Jump to content
Dogomania

NatiiMar

Members
  • Posts

    1960
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by NatiiMar

  1. Nio,niestety....trzeba jakąś reklame zrobic czy cuś. Pietrucha,a może nakręcimy film o przytulisku:evil_lol: Mamy wprawę,zwłaszcza Twoja Berta-Gwiazda Blachowood:cool3:
  2. [quote name='Magnesiatko']A to psy... SZCZEKAJĄ??!! :angryy: No proszę... [/quote] Tez nie miałam o tym pojęcia...:angryy:
  3. Hop,hop Bartuś! Po domek!!!
  4. Mal,a buda drewniana czy murowana? Może zlizują wapno a muru,jeśli drewniana to może sok zywiczny,który psy wprost uwielbiają. Moja suka obgryzała namiętnie drzewa w parku,ale tylko iglaste. Kiedyś zbadałam sprawę i zorientowałam sie,że ona wygryza zywicę spod kory:)
  5. Bartek do góóóóryyy!!!!
  6. Pietrucha,bardzo chętnie tylko niech B wreszcie się zdecyduje które idą do jasnej anileki,bo mnie ten człowiek już wnerwia powoli.... Niech narazie przeznaczy pięć sztuk,a potem zobaczymy jak pójdzie. Nie ma miejsca,a psów przybywa. Teraz mamy Bartka,Wampirka i szczeniaki.
  7. Jak tylko dostane zdjątka,to zaraz wkleję na wątek:) Pozdrawiam.
  8. Nie mam mozliwości tam pojechać,nie mam kiedy. Mam klejnego psa na szkoleniu i znów czas mi się ukrócił....Może w ostatnią sobotę października podjadę. Będziesz tam wcześniej?
  9. Bartek czeka...i szczeka:)
  10. Wcale nie tak szybko,ogonek,bo to trwa juz miesiąc. I od ponad miesiąca nie mamy ani jednego zdjęcia, mało informacji,aż tu nagle...Elza ma dom....... Wciąż czekamy.
  11. Justysiek,a czy Ty tam byłaś osobiście z Czarkiem? Widziałas jakie warunki? Czy pies tam na pewno trafił? Jakoś nie ufam tym "nowootwartym" hotelikom...bez urazy dla kogoś,kto otwiera hotel:) Justysiek,sprawdziłaś to miejsce?
  12. Czekamy na zdjęcia z niecierpliwością... Pani Tereso,może Pani przesłać je na mojego maila,a ja wkleję na dogo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] I ponawiam prośbę o udzielenie informacji gdzie pojechała sunia i jak to się w ogóle stało. Były jakies ogłoszenia?
  13. Hop,Barteczku do góry. Doooomkuuuu,gdzie jesteś???
  14. Gratuluję podjętej dyzycji:) Jestem pewna,że nie będziesz żałować,a nawet jeśli to i tak szybko Ci złość minie:cool3: Przydały się informacje wysłane w mailu?
  15. Tak więc raz jeszcze prosze o zdjęcia i informacje gdzie pojechała sunia. Pozdrawiam:)
  16. Pani Tereso,a gdzie dokładnie pojechała Elzunia? Czy mogłaby Pani przesłac mi jej zdjęcia? Rozumiem,że czasu jest mało zwłąszcza przy wielu psach,ale naprawdę bardzo proszę. Chyba znajdzie się chwilka na króciutkiego maila:) Pozdrawiam serdecznie.
  17. Piękna jest. Młodziutka i ładna,powinna szybko znaleźć dobry domek. Gdzie teraz jest mała?
  18. No proszę,Elza ma szczęście:) Koniecznie prosimy o zdjęcia,nawet nie wiem jak mała wyglada... Może pani przesłać je przesłać do mnie na maila,a ja wstawię tutaj: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  19. [quote name='pietrucha204']taaa mów mi wiola :p[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti:
  20. uuu a Bartek tak daleko spadł... Podnosze chłopca!
  21. Pietrucha,wydaje mi się,że Ty juz podjęłaś decyzję tylko nas tak trzymasz w napięciu:cool3::lol: Tylko uważaj, bo B. też tak zaczynał:diabloti:
  22. Ile tych kotów jest Pietrucha? Żeby dac watek na miau.pl musze wiedzieć conajmniej tyle: -ile kotów jest do adopcji -w jakim wieku są koty -ile kotów jest chprych -jakie są inne potrzeby związane z kotami To podstawy. Bez tego wątek szybko umrze,zasady takie same jak na dogo:) Mój kot miał świerzb uszny i bardzo szybko go wyleczyłam. To dosyć bolesne dla zwierzęcia i niezbyt przyjemne,ale przy odrobinie cierpliwości można sobie dac z tym rade. Leczenie coprawda było drogie,ale bardzo skuteczne. Przy okazji Wasylek dostał jakieś leki na odrobaczenie,które go chronią przed świerzbem usznym i innymi paskudami. Leczyłam go u Kuby...:) Nie pamiętam jak lek się nazywał,ale mogę się dowiedzieć jak będzie trzeba. Wiem,że był to daki żółty płyn,który musiałam przez tydzień wstrzykiwac kotu do ucha i trzymać kilka sekund,żeby nie wytrząsnął tego. Wcześniej trzeba było ucho czyścić. Miałam zadanie ułatwione,bo mój kot bardzo szybko pogodził się z losem męzennika i nawet nie protestował za bardzo:) Raz mnie tylko ugryzł... Z takimi półdzikusami będzie gorzej,ale w razie wu służę pomocą...w wolnej chwili oczywiście...
  23. No i niech sie obce koty z dala trzymają;) Kiedyś miałam sukę owczarka niem. i trzy koty. Jak jednego z moich kocurów gonił inny obcy kto, to ten zawsze albo wbiegał do psiej budy,albo stawał między łapami Gerszy:) Sprawa była załatwiona. Oczywiście polubownie,kończyło się na płocie lub drzewie:) Podnoszę małego.
×
×
  • Create New...