Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. Jeśli Ci to coś Mru ułatwi to napiszę jeszcze szybciutko, że nasz Fąfel waży 19kg, a Stefan 22. Obu widziałaś, więc orientacyjnie możesz porównać :)
  2. no tak. Rozumiem. Trzymam kciuki.
  3. Fajnie, że dziewczynki się tak pięknie dogadują :loveu:
  4. no to nie pozostaje nic innego jak tylko mieć nadzieję, że w końcu zacznie mu się poprawiać. A jak lekarze oceniają jego stan? Jakie dają mu szanse?
  5. oby coś mądrego uradzili! Trzymam kciuki, by wreszcie znaleźli sposób na pomoc dla Omena. On musi strasznie cierpieć... :(
  6. widzę, że wybór jest ciężki :lol: Bourbon - 4 głosy Kwinto - 3 głosy Prado - 4 głosy
  7. [quote name='koosiek']Jest jeszcze Uzi, o którym już wspominałam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/147253-Moja-pani-umarA-a-a-mnie-oddano-do-schroniska-10-letni-Uzi-ALLEGRO-POTRZEBNE[/url][/QUOTE] Faktycznie też podobny :)
  8. [quote name='Ewanka']Co słychać u przystojniaka Burbonka ? ... głosuję na to imię ;)[/QUOTE] No tego nie wiemy na razie. Mam nadzieję, że dzielnie znosi schroniskową rzeczywistość. Kora mówiła, że on strasznie kochany i pocieszny jest :) Podobno bardzo się cieszy jak ktoś na niego zwróci uwagę, a z innymi pieskami nie ma konfliktów :) [B]Izusia[/B], jeśli to Ci coś pomoże w wyborze imienia dla kudłatka to podaję aktualny wynik głosowania: :D Bourbon - 3 głosy Kwinto - 3 głosy Prado - 4 głosy
  9. [quote name='Atomowka']Owszem rozbieżność wiekowa jest duża ale może mu się poszczęści. Trzymam kciuki. Robił mu ktoś ogłoszenia czy na razie się wstrzymujecie?[/QUOTE] Niestety nie miałam czasu się jeszcze za to zabrać :( Dziś to myślę, że można się wstrzymać do czasu jak będzie wiadomo czy to piesek, którego szukają ta Pani i jej tata. Od jutra możnaby ruszyć z tymi ogłoszeniami jeśli się okaże, że to nie on.
  10. [B]Kora[/B], przeszukałam trochę dogo tak jak wczoraj prosiłaś, ale tego jest tyle, że do końca życia się przez to wszystko nie przekopię... :mdleje:Trafiłam też na tego Białaska. Faktycznie podobny, ale te szpiczaste uszy wykluczają pomyłkę. Nie znalazłam nigdzie naszego Bourbona/Kwinta/Prado :niewiem:
  11. [quote name='koosiek']A ja mu dzisiaj ogłoszenia robiłam... I znowu za późno :( No, ale to ranczo to chyba lepsze niż dom z giełdy...[/QUOTE] Koosiek Ty jesteś tytan pracy z tymi ogłoszeniami normalnie. Kolejny psiak dzięki Tobie ma domek :)
  12. no jestem jestem. tylko strasznie dużo mam tu do poczytania, a chwilowo nie bardzo mam na to czas :P Postaram się nadrobić w najbliższych dniach :)
  13. kurcze, ale żeby nie było żadnej poprawy mimo tych wszystkich zabiegów... :(
  14. ................ straszne :( Czy bierzecie pod uwagę w tej sytuacji możliwość eutanazji? Lekarze dają mu jakąś nadzieję? Nie sugeruję niczego, ale sytuacja jest dramatyczna :(
  15. Jeśli miałabyś czas wpaść z tym metalem ;) na odwiedziny do Stefanka w Jabłonnie to ja Ci mogę obfocić tę biżuterię :) Pojachać na Ursynów będzie mi raczej ciężko, bo musiałabym prosić się TZta o pomoc w wydostaniu się do cywilizacji :P Sprzęt nie jest najwyższych lotów, ale myślę, że wystarczający (staruszka Minolta Z5)
  16. Kurcze mam nadzieję, że kaska się uzbiera. Ja niestety nie mam jak pomóc :(
  17. Ciekawe co u Omena... Mam nadzieję, że mu się poprawia.
  18. [quote name='idusiek']no teraz juz tak nie jest :( Pobiega i wraca do kojca jak koza uwiązana :([/QUOTE] Kurcze... :( :( :(
  19. zapisuję się. może zdołam poczytać w najbliższym czasie co się tu dzieje.
  20. Właśnie Mru! Może potrzebna Wam pomoc w budowie? Mamy z mężem spore doświadczenie :D Całe mieszkanie sami wykończyliśmy od A do Z :) Jakby co to chętnie pomożemy :)
  21. [quote name='mru']hehe no najwyżej zmienisz tytuł, że odnalazł swój dom... oby! :)[/QUOTE] No bardzo bym chciała :) Póki co jednak musimy czekać i trzymać kciuki :kciuki: Kurcze ta rozbieżność wieku jest duża... :(
  22. [quote name='mru'](...) ale może przekazać Ci wątek? :)[/QUOTE] Poczekajmy, aż ta Pani sprawdzi kudłatka na Paluchu No widzę, że już za późno... :D wątek jest mój
  23. Wczoraj wieczorem dzwoniła do mnie Kora. Jest w kontakcie z dziewczyną, która szuka zaginionego 3 tyg. temu pieska swojego ojca (ojciec jest w podeszłym wieku). Poszukiwany psiak jest bardzo podobny do naszego kudłatka i zaginął na Targówku. Pani widziała wczoraj nasze zdjęcia i mówi, że to może być on! :) Dziś jedzie na Paluch go zobaczyć :) Jest jednak spora rozbieżność w wieku poszukiwanego pieska i naszej znajdy :( Poszukiwany ma około 12 lat, a naszego kudłatka oceniono na 2 lata... Nie cieszmy się więc zawczasu. Trzeba poczekać. Trzymajcie kciuki! :)
×
×
  • Create New...