-
Posts
2418 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola la
-
ja sklecilam taki tekst: Czaruś- przesympatyczny i kochany -w schronisku jest przeganiany i gryziony przez inne psy!Raz został powaznie pogryziony(zdjęcie) przez psy. Miał ogromną ranę na szyi i parę mniejszych. Był bardzo wycieńczony i słaby. Inne psiaki nie zmieniły stosunku do niego i wciąż jest podgryzany i przeganiany Nie jest on zaczepny ani agresywny ! Jest super łagodnym psem.Idealnym do domu z innymi zwierzętami i dziećmi.Ma okolo 3 lat.Jest maleńki(jak pinczer miniaturowy). Błagamy o dom dla niego. Każdy przezyty dzień jest dla niego jak wygrany los na loterii! Nie ma dnia by Czaruś nie był podgryzany. Dając Czarusiowi dom ratujesz mu życie. Możliwa pomoc w transporcie na terenie całego kraju ile wazy niestety nie wiem zrobilabym allegro ale nie wyswietlaja mi sie kategrie jak chce dodac przedmiot".nie wiem o co chodzi najlepsze yloby wyroznione.... Przydalby sie sponsor
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Ola la replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Wczoraj do nowego super domku w Warszawie pojechal Rosomak : [IMG]http://guli.it.pl/~ihabe/bezdomne_pl_gliwice/content/bin/images/large/IMG_2547.jpg[/IMG] Dziekuje jeszcze raz ihabe za transport :loveu: -
[quote name='kizimizi']Balbinko pomozemy Ci tylko najpierw wyhotelujemy i wyadoptujemy twoją koleżank. Pozniej bierzemy sie za Ciebie babinko. Czy ty Siekowa mozesz polecic dt domowe dla takich starszych psiaków?[/QUOTE] no to trzymam kciuki.Tymczas to byloby najlepsze rozwiazanie :-D
-
do uslug;)musi sie Babince udac:)
-
Felek - po wypadku, odnaleziony przez właścicieli!!!!
Ola la replied to majuska's topic in Już w nowym domu
nio pewnie.Choc czasem zdarzaja sie anioly szukajace dla siebie najbiedniejszego psiaka w potrzebie ;) -
Felek - po wypadku, odnaleziony przez właścicieli!!!!
Ola la replied to majuska's topic in Już w nowym domu
nio pewnie.Choc czasem zdarzaja sie anioly szukajace dla siebie najbiedniejszego psiaka w potrzebie ;) -
Felek - po wypadku, odnaleziony przez właścicieli!!!!
Ola la replied to majuska's topic in Już w nowym domu
to trzymam kciuki za łapinke;)jest slicznym psem wiec napewno bedzie odzew:-D Bede zagladac;) -
Felek - po wypadku, odnaleziony przez właścicieli!!!!
Ola la replied to majuska's topic in Już w nowym domu
o matko jaki boroczek ;( on przebywa w budzie?rany...:( jest do adopcji czy nie jeszcze(łapka).Zrobic mu cafeanimala?moze podac dwa numery telefonu? ten z pierwszego postu i jeszcze jakis na wszelki wypadek? -
Kciuki zaciśniete;)
-
Zagladam do Balbinki i cafeanimala odnawiam....eh
-
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
Ola la replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jejku jak dobrze,ze bursztynek juz bezpieczny:) -
ok to zrobie tylko prosze napisz mi króciotki tekst do ogloszenia. ;) tzn. który to chłopiec ,który dziewczynka,czy są zaszczepione ,cosik o charakterkach i tyle[img]http://www.pic4ever.com/images/crazy.gif[/img] [img]http://www.pic4ever.com/images/1304.gif[/img]
-
ahoj!:) wiku a moze by tak porobic im ogloszenia ? ja moge cafeanimala zrobic.[img]http://www.pic4ever.com/images/stoneage.gif[/img]