-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
[COLOR=Red][B][SIZE=5]Karlos [/SIZE][/B][/COLOR]to fantastyczny pies w wieku ok. 3 lat. Jego niespotykane gabaryty czynią go wyjątkowym. Jest bardzo sympatycznym psiakiem, któremu pomimo 60kg ciała wydaje się, że jest szczeniakiem i skacze na rączki!! Jest wykastrowany. W schronisku przebywa od miesiąca, ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Nie znane nam są jego losy, możemy się tylko domyślać. Został przygarnięty z ulicy. Jest mu ciasno i smutno w małym boksie, w którym musi zmieścić swoje skromne MOLOSowe gabaryty. Można się w nim dopatrzyć trochę bernardyna krótkowłosego, trochę moskiewskiego stróżującego i Broholmera. Niezwykła mieszanka, która nadaje mu dostojności i mimo wszystko...wdzięku. Jest spokojny i mało szczeka., no chyba, że upomina się o spacer, wtedy potrafi głośno zawołać! Czy pozwolisz aby takie cudo marnowało się w schronisku??:crazyeye::crazyeye::cool3::cool3: kontakt: 692486565 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2351/p1150434.jpg[/IMG][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1647/p1150430.jpg[/IMG][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1448/p1150423.jpg[/IMG][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4092/p1150456.jpg[/IMG][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4913/p1150441.jpg[/IMG]
-
wątek Olbrzymka Karlosa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-jak-maly-kon-pabianicki-cudo-molos-potrzebny-dom-136434/#post12192964"]Wątek[/URL] przypominam kochaną Rudzię...nikt się nią nie interesuje:( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffka-porzucona-na-stacji-benzynowej-135462/#post12192687"]Wątek[/URL] a tu Saba skrzywdzona i stęskniona [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/saba-mix-owczarek-ile-razy-jeszcze-trafi-do-schroniska-psia-tragedia-135463/#post12192696"]Wątek[/URL] super pies Szogun [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szogun-pies-o-oryginalnej-urodzie-dziecinstwo-za-kratkami-135464/#post12192712"]Wątek[/URL] sfrustrowany Kumpel [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kumpel-mial-byc-prezentem-na-dzien-matki-psia-tragedia-135398/#post12192732"]Wątek[/URL] Marley [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/marley-mix-rottweiler-energiczny-dla-wysportowanych-tyle-czasu-w-ciasnym-boksie-135404/#post12192734"]Wątek[/URL] nie wiem już co robić...nikt nie odiwedza tych watków prucz nas...:( może porozsyłajcie zaproszenia na wątki,niech ludzie wchodzą, może ktoś je w końcu zauwazy:placz:
-
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Kumpla zaczyna dopadać frustracja i apatia:( jest już raczej obojętny na widok człowieka...nie to co kiedyś! No i przede wszystkim dopada go frustracja...zaczyna atakować swoich współlokatorów!! DOMKU ZNAJDŹ SIĘĘĘĘĘ!!!:placz::placz::placz: ROZEŚLIJCIE MOŻE JEGO WĄTEK, ABY LUDZIE WCHODZILI, OGLĄDALI, nie wiem róbmy coś :placz::placz: dopada mnie rozpacz. Allegro nie przynosi żadnych efektów, w schronie też nikt nawet nie zwraca na niego uwagi, każdy chce cudne szczeniaczki:( -
Szogun- pies o oryginalnej urodzie! znalazł już szcześliwy DOM!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
dzisiaj była ogromna szansa dla szogunka...Cudo rodzinka mieszkająca przy lesie!! no ale niestety ich sika 10-letnia podhalana nie była w stanie go zaakceptować, tym bardziej że bardzo broniła dzieci,a on chciał się z nimi bawić:( Tak mu się spodobały!! szkoda...wielka szkoda a tak to nikt nawet na wątek nie zajrzy:( -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ani pół człowieka...nikt nawet okiem nie rzuci:( oj Rudziunia znajdziemy ci jeszcze kiedyś dom...tylko ile tobie jeszcze siły starczy:(?? -
ten płacz kota był przeraźliwy...a psy jak zobaczyły jedzenie to nawet krzaki jadły bo tak odrobinę spadło :(:crazyeye::crazyeye: szok poprostu a kobieta psów nie chce oddać bo maja niby posesji pilnować,tylko że te rudera jest w takim stanie,że jakby kopnąć to by się rozpadła!! masakra TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ!! ten kot padnie jak nie zabierze się go stamtąd:crazyeye:
-
a ja mam super wiadomość:) mam wieści od Kudłatego:) Podróż tramwajem przeżył fantastycznie, ma już swoje leżonko i teściowa uszyła mu nawet poduszkę:) był u fryzjera bo niestety kąpiel ani szczotkowanie nie pomogły!Wygląda świetnie. Jest ogromnym pieszczochem, ma nowe zabawki z którymi szaleje. Podbił serca całej rodziny. Są mega szczęśliwi że go wzięli. Teraz nazywa się Maks:) :cool3: A ze starego kudłatego zostały tylko oczy:) No i co najdziwniejsze podobno jest...spokojnym psem:) czego nie widać było w schronie:) a oto fotoski:) [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1294/dsc00325d.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7719/dsc00326y.jpg[/IMG][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/844/p4243566.jpg[/IMG][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3430/p4243558.jpg[/IMG][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9695/p4243559.jpg[/IMG]
-
coś ty ja ją miałam dzisiaj na rękach i ze 3kg to max to jest takie 5 minut chodzące:( strasznie wystaszona sunieczka:( zdecydowanie w boksie jej lepiej niż na ulicy, nie radzi sobie ze strachem..on ją przerasta!! koniecznie trzeba dac ją do ludzi...szkoda,że u nas w biurze jest zajętę przez inną lokatorkę :cool3: bo by się ją tam dało:(
-
Ruda Tina w końcu pozna co to miłosc! Juz w nowym domku !!!
