Ja także pamiętam, że chodziła pogłoska o nieadopcyjności Mundka.
Można wiedzieć jak to jest z nim?
Jest agresywny, czy jednak to było zbyt przesadzone?
Najlepiej jak zadzwonią osoby zainteresowane bezpośrednio do Asi - yumanji.
Tutaj jest jej numer w pierwszym poście:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208570-Kr%C3%B3lewna-Fiona-i-jej-syn-Ksi%C4%85%C5%BCe-Wilczu%C5%9B-szukaj%C4%85-domu!-Kochane-szor%C5%9Bciaki-w-hotelu[/url]!
Ciotka a suche zwraca?
U mnie pies w sumie dwa zwracały jak obgryzły drzewka ozdobne które potem okazały się dla nich toksyczne.
Dlatego teraz kije przynoszę z lasu a nie z ogrodu.
Mala jest ogłaszana ?