-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
śliczny :) Na pewno szybko znajdzie dom :)
-
[quote name='GrubbaRybba']Postanowiłam napisać, bo wczoraj mój pies znalazł kociaka. Zresztą nie wiem kto kogo znalazł. Kociak darł się w krzakach, pies poszedł sprawdzić, co to tam tak hałasuje, za chwilę wybiegł z krzaków, a za nim kot. I tak spacerowali razem. A kociak przytulał się notorycznie do psa. Mnie się bał, ale psa wcale, nawet, jak ten zaszczekał. I tak... mam w domu kota. Kocurek ma ok 8 tygodni. Dziś idziemy do wet na odpchlenie i odrobaczenie. No i szukamy pilnie domu dla miauczka, bo ja mam potworne uczulenie na koty, ciągle kicham i drapię się. Masakra.[/QUOTE] O kurcze, jeszcze jeden :shake:
- 152 replies
-
- kociak
- kociak do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Trzymam kciuki, by wszystko poszło dobrze :) :kciuki:
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Kociabanda2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver'][B]Rozliczenie:[/B] Wpłaty: +10zł AlfaLS +20zł Livka +10zł Nikus +40zł Agata51 +20zł Jolanta W. Gdańsk +50zł Sonek666 +5zł kameralna +20zł Majka12741 +10zł Kamila Małgorzata D.W. Jabłonna +20zł Teresa Borcz za II m [/QUOTE] Kamila Małgorzata z Jabłonny to ja :) Sorry, zapomniałam chyba wpisać nicku w tytule przelewu. -
[quote name='wiolabiszop']Odwiedzinki bBimka sie udały:)))) ,wspanialy pies w super warunkach.Pani Ania to konkretna osoba z fachowym podejsciem do tego czym sie zajmuje.Oddana calym sercem tym psiakom.W tym hoteliku są prześliczne psiaki wszystkie maja wybiegi ,przede wszystkim bardzo czysto w boksach ,jak moge tak to nazwać ,poniewaz bardziej przypominaja pokoje mieszkalne.Są tam kocyki materace ,zabaweczki miski poprostu hotelik godny polecenia.:))[/QUOTE] Wow! No to super :) A jak Bim na żywo?? Jak te jego lęki przed ludźmi?
-
umowa jest standardowa, ale to młoda dziewczyna. No nie wiem. Mimo, że w ogłoszeniu jest napisane o umowie i wizytach przedadopcyjnych chyba nie była na to przygotowana. Przyjechała z transporterkiem, więc pewnie myślała, że będzie mogła od razu wziąć kociaka. Miałam Lennoxowi założyć wątek na miau, ale ostatnio zawalono mnie robotą i jeszcze tego nie zrobiłam :oops: Potrzebuję na to dłuższej chwilki, bo na miau bywam rzadko i nie idzie mi tam to wszystko tak łatwo. Postaram się zająć się tym jeszcze w tym tygodniu.
- 152 replies
-
- kociak
- kociak do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='koosiek'] A Toffi jest trochę do Bąbelka podobny, nie? ;)[/QUOTE] Owszem. Też zauważyłam pewne podobieństwo :)
-
A my 11 września odwiedzimy Stefanka!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Rano Dominik będzie niedaleko brał udział w biegu, a zaraz po tej imprezie jedziemy prościutko w odwiedziny do Pani Wioli oraz dwunożnej i czworonożnej rodzinki :multi::loveu: Nareszcie! :multi: Ciekawe czy Stefanek nas jeszcze pozna?
-
i na koniec jeszcze Toudi i Biszop na parapecie ;) [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/2ff4e9e524b460fbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/335/8d841d98ca4937bemed.jpg[/IMG]
-
Stefanek zdobywa łąki :) [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/108f4acc532dec18med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/330/0365495b8c44a3a8med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images38.fotosik.pl/330/f20f8e7e34401beamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/330/dae59b6f09cb076emed.jpg[/IMG] Mr. Sowa :D [IMG]http://images45.fotosik.pl/335/0a415f20d89e0418med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/330/dac7a34cd637f290med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/334/73e880583e1d58f2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/90a6a0ce0f9773a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/334/11f6906206626a33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/71fc67b8b2d191f1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/334/195c3cd9a6c2cc39med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/39a9f0ca37a43d3cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/39a3e8a42843b111med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/330/6532023667bd306amed.jpg[/IMG] Coś mi się zdaje, że Niuniek super zakumplował się nie tylko ze Stefankiem, ale i z Toudim :)
-
ćwiczenie na spostrzegawczość: znajdź Toudiego :eviltong: [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/4c34083c09266f55med.jpg[/IMG]
-
A tu chłopcy, Stefan i Niuniek, razem ramię w ramię, łapa w łapę, na spacerku :loveu::loveu: Ale fajnie! :D Pewnie wzbudzali niezłą sensację w okolicy :D [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/412d70f111b67bb7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/330/22e66ccda288b716med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/b78acd464485e5abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/4ffc0e7ca801c15dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/330/12976d2fec7e127bmed.jpg[/IMG]
-
Stefanek śpioszek :loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/2ab4b5b712299066med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/0d2f9592b8db6656med.jpg[/IMG]
-
Toudi :) [IMG]http://images45.fotosik.pl/335/6cc693819114d284med.jpg[/IMG] Biszop :) [IMG]http://images47.fotosik.pl/334/2cada671e35208d7med.jpg[/IMG]
-
Stefanek na działce u swojej psiej koleżanki :) [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/a066ca573279b567med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/a8dd099412d81db3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/330/cd8f05d4dd9d4de2med.jpg[/IMG]
-
Koci braciszkowie Stefanka w komplecie :) [IMG]http://images43.fotosik.pl/334/4354143be2a5b73amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/6b1ccbddd935417amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/046b2c812da22f54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/330/ebd2566df984cf07med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/334/cb9ff2c88b40ba79med.jpg[/IMG]
-
Toudi hehe :D [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/003d8285477b6993med.jpg[/IMG]
-
a cóż to za jegomość Pani Wiolu?????? [IMG]http://images47.fotosik.pl/334/1eae0c557c8785f2med.jpg[/IMG]
-
Niuniek - wielki dzień! Obcinanie jajek :P [IMG]http://images39.fotosik.pl/330/4fd5a1b07b892b4amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/334/30f265a67dff2c20med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/330/52f757630ae19a34med.jpg[/IMG] Biedactwo... Po narkozie wszystkie zwierze wyglądają tak biednie :( Narkoza to ogólnie nic fajnego :/ Jak ja wychodziła z narkozy to strasznie było mi zimno... ale tak strasznie, że do dziś na to wspomnienie zimne ciarki przechodzą mi po plecach ...brrrr...
-
Stefanek i Niuniek :) [IMG]http://images43.fotosik.pl/334/677cd8041c503a4cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/334/e18d43497c0e272dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/335/e1295287189d8446med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/334/03ac4c6e240c16d8med.jpg[/IMG] Czy mi się zdaje czy chłopaki się do siebie tak po troszeczku przysuwali? :D Słodziaki kochane :loveu:
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
troszkę mnie nie było, ale widzę, że nadal nic nie wiemy. Mru zadbaj o swoje zdrowie, a jak poczujesz się lepiej to proszę nie zapomnij o Miki :) Mam nadzieję, że u niej wszystko dobrze. -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Kociabanda2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
deklaracja wysłana :) -
Jestem :) Przepraszam za zwłokę, ale mam ostatnio dużo pracy i rzadziej jestem na dogo :( Zaraz powstawiam foty :)