-
Posts
8774 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bico
-
[quote name='mimiś']piekne allegro-bardzo "przemawiający" opis[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] -[/QUOTE] Widzę allegro:lol: Dziękujemy!:multi: Oby domek się znalazł.... Boże, żeby już ta cholerna woda zeszła i oby wał wytrzymał....:-(
-
[quote name='viola005']Bico, dziekuje za pomoc, juz odwiedzilam ten adres, ale musze sie wgryzc, to jest dla mnie czarna magia... ja jestem z dinozaurow, wiesz...[/QUOTE] powoli, spokojnie wgryziesz się w temat, jak każdy tutaj na początku:) będzie dobrze!:) najlepiej zobaczyć przykładowe gotowe bazarki, jak są zrobione, to też pomaga. Fajne fotoski Satyrka, cieszę się, że czuje się lepiej i żwawiej chodzi na spacerki:)
-
we wtorek będę ogłoszenia Kapsla zamówione na bazarku.
-
[quote name='Marinkaa']Macie 100% rację ... dlatego prosiłam panią Anetę o jak najszybsze podjecie decyzji, aby Kaji dłużej nie krzywdzić. Dlatego tak bardzo nie lubię dalekich adopcji, bo nie mam możliwości sprawdzenia tego osobiście i podjęcia natychmiastowej decyzji...kontakt telefoniczny jak widać nie jest dostateczny i nie zawsze możliwy.[/QUOTE] Tak Marinkaa! Pilnuj ich nawet z takiej odległości, bo ja im nie ufam, skoro telefonu nie odbierają:mad: I niech się decydują - albo pies zostaje i ma dobrze, jeździ się z nim na tresurę itp, albo trzeba szukać nowego ds i tyle:roll:
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
bico replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Czarodziejka']Domu nie, ale szambo..., tydzień nie prałam, z oczka wodnego wszystko się wylewa, drogi nieprzejezdne, błoto, rośliny gniją...Ziemia jest tak nasączona wodą, że chodzimy jak po gąbce. Ale nie ma co bardzo narzekać, inni stracili cały dobytek...:([/QUOTE] to i tak u Was przykra sytuacja:( no ale np. u nas w lubelskim to już istna masakra:(:( eeech... -
[quote name='lilo']Ta oferta wyglada niezle i przesylka gratis , mysle ze trzeba sie zastanowic nad tym czy isc na ilosc czy na jakosc przy okazji bo moze tansza karma typu chappi bylaby korzystniejsza pod wzgledem ilosci. Wiecej pyskow wykarmi ...[/QUOTE] Lilo - masz rację, ja też w tej obecnej sytuacji bym stawiała nie na jakość ale na ilość - lepiej żeby psy zjadły "gorszą" karmę niż miały by pozdychać z głodu - dla mnie to logiczne! Je jestem chętna do złożenia się z Tobą na tą karmę albo karmę inną jeśli też będzie dobra oferta.
-
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
bico replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
matko...to i u Was wielka woda?:( Mam nadzieję, że nie zalało Wam domu????? -
Kaszelek jest juz naszym Kochanym Aniołkiem...:(
bico replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
młody człowiek zazwyczaj nie jest zły, ma ideały, ale potem dorasta, a rzeczywistość i proza życia te ideały tłamsi...to moja nie tylko niedzielne wyznanie.... -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
bico replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Bico daj namiar, nas jest trochę w Lublinie, a Bursztyna nie można tak zostawić. Da kumpela jakąś zniżkę ?[/QUOTE] co do regulacji należności, ja się nie wypowiem, bo to jest sprawa między nią, a tym kto się na tresurę psa decyduje, ja się w to nie wtrącam, bo nie jestem stroną w sprawie. numer podam na pw. -
[quote name='Lulka']jak sie nie czyta to sie nie wie :razz:[/QUOTE] a ja np. czytam i to dokładnie, a też nie do końca wiedziałam....
-
[quote name='ewexoxo']bico powiem ci, ze zaczynam się poważnei zastanawiać... mieliśmy wziać psiaka z łodzi ze schronu, bo tam mamy kontakt z jedną fajną dziewczyną, ale skontaktuję się z Marinkaa. Kraków mamy bliżej niż Łódź, chociaż tam i tak będziemy bo robimy dla nich właśnie zbiórkę karmy :-)[/QUOTE] tak. zdecydowanie trzeba się dobrze zastanowić przed podjęciem decyzji o adopcji.
