Jump to content
Dogomania

bico

Members
  • Posts

    8774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bico

  1. [quote name='fiorsteinbock']Zapytam dzisiaj w schronie o kastracje, a zaraz biore sie za ogloszenia i niech biegnie szybko do nowego domu. Dzieki dziewczyny za przybycie. Moze w ogloszeniach pisac, ze wykastrowany - wyeliminuje sie od razu pewna grupe zainteresowanych?[/QUOTE] dziewczyno - kooooniecznie zapytaj o kastracje i naciskaj na jak najszybsze wykonanie jej, jeśli pies jest zdrowy, bo to psinka w typie labka i zaraz się psełduchy zlecą:mad: a w ogłoszeniach też pisz, że jest wykastrowany, to sobie oszczędzisz debili przy aparacie:evil_lol:
  2. ale Pani ma chyba się do Buska za pewien czas przeprowadzić?:roll: kiedy jest wizyta?
  3. Kogel, nie zapominam o Tobie, mowy nie ma, ale mam niestety opóźnienie ze wszystkim:(
  4. Witaj Kuba! Fajnie Cię widzieć i kociczkę także:lol: Jak będzie słoneczko, to pogrzej się troszkę:cool3:
  5. Moim zdaniem to ktoś go wywalił z auta lub zostawił w lesie, bo widać, że jest już dość chudy... foty fajne i robione w dobry sposób, Basiaa jeszcze trochę tych fot mu popykaj. Zuzlik mi pisała, że zrobi mu allegro, dlatego więcej fot musi być:cool3: ja stawiam wyróżnienie allegro - 14 zł. Spróbuję go ogłosić u prasie lokalnej, to może trochę trwać ale się postaram. Ale do tego czasu warto z nim pójść do weta, musimy wiedzieć czy jest zdrowy i ile ma lat - takie info są ważne dla aoptujących:roll: no i kastracja...to ważne... Zrzucimy się na weta, coś się wykombinuje. Co on je? nie wybrzydza? zobaczę jutro jakie są karmy na allegro to może coś podeślę dla Barego;) Basiaa, nie mogę wstawić fotek Twojej zaginionej Gracji, bo nie umiem wyodrębnić jej foty z pliku worda:oops::-( szkoda, że mi samej foty nie podesłałaś:evil_lol: prześlę tą fotę w wordzie do majqa - może ona na pomoże:evil_lol: tak czy siak wstawimy foty Twojej Gracji nie martw się;)
  6. od razu Marley stal mi się bliski, bo jest taki...zawadiaka i zabijaka:evil_lol: ale mam upodobania:crazyeye::D:D ale to chyba mi się porobiło po moim jamniku:cool3: który myśli, że jest amstaffem albo kaukazem:evil_lol: niby niskopodłogowy oblatywacz ale nie daj Boże mu wejść w paradę:evil_lol::D zuzliku...kocica nasza ma w nosie co my od niej chcemy i o niej myślimy...:evil_lol: dom traktuje jak hotel...:crazyeye:po ciężkich łowach przychodzi tylko na spanie, dojedzenie i...ostrzenie pazurów o fotel, kanapę i korkową wykładzinę na ścianie:mad: a to, że jej kupiłam piękne dwa duże drapaki też zgadnij gdzie ma??:razz:
  7. [quote name='zuzlikowa'].pani bardzo zaczęła wydziwiać nad uroda Belluni...nic więcej nie piszę,bo nie chcę wzniecać płonnych nadziei(ani w sobie,ani w Was).[/QUOTE] ja zawału zaraz dostanę, bo nie wiem czy w tym przypadku "wydziwiać" - to źle czy dobrze:crazyeye: ale liczę, że to "wydziwianie" zaliczono jako pozytyw:evil_lol: giselle - foty są fajne, bo widać jak się Bellunia na nich cieszy, że wyszła na dworek, nie siedzi w "celi" i jest z nią człowiek, którą ją tuli:lol: Dobrze, że ta Pani jest na tyle trzeźwo myśląca, że wie, iż utrzymanie takiego psiaka jednak sporo kosztuje, a jak zachoruje taki wielkopies to już w ogóle...ale "niezamożność" to nie jest dla mnie powód by domek skreślać, tak czy siak domek sprawdzić trzeba porządnie:cool3: To dziewczyny jadą we dwie domek sprawdzić?:cool3: W kupie siła:multi: A i my spokojniejsze będziemy:lol: Kciuki w górę!:happy1: Bellunia jest po sterylce?:oops: Bo o ile pamiętam tak....
  8. [quote name='kizimizi'][B]myśle ze na początek Pani powinna pojechać z dzieckiem i "poznać" sie z Negrem. Zobaczymy jak na siebie zareagują. jak sie "poczują". I koniecznie zaaranżować taka sytuację, która stresuje psa żeby zobaczyć jak sie i on i oni zachowają. Oczywiście pod okiem opiekuna -chyba Arniego.[/B] [/QUOTE] [B]Podzielam powyższą opinię - jest szansa na ds dla Negro i musimy zrobić wszystko by właściwie ocenić czy to będzie dobry domek czy nie, ale takiej okazji zmarnować nie możemy:cool3:[/B] I ja także trzymam kciukasy za naszego fafluniastego Czarnego Luda i za jego potencjalny domek:thumbs::thumbs: Roma, Kochana, pomogę Negro poogłaszać, wrzucę do lokalnej gazety ale czekam na nowe foty jak na zbawienie:roll: i w razie co, kupię mu pakiet ogłoszeń na bazarku ale foty, foty:oops: Konto sprawdzałam - nie ma nowych wpłat. Czekam na konto hotelikowe do przelewu do Obornik:evil_lol:
  9. [quote name='EVA2406']Ja też nie jestem, ale mam nadzieję, że Cioteczka Zuzlikowa przekaże nam informacje i foty, oczywiście też ;)[/QUOTE] hehe...i ja też od razu widziałam i sobie postanowiłam, że jak się tu info nie doczekam, to mi zuzlik da znać:evil_lol::evil_lol::D
  10. błysk sierści i jej aksamit i już jestem:loveu::multi: boziu, jaki śliczny!:loveu: pysio to widzę jak u labcia mojego...gdy był smarkiem:loveu: i chyba coś z wyżełka też tu widzę:cool3: tak czy siak, jestem i już mnie się nie pozbędziecie stąd:evil_lol::D
  11. Basiaa, trzeba koniecznie fotki tego psiaka porobić i to takie z "pozycji psa", wprost na jego mordkę, a nie z góry, najlepiej na trawce porobione. Jak by co, też mogę je tu wstawić, tylko je podeślij na [email][email protected][/email] jestem...ale co ja mogę...kroplę w morzu:(
  12. fajne fotki, malutka jest słodka:) jak zuzlik zobaczy, to się ucieszy:) Kto jedzie na wizytę? Jest jakąś ciotka chętna???
  13. [quote name='Malwi']no to BICO - zapraszamy na bernardynie :D[/QUOTE] dzięki, poczekam tutaj.... Interesują mnie ogólnie psy w potrzebie, a nie konkretna rasa...nie mam czasu i już nie wyrobię, żeby się kolejno logować na bernardyny, jamniki, pudle, niufki, colie, owczarki itp, itp, itp....
  14. pomożemy Ci szukać domu dl;a tego psa - tylko musimy wiedzieć, że może zostać u Ciebie na razie, bo szukanie domu trochę trwa... Na razie chyba musi obejrzeć go wet, proponuję badania krwi mu zrobić. on nie może wrócić na tą trasę, zginie tam:(
  15. eeech Gorbisiu, dobrze, że zdrowiejesz:lol: choć nie dziwota, że po tych przejściach nie ufasz ludziom...:shake: [B]Budrysku, EVA, zuzliku - zobaczcie - 3 kocie noworodki w stanie krytycznym ledwo uratowane z powodzi:-( ich mamusia nie przeżyła, pewnie ratowała swoje dzieci:placz: ja już nie mogę:-( nie ma na razie ich zdjęć, ale sam opis jest dramatyczny:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186313-Topi%C4%85ce-si%C4%99-male%C5%84stwa-uratowane-w-ostatniej-chwili[/url][/B]
  16. a ja znów swoje - apeluję o więcej fotek Belli bez krat, na zewnątrz, na trawce...ja wiem, że to trudne, czasu mało, ale dobre fotki, to już na prawdę dużo w drodze psa do domu...
  17. No dobra! Uwaga! Wrzucam obiecane foto naszej miss:cool3: Kocica Łatka - oto ona - 5 kg:cool3: zabijaka, tępicielka gryzoni i ptaszków...niestety:oops::roll: No comment....czyli - "Mów mi Perełko!":evil_lol::D albo - "Nie przynudzaj i spadaj!":evil_lol: [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/2010/obraz042q.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8277/1000844q.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9841/1000907t.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8259/1000824k.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5018/obraz049b.jpg[/IMG]
  18. zobaczymy jak się Fuflunek dogada z pozostałymi dwoma psami w rodzinie...oby było dobrze. szkoda, że Agata. prosiła o zalogowanie tylko na "bernardynie"...ja tam zalogowane nie jestem...tu jak widać tak...włożyłam także trochę wysiłku w szukanie dla Fafluna domu....no ale dzięki...
  19. i tak tej p.Anecie nie wierzę i jej nie ufam:(
  20. Dojku Muzzy - ale Ty to masz fantastyczne zdolności do zabawnych opisów!:D:D:D jak zwykle jestem pod wrażeniem:thumbs:
  21. to fajnie, że się nic nie stało. [B]Jak Marley do kocic?????[/B]
  22. ale może zdradź coś więcej o tej Pani - jakie ma domowe warunki? jak reszta rodziny reaguje na nowego domownika? no i jak się Faflun dogaduje z innymi psami? Będzie mieszkał na dworze czy w domu? oby dobrze się wszystko ułożyło i nie była ta zbyt szybka decyzja...
×
×
  • Create New...