[quote name='*kleo*']Jo w poniedziałek wystawa :)
Ja na dobrą sprawę nie dawałam żadnego ogłoszenia, tylko u nas na stronie jest info i na stronie Lazurytu. A jeden już zarezerwowany na 100%, a o drugiego dzwonią i pytają, ale jak na razie same przygłupy leśne, nie oddam go póki się nikt normalny nie znajdzie.[/QUOTE]
i gratuluje takiego podejścia:ja osobiście jako kupujący jasne,że chciałabym pieska który mi sie podoba najbardziej z danej hodowli,ale tez jako przyszły właściciel chciałabym aby sprzedający prześwietlił mnie dokładnie upewniając się,że dla danego szczeniaka będe dobrym opiekunem i przyjacielem=wtedy i ja mam pewność,że z tej hodowli warto kupic psa