Grafitek - już na swoim! w 100% :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
podniosę Grafitka -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Kociabanda2 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
niesamowite jak dla mnie, że można w mieszkaniu w środku miasta dojść do ładu z pięcioma psami i dwoma kotami :) No chyba, że jeszcze kogoś tam chowasz?? :D Ja z trudem wyrabiam z dwoma kotami i dwoma psami :P W mieszkaniu to jeszcze spoko, ale wyjście na spacer z dwoma psami jest dla mnie conajmniej kłopotliwe :/ Jeden kocha pieski, ale boi się ludzi i dzieci, drugi kocha ludzi i dzieci, ale nie wszystkie psy toleruje i niektórym chce doopkę podgryzać :/ Mam wrażenie, że słabo kontroluję to co się dzieje na takim spacerze, a to tylko dwa psy! Jak Ty sobie radzisz z wyjściem na spacer z pięcioma psami?! Siedzę już jakoś z rok na dogo i wciąż mnie czymś zadziwiacie ludzie :) Omen wygląda na szczęśliwego :) Niesamowicie szybko chłopak stanął na nogi po tak ciężkiej chorobie :) Oby tak dalej. -
[quote name='tripti']a jak zdołał się tam dostać to jedna wielka niewiadoma...[/QUOTE] no ja znam przypadek suni, którą właściciele przez rok szukali po pobliskich miejscowościach, schroniskach itp. Niestety ślad po niej zaginął. W tym samym czasie do mnie trafiła podobna sunia, której z kolei nikt nie szukał. Któregoś dnia przyjechali do mnie ludzie z jakiejś wsi nad zalewem zegrzyńskim, by obejrzeć psinkę pod kontem adopcji. No i jak ją zobaczyli to stwierdzili, że ona u nich już była. Zaczęłam wypytywać. Okazało się, że facet (totalny burak) spotkał ponad rok temu blisko dworca w Legionowie taką samą suczkę no i postanowił ją wziąć do siebie. Przewiózł ją pociągiem kawał drogi i wsadził do kojca. Sunia jednak strasznie płakała, więc ją wypuścił... Nawet nie odwiózł tam skąd wziął. Po prostu wypuścił na obcym dla niej terenie... :( :( :( Po tej rozmowie skojarzyłam, że ta Pani, która od przeszło roku szuka swojej suni (dokładnie takiej - owczarek niemiecki długowłosy) to właśnie mieszka tuż przy dworcu w Legionowie. Mówiła, że suni kilka razy udało się już wcześniej wydostać z posesji mimo, że zabezpieczali ogrodzenie jak umieli. No ale nigdy nie odchodziła daleko tylko szła sobie do sąsiadów. Zadzwoniłam do tej kobietki i poinformowałam ją, że prawdopodobnie jej pies został wywieziony nad zalew zegrzyński... No tyle że wtedy minął już rok od tamtych wydarzeń. Cała rodzina pognała szukać suni nad zalewem i długo szukali, bo widziałam wciąż nowe ogłoszenia rozwieszane wszędzie. Niestety z tego co wiem to do dziś sunia się nie odnalazła :( Sorry, za dygresję :) Tak mi się przypomniało jak przeczytałam o Dino.
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
do góry Heniutku -
podrzucę :)
-
[quote name='anita_happy']izusia bo miesiac szybko minie...a tu domku szukac trzeba prezent od szydłowiaków czyli id anita_happy" :P [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?future_item_id=43091800[/URL][/QUOTE] Jak klikam na link wyskakuje mi strona logowania. No i doopa! Nie mogę wejść zobaczyć :(
-
zgłosiłam Bąbelka tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa/page24[/url]
-
[SIZE=3][B]Czy mógłby ktoś zrobić Bąbelkowi [COLOR=Red]allegro[/COLOR]????[/B] Ja nie mam konta na allergo i na dodatek jestem już spłukana :( Do końca miesiąca na chlebie i wodzie :/ Nie dam rady :( [SIZE=2]Treść ogłoszenia i zdjęcia są na pierwszej. [/SIZE] [/SIZE]
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Kąsek :( Tyle stresu i rozstanie z Markiem, któremu zaufał... ale dzielny chłopak jest i mam nadzieję, że szybko się zaadoptuje do nowych warunków :) Oby szybko znalazł swój wymarzony domek! Ile on może mieć lat? Nie za wcześnie na problemy ze stawami? -
[quote name='koosiek']Mam dokładnie to samo, na trzy podpisane petycje maila weryfikacyjnego dostałam raz.[/QUOTE] no i ja podobnie. Ja na tym portalu już nie jedną petycję podpisywałam i kiedyś nie miałam z tym problemu, a od jakiegoś czasu nie dostaję maili weryfikacyjnych, ale na liście podpisanych jestem, więc już w ogóle nie wiem o co biega :niewiem: Pitku kochany, ależ ja się cieszę, że Ty już gotowy do adopcji jesteś!! No i że tak ładnie teraz się zachowujesz w stosunku do innych piesków :) Duuuużo głasków przesyłam :loveu:
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Kociabanda2 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa Omen???? Na zdjęciach wygląda super! Odzyskał już siły? Utył cokolwiek? :) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Kociabanda2 replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No jasne :) -
zamówiłam Stefankowi komplet ogłoszeń tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA!-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-!!!-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07[/url] Dopisuję na pierwszej 15zł. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA%21-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-%21%21%21-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07"] [/URL]