[I][quote name='agnieszka32']Witam. Dostałam wiadomość na Naszej-Klasie od pewnej Pani, która chciałaby zostać wirtualną opiekunką Josziego. Pani mieszka w Austrii i prosi o informację, z kim może się w tej sprawie skontaktować. Proszę więc, o podanie takiego nr konta, z którego mogą być wpłacane pieniądze z zagranicy.[/quote][/I]
Chura, :loveu: :loveu: :loveu: