Cześć Daria :)
[quote name='dysia-u']moje pranie gnije na sznurku juz trzeci dzień , ale zawzięłam sie , niech zgnije będzie mniej do prasowania hihi
słonka chce!!!!!!![/QUOTE]
Ula ale się uśmiałam :D
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/189.jpg[/url]
A tutaj Livka to chyba trochę zdziwiona że to nie ją fotografujesz :)
Fajna świnka :) U nas dwie myszki mamy :D Szymuś nudził mnie kilka miesięcy więc ulegam ;)