-
[quote name='BUDRYSEK'] w domu mają 2 psy z goldenem ok ale york nie miał szans jak tylko przez nieuwagę Marley go dopadł był maltretowany,podduszany bestia mała![/QUOTE] nasza sąsiadka też ma yorka, wychodzi pieseczek do ogródka. Kiedyś nam powiedziała, że się boi, bo się dzikie koty na yorka "czają i boi się, że go uduszą" - wtedy myślalam, że jest trochę...przewrażliwiona:evil_lol: [B]no ale jak Marley dogaduje się z kocicami???[/B]
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
bico replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Bambo już u Murki bezpieczny:multi: Na punka ostrzyżony:D:evil_lol: koniecznie trzeba tą ranę po kastracji obejrzeć, ale wiem, że Murka o to dobrze zadba:) niech się mały po schronie odstresuje, pokaże z jak najlepszej strony i do domku marsz:cool3: -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
bico replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Ale ze tez tacy ludzie w ogle nie zdaja sobie sprawy ile pracy, stresow kosztuja nas te ich zachcianki (o zwierzakach to nawet nie wspominam)...przeciez przy jednej adopcji pracuje cala masa ludzi, poswieca swoj czas, pieniadze, wklada cale serducho, na glowie czlowiek czasem staje zeby psa gdzies zawiezc, dograc wszystko, zalatwic itd...a oni nagle "nie dziekuje juz nie chce"...strasznie mnie to wkurza ale co poradzic.[/QUOTE] Racja. Takie [B]aktywne [/B]szukanie ds dla psa, a potem kombinowanie jak go tam dostarczyć, plus dać sobie radę w pracy i domu to na serio ogromny wysiłek kilku osób i mało kto zdaje sobie z niego sprawę czy docenia to:shake: -
[quote name='Karilka']Czy on zjadłby mi koteczkę? Bo dobermana, rozumiem, ze nie? ;)[/QUOTE] w temacie co i kogo by zjadł, na pewno Budrysek o bardziej ludzkiej porze da nam znać:)
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
bico replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Ja tez wole ludzi ktorzy podchodza do tematu na spokojnie i od razu mowia ze nie sa pewni i ze wola poczekac i dowiedziec sie wiecej o psiaku. Bo jak ktos mi pisze nie wiedzac totalnie nic o psie ze go na 100% bierze to zapala mi sie takie czerwone swiatelko...zbyt nakreconych, niecierpliwych, zbyt mocno rozentuzjazmowanych skreslam prawie od razu:diabloti:[/QUOTE] u mnie to samo podejście:evil_lol: najpierw chcą psa szybko, szybko, a potem oddają jeszcze szybciej:mad: unikamy takich ludzi:shake: -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
bico replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']jak się ta powódź skończy to dogomania pęknie w szwach z nadmiaru zagubionych, porzuconych, rannych, chorych bezdomnych zwierząt :([/QUOTE] o matko...tak będzie:( już teraz tak jest, zaczyna się psie i kocie nieszczęście po powodziowe:( ludzie często mieli na ewakuację kilka dni, ale zostali...ja bym choć zwierzaki wywiozła, jeśli sama bym się zdecydowała zostać...co innego nagła fala, przerwania wałów, a co innego przybór wody przez 3 dni - przecież wiadomo, że to się skończy źle, ale jest czas żeby i zwierzęta zabezpieczyć i "dobra"...no ale to Polska....:( -
[quote name='zuzlikowa']?????????????[/QUOTE] zuzliku, ja też nie zupełnie rozumiem o co chodzi z nowym miejscem i kojcami, ale to raczej jest związane z tą nadwiślańską ewakuacją okolic Wawy...asiaf1 nad Wisłą chyba gdzieś niedaleko mieszka...dobrze rozumiem to wszystko?:oops:
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
bico replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek'] Drugi domek siedzi w psim swiatku, zdaje sobie sprawe z formalnosci, popiera takie zasady. Nie mowia ze go adoptuja, czekaja na dokladniejsze informacje o zachowaniu psiaka.[/QUOTE] słuszne podejście mają Ci ludzie....i może się uda...poczekamy...;) -
[quote name='zuzlikowa'][B]Pomóżcie ogłaszać Negro ...Czarnego Luda...[/B]NIECH JUŻ IDZIE DO SWOJEGO DOMU!!!...niech zrobi miejsce następnemu gigancikowi z Dobrocina...Leosiowi Wodzowi Wielkiej Głowie...POMÓŻCIE OGŁASZAĆ! [/QUOTE] Roma, musi być więcej lepszej jakości fot...na trawce, na słoneczku, wiesz jak jest...Da się skombinować takie fotosy?
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
bico replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że udało się Bambuszka wyciągnąć ze schronu!:multi::multi::multi: Ciekawe jak wygląda ostrzyżony?:cool3: No i nawet perspektywa domku się pojawiła:lol::multi: Energy, ja potwierdzam raz jeszcze, bo tam jakieś zamieszanko małe było - wpłaciłam 60 zł na konto Piranii na Bambo:) -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
bico replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Pani z Krakowa interesuje się Lady.Ma do mnie zadzwonić.Niecierpliwie czekam.[/QUOTE] ale napięcie!:mdleje: niech się uda tym razem!:thumbs::thumbs::thumbs: