Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Melduję się tylko nie wiem o co konkretnie chodzi :lol:
  2. Ojojo nieładnie... Zresztą Fryta pewnie by zjadła taką przekąskę szczególnie że napala się na szczekające psy ( a wiadomo że takie małe to hałasu za trzech narobi ):cool3: Frytka zaraz odbiera to jako atak i chce się bronić. Chyba nie musze mówić co by bylo jakby bylo starcie amstaff vs. pinczer :lol:
  3. Ma ale przyda się więcej ;) Natalia ja nie krzyczę :P Głośno proszę. Jaki kabel w ogóle :razz: Jak dostałam to zdjęcie i musiałam iść :diabloti: Trzeba będzie powtórzyć to z tym lataniem :evil_lol:
  4. Natalia zgrozo Ty gdzie zdjęcia latającej Fryty :mad: Emma chyba szczerze przypadła Ci do gustu nasza ziemniaczka :loveu:
  5. Będę dodawać swoje 3 grosze żeby wszyscy wiedzieli ilu osobom zalezy na Lolci i jej losie. Nie musze mieszkać w tym samym mieście żeby podtrzymywać na duchu, doradzać itp. Moim zdaniem tutaj nie ma nic do gadania bo Lolcia musi wrócić ! To jest zwykłe przywłaszczenie/kradzież. Nie mają żadnych dokumentów ! Żadnej umowy z dziewczynami. A Agnieszka ( mogę tak się zwracać ? ) ze względu na swój stan nie powinna jechać ale jeżeli uważa że czuje się na siłach to nie ma co się kłócić bo wtedy się zdenerwuje :diabloti: Lecz jeżeli miałaby w każdej chiwli urodzić... to odradzam. A dzidziuś pewnie już ma wrodzone dalekie podróże żeby zadbać o los jakiegoś psiaka:loveu:
  6. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/23952295]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] :loveu:
  7. [B]medar [/B]o tym właśnie pisałam wcześniej. Nie ma umowy adopcyjnej pies jest wasz. Wpadniecie z Policją to bez gadania będą musieli wam oddać psa. I nie będziecie musieli oddawać za jakieś niby szczepienia. Naa nie mam zamiaru Cię obrażać ale jeżeli kilka osób potwierdza tą teorie o takim zachowaniu p. Kasi a tylko Ty jedna ją bronisz od początku to chyba troche nie halo. Szczególnie jak wypierała się że Ciebie zna ... :shake: Kiedy mogę byś spokojna że Tosia jest u was dziewczyny :placz:
  8. Jej :shake: A jak sunia się zachowuje ? Jaki charakterek ? Jak do psów ?
  9. Super ;) Czekamy na więcej :loveu:
  10. Ku*wa mać ! Zabierzcie stamtąd Lolcie! Naa jak można tak kłamać i udawać miłośnika psów ! :mad: To prędzej wy powinnyście zadzwonić po policje żeby odebrać waszego psa ! On jest wasz bo nie została podpisana żadna umowa ! I jakie szczepienia ? Czy faktycznie to miało miejsce ? A wpisy w książeczce ? Nerwica mnie łapie :mad: Dalej jesteście w ich mieście ? Czy wróciłyście do domu ? Naa mam nadzieje że odbierzesz psa :mad:
  11. Świetnie :loveu: Viki jedzie do Eweliny ? :razz:
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdansk-frytka-amstaff-nareszcie-w-dt-u-kany-pies-ideal-szuka-ds-131594/index12.html#post11881172"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3046/kopiafrytka8.jpg[/IMG][/URL] :loveu:
  13. Z tym rasowa to chyba niezła zmyła. Ja bym proponowała zmienić tytuł. Ze zbieramy na sterylke aborcyjną.
  14. To jednak było co opijać :P Trzymam kciuki ;) Mamusia się ucieszyła. No i koniecznie chce się z córuchną zobaczyć :loveu:
