-
Posts
8774 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bico
-
[quote name='viola005']Jezu, naprawde? Jak to mozliwe, ze odrzucono? Moze nie bylo innych darczyncow i nie dalo sie ruszyc sprawy z posad? Mam jeszcze prosbe. Czy ktos moglby mi wyjasnic, jak wysyla sie rzeczy na bazarki? Wysyla sie poczta organizujacemu bazarek na internecie? Potrzebuje ogolnego elementarza bazarkowego, moze bym cos mogla zrobic w tym kierunku, z gory dziekuje. "Odrzucono" w sensie nie uwzględniono przy wpisywaniu deklaracji, po prostu niechcący pominięto, ale już to zostało naprawione i deklaracja Awit - 5 zł jest zapisana - dziękujemy!:) A tu podrzucam linka do działu bazarkowego tego forum - tam są przykłady aktualnych bazarków i zasady ich prowadzenia: http://www.dogomania.pl/forums/99-Bazarek
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
bico replied to Tola's topic in Już w nowym domu
pi***** babsztyle!!!!:angryy::placz::placz: moja koleżanka szkoli psy, mogę dać namiar na pw, ale tylko w Lublinie:roll: -
Tricolorka Roxi - ślicznotka czeka na dom...Żywiec
bico replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='zuzlikowa']Aż się prosi o głaskanie...ręka sama się rwie!!![/QUOTE] jak tak łepek ociera i podrzuca rękę do głaskania...super uczucie...no i mruczenie pewnie też jest:loveu::loveu::loveu: -
skąd takie ceny kocich leków?:( chyba psie leki są tańsze?
-
12 kg!!!!:crazyeye: o ja cie nie mogę!:crazyeye: oby Marley szybko domek znalazł:lol: oby go ktoś wypatrzył.... wstawię, wstawię foty, ale CD muszę przeszukać...i małe kociaki naszej kocicy wrzucę...znalazłam ferajnę w śmietniku i od tego się zaczęło, że jest kot:evil_lol: koguta musi obfocić TZ - bo u niego stacjonują i kurak i kot...TZ został wkręcony mimo woli w moje "świrowanie" ze zwierzakami:D:D:evil_lol: a u mnie dwa psy...:cool3:
-
[quote name='EVA2406']Karma specjalistyczna kocia jest bardzo droga, za opakowanie 3,5 kg płacę ponad 100 zł[/QUOTE] Jezu!:crazyeye: Padłam...:mdleje::mdleje: Ilość kg i cena za nie mnie powaliła:-( mam już prawie obfocone i wymierzone ciuchy na bazar - planuje go zrobić dla Budryskowych podopiecznych...ale to i tak kropla w morzu:placz:
-
[quote name='zuzlikowa']...to się przejedzie! [/QUOTE] jak na koniu na rodeo!:D:D:evil_lol: poszukam fot naszej Łaty kocicy, wstawię tu i zobaczycie spaślaczka:evil_lol:
-
Tricolorka Roxi - ślicznotka czeka na dom...Żywiec
bico replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
nie dziwota, że takie cudo ma mieć już domek:lol: pięęękna kocica! cudo!:loveu: -
[quote name='zuzlikowa']Spokojnej nocy...nich Ci sie śnią łowy...ale tylko śnią![/QUOTE] zuzliku, a jak Marley śni o łowach na...bernardyna albo...doga???:crazyeye::evil_lol::D:D:D
-
[quote name='zuzlikowa']Tak Madziu...wystawiam na moim koncie bernardyn_net... Marley niestety nie z powodu znudzenia się,lecz z powodu rozpoczęcia polowania na domowego psiurkę...mniejszego od naszego chłopaka, zagrożony uśpieniem był!I dlatego wyraźnie napisane jest,że do dzieciów- i owszem, do psów i owszem,ale giga psów...a do domku,który zrobi wszystko by drania w chałupce utrzymać...miejmy nadzieję,że nie jest tak zdeterminowany jak Twoja koteńka! [B]Madziu,to mogę od razu wyróżniać?[/B][/QUOTE] Matko Boska! Kot psożerca!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: trochę w szoku jestem jego śmiałymi zamiarami zaskoczona:roll::evil_lol: wysoko mierzy:D Dobrze, że nasza kocica nie poluje na psy:cool3: wzorem tego Wielkiego Łowcy...ona się tylko ogranicza do rozjuszania psa sąsiadów, przechadzając się mu tuż przed nosem...z drugiej strony płotu oczywiście:evil_lol::evil_lol::D ale za to ma spółkę z kogutem i razem gonią z podwórka obce koty - czyli jest i kogut i kot stróżujący:cool3::evil_lol::D kogut wypadł z transportu jakiegoś, uciekł może, zgarnięty z ulicy, uratowany, ma dożywocie, jedyny drób na podwórku:cool3: [B]Roma, wyróżniaj od razu, wiesz, że jak powiedziałam, tak zrobię:cool3: pewnie przelew i tak dojdzie w pon.[/B]
-
Kaszelek jest juz naszym Kochanym Aniołkiem...:(
bico replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze...ja to zawsze zazdroszczę tej wiary, że ludzie nie są tacy źli...ja już kompletnie w to nie wierzę...a kiedyś też przecież w to wierzyłam...teraz już nie...:-(:-(:-( -
[quote name='Marinkaa'] [SIZE=4][B]Kontakt do mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][B] 694-585-001[/B][/SIZE] [/QUOTE] w pierwszym poście były podane namiary Marinkaa, wiec podrzucam tu jeszcze raz.
