Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. [url]http://www.pajeczyna.pl[/url] [URL="http://www.alegratka.pl/"]http://www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.trojmiasto.pl/"]http://www.ogloszenia.trojmiasto.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]http://www.cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]http://www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]http://www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"]http://www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]http://www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]http://www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.aukcjezwierzat.pl/"]http://www.aukcjezwierzat.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]http://www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]http://www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.nowe-ogloszenia.hiperogloszenia.pl/"]http://www.nowe-ogloszenia.hiperogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl/"]http://www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"]http://www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/"]http://www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]http://www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.warszawa.cwirek.pl/"]http://www.gdansk.cwirek.pl[/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"]http://www.mammisia.pl[/URL] [URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]http://www.wszystkotujest.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"]http://www.nasipupile.pl[/URL]
  2. Kana

    Gdynia :))

    No wiesz.. bylo fajnie.. dla raptem 5 osób ;) Szkoda że nie zjawili się Ci którzy deklarowali swoją obecność na 100 %.
  3. Wybacz kobiecinie.. ona się nie zna :lol: Megan wygląda wyśmienicie ;) Moglaś ciotka zdjęcie robić bo my tu też już ciekawe jak jej nowy biust wygląda!
  4. Bazyliszek ola boga! Co ten pies tu robi ! Czy on jest w schronisku ? Czy jest z matką ? Czemu nie został uśpiony póki jest ślepy??
  5. Wszystkiego naj naj pączuszku!! :loveu:
  6. Ja także uważam że rozsądniej byloby wziąć chlopa ;) Zwlaszcza że Kaja ma swój charakterek ;)
  7. Zaraz napisze do zuzy żeby się z Tobą skontaktowala.
  8. Dziewczyny potrzebna jest osoba do wizyty dla 3 miesięcznego asta : [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=4225&p=68037#p68037[/url] [QUOTE]Potrzebna osoba do sprawdzenia domku w [B]Knurowie- niedaleko Gliwic[/B].[/QUOTE] Czy możecie pomóc ?
  9. Biedną Mone robicie w trąbe :loveu:
  10. Piękny!! A on już bez jajeczny bo przeoczylam. ?
  11. Pamiętajcie że w dąbrówce jest dużo psiaków.
  12. Wiesz Agato może nie jest jakoś idealnie ale chyba przyznasz rację że lepsze to niż schronisko ? I tak dobrze że facet nie oddal swoich "dzieci" czy nie porzucil ich w lesie. Najważniejsze że psy są szczęśliwe ( bo takie je dzis widzialam), nie są wychudzone i wyglądają bardzo dobrze. Zwłaszcza że kopara mi w dol opadła jak dowiedziałam się że ta sunia choruje i ma aż 12 lat! A trzyma się na prawdę dobrze. Nie znam sytuacji wlaściciela i nie mam zamiaru mieszać się w prywatne sprawy.
  13. Niebieska do cholery czy Ty czytasz ze zrozumieniem czy tylko wpadasz robić sztuczny dym ? Dziewczyno z choinki się urwalaś ? Jeżeli suka ma 12 lat to chyba widać o nią dba że nie ma co pol roku szczeniakow! Jeżeli jesteś taka mądra to zaginaj do Gdyni i zapytaj się go... Znasz tego faceta i jego sytuację by go o coś oskarżać i pisać jaki jest a jaki nie ? Co Ci przeszkadzają uszy ? Ludzie odczepcie się od nich! Ja także lubię kopiowane uszy i co zabijecie mnie za to ? No wybaczcie ale tu jest przesadzone! Suka [B]NIE bedzie wysterylizowana[/B]! Ma 12 lat i nie przeżyje narkozy! To slowa jednego z najlepszych vetów w Gdyni któremu sama ufam w 100%!
  14. Samiec jest łakomy na wszystko.. ile bys mu nie dala tyle by zjadl. Ja nie wiem kto wam musi to powiedzieć.. jeżeli twierdzicie że kłamie... No dobrze niech wam będzie nie mam nic lepszego od ściemniania wam... Opisuje dzisiejszą sytuację której bylam świadkiem. Psy widzialam. Psy nie byly wychudzone. Byly w dobrej kondycji, nie za grube nie za chude. Tyle mam do napisania a jak ktoś nie wierzy.. trudno. Edit: Agata nie napisalam nigdzie "przekarmione". A tka poza tym zastanówcie się trochę... Czy oddalibyście swoje psy do schroniska przez alergię dziecka czy wybralibyście ten dom? Bo ja zrobiłabym tak jak on. Tylko no ... nie każdy dba o to tak idealnie. Ale z tego co mi mówili inspektorzy Animalsów facet się stara a nie wywalil je i zapomnial. Moim zdaniem na pewno lepsze to niż schroniskowy boks, zwlaszcza że suce nie zostalo dużo życia. Schronisko by ją zabilo.
  15. Czy Mars już w nowym domu ? Jakieś wieści ?
  16. dczn trochę przesadzasz. Pan dzisiaj byl z obydwoma psiakami. Blyszczące, odkarmione, wychuchane. Wpatrzone w niego jak w obrazek. Suka ma 12 lat, vet nie zrobi nic gdyż suka prawdopodobnie nie przeżyla by narkozy. To po prostu choroba naturalna i nic nie można zrobić. Pies to jej syn. Psy są w doskonalej kondycji nie ma żadnych zastrzeżeń. Właściciel zamknął okno gdyż przez wasze dokarmianie psom pęcznialy brzuchy bo byly dokarmiane przez niego i Ciebie. Dlatego jak widzial resztki chleba na podłodze to ich nie karmił co by nie pękly. Ta sprawa trochę inaczej wygląda niż jak ją opisujesz. Myślę że nie ma co ciągnąć wątku bo najłatwiej jest kogoś oskarżyć. Inspektorzy Animalsu będą jeszcze robić regularne kontrole więc myślę że może zaufaj im i pozostaw tą sprawę. A jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania zawsze może zadzwonić i zapytać.
  17. Możecie powiedzieć że jestem sadystką.. ale ja bym już zastanwiala się nad pożegnaniem Kacpra.. Sama myśl jak on musi cierpieć na tyle dolegliwości mnie przeraża a co dopiero faszerować go przeciwbólami... A za miesiąc zmiana miejsca? To go zabije... wykończy psychicznie... A co z Kają? Co z jej psami ?
  18. Masz na poprzednich stronach gdzie ja go oglosilam... To tylko 6 stron a nie 60.
  19. beataczl blagam przestań pisać takie glupoty. Kopnąć w samochód? Wybić szybę? Gdzie co i jak bo chyba nie rozumiesz co czytasz. Dziewczyny nie chcą zrazić do siebie faceta wręcz przeciwnie! Chcą wszystko zalatwić delikatnie i polubownie! Nie uważasz że tak byloby lepiej ? A o jaki market Ci chodzi to ja już nie wiem. To "COŚ" jest robione ale powoli.. nie od razy Rzym zbudowano. Trochę cierpliwości.
×
×
  • Create New...