Pani,która taką ofertę ma, kompletnie nie wie co robi źle. Oto jej odpowiedź na mojego maila:
"Jest tyle portalów bezpłatnych, że każdy jak będzie chciał to umieści swoją ofert
a jeżeli "już zdaży się" tzzw. połączenie dwóch par to przynajmniej staramy się to robić tak aby to była dana rasa, nie za młody i nie za stary wiek, nie spokrewnione, psychicznie zrównoważone, spokojne, itp."
Tylko ciekawa jestem na jakiej podstawie stwierdza,że są niespokrewnione i zdrowe...no i "rasowe"....paranoja.