-
[quote name='ewexoxo']czytałąm wątek kajki. może nie mam niewiadomo jakiego doświadczenia z psami, ale udaje mi sie z powodzeniem uczyc upartego i dominującego charakterem labka. i moim zdaniem to nie jest problem z psem tylko z ludzmi. i przyznam szczerze ze chetnie bym wziela taka psine.[/QUOTE] też mam labka, na szczęście nie jest uparty;) jeśli jsteś zainteresowana adopcją suni, to musisz się kontaktować z Marinkaa - jeśli jej numeru tel nie ma w poście nr 1, to mogę Ci go podać na pw. Marinkaa musi ustalić z obecnym domem Kaji, czy sunia tam zostanie czy nie. Warunkiem adopcji psiaka jest oczywiście wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej i w przypadku suczek - sterylizacja.
-
jaki jest koszt tej specjalistycznej karmy dla tej kici???
-
te 12 zł zuzliku, to na Twoje konto przesłać?:cool3: czemu ten kot miał być uśpiony? bo się znudził? czy zbytnio polował? nasza Łata(5 ka:evil_lol:) teraz jest w amoku łowów...:roll: ptaszki na wiosnę masowo przetrzebiła:oops::-( ale nie da się jej w domu utrzymać żadną siłą...dwie obroże z dzwonkiem od razu rozwaliła pazurami:-o faktycznie 7 kg to imponujący kocur:loveu:
-
Kaszelek jest juz naszym Kochanym Aniołkiem...:(
bico replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaglądam do Kaszelka...:-( oby dzieci tych, którzy wywalili go na stare lata chorego na mróz, z nimi zrobiły to samo:mad: -
[quote name='Rustie']Pływają tylko strażacy na amfibiach, teraz popłynie z nimi wolontariuszka, nie wiadomo czy zgodzą sie zabrać zwierzęta na poklad. Wyławiane psy i koty są wywożone na 2 "wyspy", czyli kawałki suchego gruntu otoczone głeboką wodą. Strażacy zawożą im tam jedzenie które znika w zastraszajacym tempie. Choć tyle, bo na razie wolontariusze mają związane ręce :( ja się tak głupio zapytam:oops: bo na prawdę nie znam się na tych procedurach strażacko-ewakuacyjnych:oops: - ale skoro już ludzie zostali ewakuowani, a strażacy pływają amfibiami, pilnują dobytku, dowożą sprzęt, jedzenie, wodę, to czemu tak "przy okazji" nie mogą zabrać tych zwierzaków, które znajdują po drodze, na stały ląd, tylko je wożą na te wyspy??? Nawet nie marzę, żeby po zwierzaki pływali specjalnie, tylko mogli by zbierać to co jest, przy okazji i oddawać potem w ręce wolontariuszy - czy da się to ze strażakami ustalić???:oops:
-
[quote name='zuzlikowa']Jolu...jeśli masz fotki Kapselka zebrane...prześlij mi je...zrobię mu znowu allegro od nowa! To,które robiłam zniknęło jak musiałam naprawiać laptopa(wszystko mi wymazało!) Mój mail [URL="http://www.dogomania.pl/[email protected]"][email protected][/URL] Edit...doczytałam dokładnie...[B]bico,wyślij fotki do mnie jeśli jola nie może zrobić allegro,to zrobię![/B] Wybaczcie,że jeszcze mi się wszystko myli...jeszcze moment,to potrwa...ale jeśli trzeba zrobię allegro Kapslowi.[/QUOTE] Roma, ja mam wszystkie foty Kapsla na kompie, bo przeszukiwałam wątek, tylko w niektórych trzeba zmniejszyć bądź zwiększyć ich wymiary. Ale Ty już się nie kłopocz:) Jola się zaoferowała, że zrobi allegro Kapselkowi, więc wyślę jej te fotki. Dziękujemy!:lol:
