[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188576-Pensjonat-dla-piesków[/URL] to jest pensjonat bodajże w Łowiczu. Za psa do 30 kg bierze 350 zł na miesiąc i chyba samemu trzeba dostarczać karme. a masz może jakieś stare bzdety, czy coś, żeby na bazarku sprzedać ? daj jakiś bardziej chwytliwy tytuł ;p np. MASAKRYCZNA SYTUACJA, DT PORZEBNY OD ZARA, albo coś w tym rodzaju.