Jump to content
Dogomania

laurin

Members
  • Posts

    1682
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by laurin

  1. laurin

    Aksa i Tofi

    cześć Ewuś :loveu:
  2. cześć Kasiu:lol: My mamy autko na gaz i "odpukać w niemalowane" nic się z nim nie dzieje;) przeglądy są normalnie, raz w roku, tylko że trochę droższe:cool1: No i trzeba się pilnować kiedy tankować , bo kontrolki nie ma:evil_lol:
  3. [quote name='Pegaza'] a moze to uczulenie na kosmetyki?[/QUOTE] Też sobie tak pomyślałam. cześć :loveu:
  4. co tam. przecież modne [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]i odważne[/COLOR][/SIZE]:evil_lol: chłopaki teraz w różu chodzą:razz::evil_lol:
  5. słodziaczek:loveu: gumeczka róziowa:cool3::eviltong: pod kolor jęzolka:loveu:
  6. Witam Pięknym była szczeniaczkiem:loveu::loveu::loveu: [url]http://img36.imageshack.us/img36/8759/pict4612edited.jpg[/url]
  7. cześć:multi:
  8. cześć Kasiu:loveu::multi:
  9. Witam:lol: Cudna jest Fredziulka:loveu::loveu::loveu:
  10. ponętna ta Twoja sunia:cool3: ;) śliczniutka jest:loveu::loveu::loveu: moja Fibusia też ma takie kropeczki na sutkach:cool1: ale nie wiem czemu to wróży... może rzeczywiście się cieczka zbliża:cool1:
  11. [quote name='Pegaza']To nie Soma to Pipi:cool1:bo ma te dni :cool1: i popoludniu w zasadzie sie nie pozalatwiala bo psy byly wazniejsze..:mad:[/QUOTE] kochliwa laska:evil_lol: Cze Daria:multi: Dotarłam dziś na dogo:roll: fajny płaszczyk:loveu:
  12. laurin

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś:loveu: Superowe te fotki ze zlotu:multi: widać że było wesoło:loveu:
  13. cześć cześć :loveu:
  14. Witam Beatko:loveu: O rany ile u Ciebie zdjęć:crazyeye: :evil_lol: Języczek Bafinki boski:loveu:
  15. no i fajowa ta kulka:crazyeye:
  16. Cześć Ulcia:multi: przyszłam się szybciutko przywitać:lol: Biedna Mejsunia, ciekawe co to się porobiło i skąd:shake:
  17. laurin

    Aksa i Tofi

    :crazyeye: nikogo tu nie było :crazyeye:
  18. Cześć :multi:
  19. Cześć Daria :) Sprawiłaś sobie ten prezencik urodzinowy:cool3: działeczkę:cool3:
  20. cześć:multi: namęczył się biedny:-( ale dobrze że jest lepiej:loveu:
  21. [url]http://images49.fotosik.pl/215/2951be29079ab209med.jpg[/url] o rany rany ale jest cudna:loveu::loveu::loveu: Może poznamy też i Pana Tosiuli;) w końcu jest jedyny;)
  22. cześć:multi: wracaj szybko do zdrowia:glaszcze:
  23. piątkowy obiadek:cool3: u mnie placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym:lol: cześć Ula:loveu: śnieg się dalej trzyma?
  24. hmmm ogólnie mamusia i tatuś są podobni:loveu: ale uszka to po tatusiu:loveu: z tym że mi się wydaje że Pixulka ciemna już zostanie:loveu: cześć:multi:
  25. [quote name='tigrunia'][COLOR=PaleTurquoise]Po weekendzie :eviltong:[/COLOR][/quote] :evil_lol: Cześć:loveu:
×
×
  • Create New...