-
Posts
2418 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola la
-
przepraszam za offa cioteczki pomozcie...porozsylajcie dalej albo cio.DOmek dla psiaka jest a pieniazkow na transport brak i kierowcy brak a pies ledwo sie trzyma w schronie i jest zdominowany totalnie przez reszte....moze sie to skonczyc najgorszym:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/smutas-psiak-w-typie-collie-bardzo-prosi-o-pomoc-zamosc-173286/index3.html[/url]
-
ciotki no jak to mowia glupi ma szczescie totez dali moje ogloszenia:oops: a psiaki skorzystaja;) Mialam kilka telefonow i wybralam mysle najlepszy domek: Panstwo w srednim wieku,dom z duzym ogrodem.8letni collie.Mieszka i spi z nimi rzecz jasna.tez przybleda. Sa z Jaworzna blizutko odemnie. Recze za rodzinke.DOloza do transportu. Moga poczekac na smutaska ile trzeba to co zmiana tytulu watku i zbieramy kase na paliwo? ja daje 50zl ;) zaraz porozsylam watek
-
WIec tak Rambusiowi sie udalo i jest w metrze. W sprawie Ramba mialam jeden sensowny telefon i Pani ma dac znac czy napewno go wezmie.no pozatyym trzeba wizyte przeprowadzic bo jest z Warszawy.Moze jeszcze ktos zadzwoni. Olu a czy on jest ,ze tak powiem"na wydaniu"?nie wiem jak to jest z psiakami z CK.kto decyduje ze moze jechac do nowego domu
-
3 kg starość w schronisku... juz w nowym domku :)
Ola la replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Cioteczki a macie moze na oku jakas wyjatkowa bide ze schroniska?wielkosci malej-sredniej?moze jakas skorzyst ana ogloszeniu maluszka psiama fjanie ,ze jestes na watku:loveu: -
3 kg starość w schronisku... juz w nowym domku :)
Ola la replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Mam numer do Iwony. PW na Twojej skrzynce, Ola la.[/QUOTE] dzieki ci Jaszo:loveu: iwona nie wie czy maluszek jest jeszcze w schronie.NIe bardzo sie teraz orientuje.Dala mi numer do Brysio ale jeszcze mi nie odpisala.Napisalam do dwoch ciotteczekw sprawie wizyty. Mysle,ze gdyby maluszek juz mial dom to mozna innego psiaka podsunac. -
[B][SIZE="3"][COLOR="Red"]Ciotki czy jmozemy zaczac jakas zbiorke na paliwo dla SMutaska? mialam znowu elefon z warszawy.Fajne malzenstwo. tylko potrzeba pomocy w transporcie. moze zmienimy tytul watku na cos w stylu "mam dom ale nie mam na benzyne-czy umre w schronisku?" no nie wiem a i czy on jeszcze jest na 100%w schronie?jakby to sprawdzic?[/COLOR][/SIZE][/B]
-
3 kg starość w schronisku... juz w nowym domku :)
Ola la replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR="Red"][SIZE="3"]Ciotki nasz Maluszek ukazal sie dzisiaj w Metrze!mam chetny na niego domek.Pan jest z Chorzowa.Najchetniej juz by go bral. Trzeba by zrobic wizyte czy jak?Wydaje sie bardzo konkretny. Co robic? Ma ktos numer do iwony ????[/SIZE][/COLOR][/B] -
Alan - owczarkowaty szczeniak spod TIRa - już w nowym domu !
Ola la replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Super ,ze Alaniątko ma dom:loveu: Juz zmieniam tytul wątku(na szczescie bardzo krotkiego ) ;) -
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
Ola la replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uwielbiam Nukowe/AMidowe relacje:loveu: a z Rudim wymiataja widze(hihi a tytul filmiku bomba:) ) CZyli z tego co piszesz Nuka/AMidajest bardzo "poukladanym "psiakiem o niezwichrowanej psychice;) super:) a z ta margaryna to nie wiem o co jej chodzilo:evil_lol:Moze chciala ciasto wam w podziece upiec?;) -
3 kg starość w schronisku... juz w nowym domku :)
Ola la replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Jaszo witaj:multi::multi::multi: super jak zrobisz mu pare ogloszen:-Dtaka malizna bidna z niego...w sam raz dla jakiejs starszej osoby czy cos -
[quote name='Laima']O! Ohoho :lol: ! A ten gliwicki staruszek strasznie biedny. :( Ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE] jakies chyba ma.Ja mu robie cafeanimale.A watek jego martwy z leksza....:-(
-
Super ,że szykuje sie domek dla Babetki!:loveu: ciotki a gdyby byl jeszcze jakis chetny domek na nia to mozecie wziac wzglad na tego malucha?: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/3-kg-starosc-w-schronisku-171608/[/url] wazy tylko trzy kilo.tez bardzo nakolankowy psiak jak Babetka....z tym ze starszy.nie wiadomo czy przezyje zime
-
co za wiesci!!!!!!!:multi: wszystkiego dobrego Lilutce i domkowi:loveu:
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
Ola la replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hmmm narazie jest skrony tekst do ogloszen.Nie wiem co by tu jeszcze dodac? ciekawe co dzisiaj cwaniara wykombinowala:lol: -
3 kg starość w schronisku... juz w nowym domku :)
Ola la replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
ale bidoczek....oby zdazyl znalezc domek przed zima:-( zrobilam mu cafeanimala: [url=http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Maluszek-staruszek-czy-przetrwa-zime,27858]Maluszek - staruszek ...czy przetrwa zime ? (27858) - Zwierzaki - Zwierzaki na CafeAnimal.pl[/url] -
ZŁoty,kokolino 7 MiesiĘczny Psiak MA DOM !! :)
Ola la replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
Sliczny Koko:loveu: ale smutny sie wydaje na dwoch zdjeciach....::(