  15. Jej trzymam kciuki ! Lolcia wracaj do nas !
  16. Tak tak jesteśmy padnięte na ryj ;) Fryta "zdechła" mi już w autobusie na moich kolanach ... :razz: Przekomicznie to wyglądała jak się polozyła połową ciała na mnie, głowa w bok i śpi :loveu: Na początku fakt był mały problem, Fryta ze strachu przed obcymi i wiekszymi psami warczała i szczekała. Później się uspokoiła już w lesie ale gdy psy się szamotały to ona zaraz odbiera to na "atak" i próbuje gryźć. Ale zaraz po ochrzanie zostaje ;) Ogólnie nie lubi towarzystwa natrętnych i szczekających psów. Moja mała która jest spokojna jej nie przeszkadza bo jej nie włazi w drogę. Co tu mówić cały urok amstaffa ;) Ale za to kocha towarzystwo ludzi :loveu:
  17. Boszz.. aż mnie nerwica złapała jak zaczełam to czytać ! Już myślałam że na ostatniej stronie przeczytam że sunia jest u Naa..Child !! Ku*** i jak tu być spokojnym jak żyłam w nieświadomości że sunia ma ciepły i kochający domek ! A tu taka krowa ! Naa miałaś dzisiaj być i co ? Dziewczyny jutro jak taranem do jej domu proszę ! Choćbyście miały wszystkie bullowate z dogo na nią poszczuć :mad: Ale jak mi nie wrocicie z Lolcią to was o*******e że hoho .! :shake:
  18. Jedz po sunie z Policją !! Musi oddać sunie ! Jedz poki ją gdzie opyli !
  19. Boże jaka piękność. A czy nie myślicie o sterylce aborcyjnej ? Tyle psów szukam domu kolejnych kilkanaście to już w ogóle... ehh :( Sunia przebywa w hotelu w Warszawie z tego co wyczytałam. Może tam zostać ? Ktoś ją opłaca czy szukamy DT ?
  20. Ktoś nie może, ktoś się boi, ktoś nie lubi tej rasy ... komuś coś nie pasuje ... ehh i za co one tak cierpią .. jaką krzywdę wyrządają że człowiek zgotuje im taki los ? [B]agaga21 [/B]ja to rozumiem ;) Tak samo jak Emme czemu nie może... A takich bid ciągle przybywa a domków braknie :shake: I znowu czytałam o amstaffie do uśpienia bo pogryzł dziecko ... ehh i wszystko jasne :shake:
  21. Nie wierze !! I jeszcze amstaffka niebieska też wrociła do właścicieli po 5 miesiącach ! Sara kochana :loveu: To pewnie przez te trzymane kciuki !
  22. To mnie podniosłyście na duchu że chociaż wy zaglądacie ;) Sunia jest super, wczoraj na spacerku zerwała sobie pazurka :shake: Komu cudeńko .. komu :cool3:
  23. Emma dzięki, już płakałam że nikt tu nie zagląda :placz: Natalia zawsze możesz zmienić imię choć dziwiła bym się jakbyś chciała takie fuu :eviltong: Sunia jest świetna! Choć troche TZ ją rozpieszcza ( troche to mało powiedziane ) a ja z powrotem musze ja uporządkować do ładu ;> Futerko zaczeło lśnić, odrasta na brzuszku nie widać już tak kości ;) Ogólnie robi się z niej przyzwoita pannica. Obszczekała doga niemieckiego i jamniora który miał wkurwa ( jak to jamniory) :cool3: Ale ogólnie na spokojne psy jest spokojna. Spotkałysmy po drodze grupe dzieci ze szkoly to te staneły jak by Fryta chciała je zjeść :razz: Ale tylko przywitała się i wytarła o jednego kagańcem :evil_lol: Dzisiaj miałysmy niezłą zabawę w błocie bo śnieg stopniał i poszłyśmy na pole i błotniste tereny :diabloti: One miały niezły ubaw a ja do tej pory ścieram błoto z paneli :mad: Frytka ogólnie jest świetnym psem, strasznie przekupuje miną i gestami błagającymi "weź mnie do łózka" albo " daj kawałek". Dzisiaj sobie zdarła pazurka i krwawi. Chyba na chodniku musiała ale opatrzyłam i jak na razie jest ok ;) Z kagańcem już chodzi pewnie, biega choć dalej ma minę jakbym jej rodzine wybiła :P Ale cóż musi, czuje się bezpieczniej i mogę ją spuścić bez obaw. Grzecznie chodzi luzem. Nie interesuję się przechodniami zbytnio. Jest bardzo grzeczna w domu :loveu: Taki psi ideał lecz wiadomo to amstaff stanowczość i siła musi być u właściciela. Dostała dziś chlebka ze skwarkami i mięskiem z kurczaczka ( nie rozpieszczam cii :P ) i zajadała aż się śliniła :loveu: Tak jedziemy pojutrze do Gdynii i jestem ciekawa jak to będzie... Dokładniej kto kogo będzie zjadał :razz:
  24. [SIZE=1]Nie zwracajcie uwagi : Myslałam o pkp ale to głupi pomysł bo to 8 h jazdy. Jakby ktoś ze mną pojechał najlepiej 2 osoby to bym mogła jechac zamiast za bilet a nie 360 zł. Nie nie dobra głupia jestem ;)[/SIZE]
×
×
  • Create New...