piechcia15 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
ale przecież ja nie powiedziałam że głupia,ani nic obraźliwego!! poprostu dziewczyna sobie nie radzi w schronisku i tyle:( to wszystko dobija się na jej psychice... A tak poza tym to strasznie kochana, przytulasna sunia o mega wielkim sercu no i...uroku oczywiście!! -
Ruda Tina w końcu pozna co to miłosc! Juz w nowym domku !!!
piechcia15 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
hehe a ja nawet wiem do kogo ona się tak cudnie uśmiechała :D :cool3::cool3: kurcze jest strasznie hmm...niepoukładana psychicznie,albo poprostu zagubiona. Posikała się z radości jak mnie zobaczyła, nie chciała wejść do boksu:-( zabierała się jak osiołek:( wskoczyła mi na kolana i błagała abym nie wychodziła, jakby umiała to by mnie przytrzymała...:( straszny widok :-( -
potwierdzam to co mówi modliszka ;/ pisał do mnie ten koles i powoływał sie na ogłoszenie naszego psiaka. Jak odpisałam łamanym angielskim :cool3: to napisałm mi całą litanię o co mu chodzi, ze szuka partnera (osła) do interesow,że chce inwestować w Polskę, tylko potrzebuje partnera z Polski a najlepiej jego konta;/ :-( no niestety gra sobiena uczuciach ale co zrobić:( najlepiej jakby to gdzies ogłosić aby ludzie mieli sie na baczności!! i nienabierali sie na to [CENTER][SIZE=7][COLOR=Red][U][B]TO JEST OSZUST!! [/B][/U][/COLOR][/SIZE][LEFT][SIZE=4][COLOR=Black]na życzenie może wysłać maila z jego bzdurami (pisac na PW jak coś)[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER]
-
allegro [URL="http://allegro.pl/item613073204_doberman_chart_owczarek_w_jednym_zagubiony_zak.html"]Zak[/URL] mam nadzieję,że miniaturka działa poprawnie a to Bumerang na łonie natury:) czy ktoś ma jego allegro czy też mogę zrobić??:) [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3331/1006569.jpg[/IMG][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7493/1006564.jpg[/IMG][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2580/1006560j.jpg[/IMG]
-
a to pan Zak:p fajny,przyjacielski psiak, ale chyba bardzo zestresowany albo sfrustrowany. Ciągle piszczy nie wiadomo na co, biega,skacze,kręci się w kółko,skacze na człowieka, taki mały owsik:) Podobno taki dzikus, a okazał się całkiem fajnym psiakiem, tylko do wychowania.też zrobię mu allegro:) [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7707/1006613.jpg[/IMG][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8833/1006607.jpg[/IMG] a tu wcinamy trawkę:) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8038/1006597.jpg[/IMG][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2274/1006594.jpg[/IMG] a to saba wylegująca się w słoneczku :) [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/5977/1006620.jpg[/IMG] a o to kochane wystraszone "maleństwo" też powinnyśmy się wziąć, bo jest strasznie wystraszona:( [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6312/1006619.jpg[/IMG] strasznie miły psiaczek [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8493/1006618.jpg[/IMG]
-
tak moi drodzy. Kudłacz pojechał dziś do domku, do Łodzi:) młodzi ludzie, znaleźli go na allegro,tylko że zadziałali na własną rękę:( no ale najważniejsze że domek wydaje się dobry i pełen miłości. Na wstępie dostał nową obróżkę i smyczkę:) A oto foto relacja z mojej dzisiejszej wizyty:) pan olbrzym Karlos:) wykastrowany przemiły psiunio:) tylko wydaje mu się,że jest małym psiakiem i skacze czasami,czego siny efekt mam na ręku:)zrobię mu allego [IMG]http://imgcash3.imageshack.us/Himg172/scaled.php?server=172&filename=1006591.jpg&xsize=640&ysize=480[/IMG][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9205/1006581.jpg[/IMG] a kuku:) [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4449/kopia1006573.jpg[/IMG][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8400/1006574.jpg[/IMG][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2213/1006585.jpg[/IMG]
-
Szpic miniaturka w schronisku!! Znalazł cudowny DOM!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
NO TO DAWAJ DO ROBOTY:) ja narazie mam sporo psiaków:) -
no faktycznie może trochę:0 tylko tamte są bardziej krępe, a on jest szczuplutki:) no i mordki nie ma białej:p
-
Szpic miniaturka w schronisku!! Znalazł cudowny DOM!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ogłaszam że psiak nazywa się od dziś Luis :) ale swoją droga to fajna ta mała:) fajnie razem wyglądają:p -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
tak na [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3028173&cid=170"]kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=366"]adopcjepsow.org[/URL] bo na aukcjezwierzal.pl nadal można dawać tylko rasowe psy:( dzwoniłam już do nich tyle razy aby to zmienili,obiecują ze jutro i dupa blada:(:angryy: -
Szpic miniaturka w schronisku!! Znalazł cudowny DOM!!
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
dziękuję w jego imieniu:)