Jump to content
Dogomania

Emigrantka

Members
  • Posts

    7483
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Emigrantka

  1. Wawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww No to zaraz flaszke chyba otworze z radosci... A nie, moment - ja przeciez nie pije ;) Wawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
  2. Loooooooooooooooooooooooooooooooooo :D Dziekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mika - szkoda ze tego nie widzisz....ale pewnie czujesz slicznotko w tych starych kosteczkach? bedzie C niedlugo cieplutko myszeczko kochana, miche bedziesz miala pelna.. wawwwwwwwwwwwwwwwwww
  3. Gonia.... na kolana padam... BUZKA, dzieki bardzoooooooooooooooooo
  4. Zmien moja z 10 zl na 20zl miesiecznie.....to narazie....
  5. Wiem , widze.... zebram po trochu... tu duzo dobrych ludzi jest...uzbieramy dla Lady. mamy gdzies miejsce dla niej? jak beda pieniazki?
  6. [COLOR=DarkOrange][B]BOzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, a ta starowinka nie dosc ze w schronei to jeszcze bardzo chora......[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/178078-Lady-starsza-On-eczka-kaA-dy-grosz-A-ycie[/url] [B][COLOR=Magenta] Zajrzy ktos do niej biedul?[/COLOR][/B]
  7. Lady, ide pozebrac.. bo spac mi nie dasz myszko kochana :(
  8. Ocelot - jak dobrze ze sie sunia zainetresowalas i zajmujesz.. ona taka biedna strasznie jest :(
  9. Tayga... ja nie wiem czy mozecie czy nie i w ogole ale jej TYLKO 75 zlotych brakuje bieduli... tez by chciala jakis swoj kat miec na stare lata biedunia.....a ja juz naprawde wiecej nie moge.. nie wchodze na zadne nowe watki....bo si eboje :(
  10. [quote name='Mysia_']"A moze jednak ktoś mnie jeszcze pokocha?" :-( Redi mordko sliczna.....poczekaj jeszcze troszeczke pysiu kochany
  11. O Bozeeeeeeeeeeeeee biedula - dowiedz sie kniecznie wszystkiego co sie da...... Bidula kochana.... Lady trzymaj sie skarbie
  12. [B][COLOR=Blue]Dobrzy Ludzie Mikusi TYLKO brakuje 75 zlotych [U][COLOR=SeaGreen]10 lat siedzi za kratami i czeka....[/COLOR][/U] Rzuci ktos grosikiem dla niej? [/COLOR][COLOR=Red] Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-gaA-nie-Brak-tylko-75-zA-do-wyjA-cia-z-10-cio-letniej-odsiadki-Czy-zdAE-A-ymy[/URL] [SIZE=7] 20:19 - Mika wlasnie uzbierala komplet deklaracji !!!!!!!!!!!!!!! POjedzie do hoteliku !!!!![/SIZE]
  13. heheheh widze ze nikt mnie nie chce (jeszcze) zabic to..... Mikusi TYLKO 75 zlotych brakuje...... Rzuci ktos grosikiem? Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-gaA-nie-Brak-tylko-75-zA-do-wyjA-cia-z-10-cio-letniej-odsiadki-Czy-zdAE-A-ymy
  14. O Ziutka...... zrob zdjecia mordusi slicznej......
  15. NO i co? Kiedy Megi gdzies sie wybiera? :D Trzymaj sie dziewczyno....
  16. No dobra - to znalazl sie Hero czy nie bo ja pomalu na Dogo glupieje?
  17. A co, pies nie tylko mowi ale i czyta po niemiecku? :D To ja sie polecam jak traficie na jakiegos japonskiego lub hiszpanskiego psa heheheh Nikus.. czyj ten brzuszek nad jednym z psow na zdjeciu? hihihihi (uciekam zanim przez leb dostane) BUZIAKI wszystkiem :D
  18. Dogo sie krzaczy niesamowicie.... grrrrr Jest jakis link do miejsca gdzie psisko jest?
  19. WItamy na watku Schronisko Czestochowa :D Zapraszamy na bazarek dla Olka - w podpisie Magenki ;)
×
×
  • Create New...