Jump to content
Dogomania

Emigrantka

Members
  • Posts

    7483
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Emigrantka

  1. Obraczus - dzieki. Kubus, wstawaj - chlebek chyba przywizli :)
  2. Ozzy - usmiechnij sie, pokaz zabki :D
  3. Hej Majka - wstawaj na myzianie :)
  4. Obraczus - czekam az Zofija uzupelnie jak sie do kompa dorwie... Zofija, wstawaj :) Ogolnie - gdzie Sonieczke wieziemy konkretnie - trzeba koszta transportu policzyc zeby wiedziec ile potrzeba... Soncia, trzymaj sie dziewczyno.. juz nie dlugo.
  5. dzieki - to ja ide spac bo za 3 godziny trzeba wstac.... ale sie cieszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dzieki :D
  6. Talcott - podasz link do Temidy miejsca? Zapytasz czy by sie kat dla Soni tam znalazl? Zeby jej ciepluto w ta chuda dupinke bylo - bo jak wewnatrz to lepiej niz na zewnatrz, ona starowinka jest :(
  7. A gdzie jest watek Kodinki? Dlaczego wrocila z adopcji? :(
  8. Looooooooooooooooooooooooooooo ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Talcottttttttt - stala miesieczna 50zl? :crazyeye::crazyeye: Dziekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :loveu: Sonia, widzisz to sunia? - Zaczynaj sie powoli pakowac mala...... Zreszta, nie pakuj sie, zostawisz wszystko, cale to marne zycie za soba pieknotko, tylko lepiej teraz bedzie .... Zofija - wrzuc koniecznie na 1 strone .....nowe cyferki :D :) Sonia potrzebuje 350 zl miesiecznie deklaracji stalych na ogrzanie starych kosci w hoteliku Obecne deklaracje stałe miesieczne: [FONT=Arial Black]Emigrantka - 25 zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Zofija - 10zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Dea - 30zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Monika (corka Emigrantki)- 35 zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Bjuta - 5zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Bela51 z córką - 20 zł[/FONT] [FONT=Arial Black]Kakaicezar - 30 zł [/FONT] [FONT=Arial Black]Talcott - 50 zl[/FONT] Mamy w sumie 205 zlotych deklaracji stalych (26/01/10) Brakuje okolo 145 deklaracji stalych Brakuje rowniez deklaracji jednorazowych na wykupienie Sonie ze schroniska - Monika corka Emigrantki deklaruje 50zl na "wykupienie" Sonie ze schronu (starczy?) przeglad u weta, transport Sonia bardzo prosi o pomoc :lol::lol::lol:
  9. Loooooooooooooooooooooooooooooooo ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Talcottttttttt - stala miesieczna 50zl? :crazyeye::crazyeye: Dziekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :loveu: Sonie, widzisz to sunia? :) TO mamy teraz tak
  10. Anett - czy to sa pieniazki ktore sa w tej chwili dla Kubusia i beda przeslane na konto Czarodziejki jako reszta za grudzien czy to tylk deklaracje a pieniazkow nie ma?
  11. Ziutka - czy mozesz uaktualnic pierwsza strone i wpisac ze Kubus jest na minusie... Trzeba koniecznie jakas piorunowa akcje zrobic bo tak jak i z pustego salomon nie naleje to i Czarodziejka z pustej miski Kubusia nie nakarmi :( Kubus, trzymaj sie, bedziemy zebrac na Ciebie.... :(
  12. Och witaj - bedziesz mial co czytac..... Kastorek trzymaj sie chlopak.. zobacz, wujek do Ciebie zajrzal....
  13. Buba - co u Ciebei tak pusto dzisiaj slicznotko? Wymyzial Cie ktos chociaz? Do gory hopaj kuleczko po domek....
  14. Soniusia, poprosilam kogos o piekny banerek dla Ciebie :)
  15. Kulfon - hopaj do gory i nie daj sie podgryzac chlopak bo... Zare Ci moja wysle jako ochroniarza :) Trzymaj sie, wyciagniemy Cie przystojniaku.... KUlfon, poprosilam kogos o piekny banerek dla Ciebie....
  16. Byle bez zabkow hehehhe
  17. Sandra - dzieki za banerek.... taki wlasnie mialam na mysli, zaraz sobie podmienie...... :)
  18. Skrzacik pieknoto - pamietam o TObie.. hopaj do gory :)
  19. Hero - pokaz noska chociaz.. czekamy na Ciebie tu misiaczku sliczny....
×
×
  • Create New...