-
Posts
7483 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Emigrantka
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
Emigrantka replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Obraczus - dzieki. Kubus, wstawaj - chlebek chyba przywizli :) -
Stary OZZY, w drodze do Kiku, czekamy na wiesci :!!!!!
Emigrantka replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
Ozzy - usmiechnij sie, pokaz zabki :D -
Mea culpa - Maja z podciętym gardłem. Ma dom.
Emigrantka replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Hej Majka - wstawaj na myzianie :) -
Obraczus - czekam az Zofija uzupelnie jak sie do kompa dorwie... Zofija, wstawaj :) Ogolnie - gdzie Sonieczke wieziemy konkretnie - trzeba koszta transportu policzyc zeby wiedziec ile potrzeba... Soncia, trzymaj sie dziewczyno.. juz nie dlugo.
-
dzieki - to ja ide spac bo za 3 godziny trzeba wstac.... ale sie cieszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dzieki :D
-
Talcott - podasz link do Temidy miejsca? Zapytasz czy by sie kat dla Soni tam znalazl? Zeby jej ciepluto w ta chuda dupinke bylo - bo jak wewnatrz to lepiej niz na zewnatrz, ona starowinka jest :(
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Emigrantka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A gdzie jest watek Kodinki? Dlaczego wrocila z adopcji? :( -
Looooooooooooooooooooooooooooo ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Talcottttttttt - stala miesieczna 50zl? :crazyeye::crazyeye: Dziekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :loveu: Sonia, widzisz to sunia? - Zaczynaj sie powoli pakowac mala...... Zreszta, nie pakuj sie, zostawisz wszystko, cale to marne zycie za soba pieknotko, tylko lepiej teraz bedzie .... Zofija - wrzuc koniecznie na 1 strone .....nowe cyferki :D :) Sonia potrzebuje 350 zl miesiecznie deklaracji stalych na ogrzanie starych kosci w hoteliku Obecne deklaracje stałe miesieczne: [FONT=Arial Black]Emigrantka - 25 zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Zofija - 10zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Dea - 30zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Monika (corka Emigrantki)- 35 zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Bjuta - 5zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Bela51 z córką - 20 zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Kakaicezar - 30 zł [/FONT] [FONT=Arial Black]Talcott - 50 zl[/FONT] Mamy w sumie 205 zlotych deklaracji stalych (26/01/10) Brakuje okolo 145 deklaracji stalych Brakuje rowniez deklaracji jednorazowych na wykupienie Sonie ze schroniska - Monika corka Emigrantki deklaruje 50zl na "wykupienie" Sonie ze schronu (starczy?) przeglad u weta, transport Sonia bardzo prosi o pomoc :lol::lol::lol:
-
Loooooooooooooooooooooooooooooooo ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Talcottttttttt - stala miesieczna 50zl? :crazyeye::crazyeye: Dziekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :loveu: Sonie, widzisz to sunia? :) TO mamy teraz tak
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
Emigrantka replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Anett - czy to sa pieniazki ktore sa w tej chwili dla Kubusia i beda przeslane na konto Czarodziejki jako reszta za grudzien czy to tylk deklaracje a pieniazkow nie ma? -
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
Emigrantka replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ziutka - czy mozesz uaktualnic pierwsza strone i wpisac ze Kubus jest na minusie... Trzeba koniecznie jakas piorunowa akcje zrobic bo tak jak i z pustego salomon nie naleje to i Czarodziejka z pustej miski Kubusia nie nakarmi :( Kubus, trzymaj sie, bedziemy zebrac na Ciebie.... :( -
Soniusia, poprosilam kogos o piekny banerek dla Ciebie :)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Emigrantka replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Kulfon - hopaj do gory i nie daj sie podgryzac chlopak bo... Zare Ci moja wysle jako ochroniarza :) Trzymaj sie, wyciagniemy Cie przystojniaku.... KUlfon, poprosilam kogos o piekny banerek dla Ciebie.... -
Mea culpa - Maja z podciętym gardłem. Ma dom.
Emigrantka replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Byle bez zabkow hehehhe -
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
Emigrantka replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
NUka - cieszysz sie sunia? -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Emigrantka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Hero - pokaz noska chociaz.. czekamy na Ciebie tu misiaczku sliczny....