[quote name='Ania i Kajber']Watek Majki jest na psy do adopcji/podforum łódzkie.[/QUOTE]
Nie moge znalezc - prosz o link, dzieki.
OK, znalazlam, trzymam kciuki :D za majeczki domek zeby "sie stalo" :D
Ozzy a Ty pare minutek jeszcze poczekaj pieknosci nasze......dobranoc