-
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Przypomnę się tylko. Czy łódka (z silnikiem) z Kietrza Wam się może przydać? Jest do pożyczenia. Tylko, że to kawałek do Tarnobrzegu. Luzia&Funia - ja też przypominam ten post - łódka z silnikiem do wypożyczenia w Kietrzu - może warto coś zdecydować i podjąć jakieś kroki w tym właśnie kierunku??? Zawsze łódź z silnikiem to nie to samo co dmuchany wiosłowy ponton.... patrzę na trasę...z Kietrza do Tarnobrzegu - 320 km, z Kietrza do Sandomierza - 326 km, z Kietrza do Krakowa - 169 km... Może w tej trasie do Krakowa jest jakaś szansa przerzucić tam ten ponton i z Krakowa do Sandomierza lub Tarnobrzegu??? Po drodze z Kietrza do Krakowa są jeszcze Gliwice, Ruda Śląska, Jaworzno, Mysłowice, Katowice - może stamtąd ktoś pomoże w podrzuceniu łodzi z Kietrza do Krakowa??? http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF8&q=kietrz&fb=1&gl=pl&ei=4cX3S_6sDdC7jAfnoaXNDw&ved=0CBQQpQY&hl=pl&view=map&geocode=FTIp_AIdorgSAQ&split=0&sll=50.080490,18.012250&sspn=0.039180,0.090920&iwloc=A&sa=X
-
[quote name='zuzlikowa']Znam wątek Gucia...ale nie ryzykowałabym teraz podsyłania teraz do tego domku żadnego dużego psa...psa całkowicie odmiennego niż posokowiec...i nie przy motywacji-pies dla dziecka,bo płacze...Pani wyraźnie nie interesował Faflun, nie interesował inny pies,tylko by dziecko przestało płakać i odczuwać stratę po ich posokowcu...myślę,ze ten dom musi przeżyć żal, stratę,a dopiero potem zaopiekować się być może psiakiem potrzebującym wsparcia.A nie jestem pewna,czy wtedy nie będzie ich interesować kupienie następnego rasowego...[B]Po rozmowie z Panią,zdecydowanie uważam,ze to dziś nie dom dla psa w potrzebie.[/B][/QUOTE] słusznie postąpiłaś - pies, zwłaszcza po przejściach, to nie pluszak do zabawy ani substytut czegoś niesprecyzowanego.
-
[quote name='zuzlikowa']Skończyło się allegro Fafluna...jak myślicie wystawiać ponownie,czy zaczekamy do poniedziałku i jeśli nie wyjaśni się pozytywnie sytuacja z panią z Olsztyna...wystawiać ponownie? Jak myślicie? Agata...czekamy na info o spotkaniu...oby doszło do skutku i nic nie stanęło na przeszkodzie...Trzymam kciuki!![/QUOTE] Zaczekajmy do poniedziałku. Zwłaszcza, że ma być to spotkanie z Panią z Olsztyna - dajcie znać jak już będzie coś wiadomo:)
-
[quote name='jola_li']Cz mogłabym gdzieś obejrzeć allegro Kapselka?[/QUOTE] allegro robiłaś dla Kapselka Ty i zuzlikowa - obu allegro nie można obejrzeć, bo przeniesiono je już do archiwum:( jeśli chodzi o foty Kapsla - fajne są na str. 26 tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/143870-Kapsel-z-rozerwanym-brzuchem-nie-mo%C5%BCe-wr%C3%B3ci%C4%87-nad-Wis%C5%82%C4%99.Zbieramy-na-hotel./page26[/url] podaj mi proszę maila na pw, to inne foty Ci wyśle, bo mam je zapisane u siebie na kompie, ale stron wątku już nie pamiętam.